شعله های آتش فوران برای حمله, انفجار در shutout پیروزی در برابر اردک

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Mikael Backlund و علامت Jankowski به ثمر رساند دو گل برای هر شخص و مخفی تالبوت ساخته 44 موجب صرفه جویی در خود را برای 21st حرفه ای shutout در شعله های آتش’ 6-0 به پیروزی Anaheim Ducks در پنج شنبه شب.

اردک داد تا چهار گل در اولین دوره خود را در اولین بازی پس از بازی خود را در برابر سنت لوئیس به نام پنج شنبه شب هنگامی که بلوز defenceman جی Bouwmeester سقوط در هوندا سنتر نیمکت در طول دوره اول.

تالبوت عالی بود در اولین shutout فصل و اولین پیروزی پس Jan. 11 ساخت 18 صرفه جویی در دوره دوم به تنهایی.

الیاس Lindholm الیور Kylington, Backlund و Jankowski همه گل برای کلگری که در طول یک طرفه افتتاحیه دوره است. Lindholm تمدید خود را به ثمر رساند خط به نه بازی یکی خجالتی و کار خود را به بالا با 25 خود را هدف.

جان گیبسون متوقف 12 عکس در آناهایم افتضاح اولین دوره قبل از رایان میلر را جایگزین او شروع به دوم. اردک’ فصل-بهترین خط پنج مستقیم بازی با یک نقطه به پایان رسید با فقط خود را دوم مقررات دست دادن در هشت بازی.

Backlund رو کوتاه-دست هدف در دوره دوم خود 14th حرفه ای چند هدف بازی اول خود را پس از 10 مارس.

کلگری به پایان رسید آن چهار بازی سفر جاده ای با سه برد در دو بازی بین اقیانوس آرام بخش رقبا در پنج روز.

Lindholm نزدیک شدن به حرفه ای بالا

Lindholm را باز کرد به ثمر رساند لحظات پس از یک قدرت بازی تمام شده در دوره اول به پایان رساندن یک تقلا نزدیکی اردک’ شبکه با چاشنی جن گذشته گیبسون کنند.

Lindholm که نیست مربوط به اردک defenceman Hampus Lindholm در حال حاضر با نزدیک شدن به حرفه ای بالا از 27 اهداف فصل گذشته با کلگری پس از گذراندن اولین پنج NHL مبارزات با Carolina. او به ثمر رساند دو گل چهارشنبه در کلگری را از دست دادن به آخرین محل Los Angeles Kings.

Backlund تمدید خود را به ثمر رساند خط به پنج بازی با تبدیل یک پاس از اندرو Mangiapane. فقط 1:29 بعد Kylington ضرب و شتم گیبسون بالا به دستکش طرف برای 22 ساله سوئدی هدف دوم از فصل پنجم از NHL حرفه ای.

Jankowski قرار داده و سپس بدون مانع شات گذشته گیبسون دستکش در حالی که اسکیت تا متوسط در طول یک فرد راش مرد 55 ثانیه قبل از دوره اول به پایان رسید.

Backlund کردم او کوتاه دست هدف در اواخر دوم و Jankowski افزود: یکی دیگر از هدف خود را دوباره بجای اول برگشتن در سوم. او به ثمر رساند با پنج گل در هفت بازی گذشته خود پس از شکست به نمره در اولین 38 در این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>