تناسب اندام در خدمت سرد: استفاده از قدرت زمستان را به نفع خود با اصفهان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پس از ماجراجویی با یخ نوردی من صرف برخی از زمان در این هفته در سمت افراطی از ورزش های زمستانی با اصفهان.

آن را اساسا kite boarding: شما بند یک هیئت مدیره و یا اسکی به پا اتصال خود را به یک بادبادک با رشته های نازک و اجازه دهید باد را از بادبان بادبادک خود را بیش از آب باز اما در یخ زده و پوشیده از برف ،

و بیش از هر فعالیت دیگر من سعی کردم در این مجموعه اصفهان کاملا در رحمت از مادر طبیعت است.

ادامه مطلب: تناسب اندام در خدمت سرد – صلیب کشور اسکی

من برای اولین بار تماس آندره Reounov از iKite در ابتدای سال در مورد یادگیری به snowkite. آن زمان ما یک ماه تمام برای هماهنگ کردن برنامه ها و آب و هوا پیش بینی به دنبال مناسب ترکیبی از دما و برف و وزش باد.

ما در نهایت تنگ کردن دو پنجره روز که در آن متوسط بود و باد بود و درست در آستانه از آنچه مورد نیاز بود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

متاسفانه یک سیستم است که نقل مکان کرد و از طریق انتاریو یک زن و شوهر از روز قبل بیشتر بود و باران از, برف — اولین بار من را نفرین این زمستان نسبتا ملایم و تحت پوشش طبخ خلیج با اندکی متلاطم و شکننده یخ.

که بدان معنی است که آن را تقریبا غیر ممکن خواهد بود به حرکت چنین ناپایدار زمین با اسکی در حالی که kiting به علاوه یخ می تواند انجام برخی از آسیب های جدی به بادبادک اگر آنها سقوط کرد — تقریبا یقین با یک مبتدی مثل خودم.

به دلیل این خواهد بود من اولین بار اصفهان و از آنجا که منحنی یادگیری است به طوری شیب دار آندره تنها از من خواست به سعی کنید آن را در پشت سر هم با او. باد نبود به اندازه کافی قوی برای راه اندازی دو نفر است.

ادامه مطلب: تناسب اندام در خدمت سرد چربی دوچرخه سواری

اما ما قادر به دریافت آموزش بادبادک و من قادر به پرواز آن برای به دست آوردن یک حس از آنچه در اصفهان در واقع احساس می کند مانند.

این در واقع بسیار صلح آمیز و من فکر نمی کنم من می خواهم با استفاده از همان کلمات اگر ما در واقع قادر به راه اندازی اسکی. بنابراین من خوشحالم من چپ واقعی اصفهان نسخه ی نمایشی به Reounov به عنوان او راه بیشتر برازنده تر از من همیشه می تواند امید بود.

من امیدوارم که شما لذت می برد در حال مشاهده و خواندن در مورد این سری تا آنجا که من لذت می برد ایجاد آن است. و من هم امیدوارم که شما آموخته ام در مورد زمستان مختلف فعالیت های است که شما می توانید نگه دارید مناسب و شاد و سالم در طول سردترین ماه سال است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>