شعله های آتش سقوط فقط کوتاه به عنوان پادشاهان پایان 5-بازی خشکسالی با 1st فوریه برنده

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تایلر Toffoli و آستین واگنر به ثمر رساند 39 ثانیه از هم جدا در دوره دوم به لس آنجلس سرب و پادشاهان رفت و به ضرب و شتم Calgary Flames 5-3 در شب چهارشنبه.

Kurtis MacDermid جف کارتر و شان واکر نیز به ثمر رساند برای کمک به پادشاهان پایان پنج بازی از دست دادن خط. Calvin پترسن متوقف 35 عکس به اولین پیروزی فصل دوم خود را شروع.

الیاس Lindholm تا به حال دو گل و Mikael Backlund نیز به ثمر رساند برای کلگری. جانی Gaudreau تا به حال دو کمک و دیوید Rittich به پایان رسید با 28 صرفه جویی در شعله های آتش ” چهارمین از دست دادن در شش بازی.

Toffoli گره خورده است نمره 1-1 خاموش ارتجاعی خود را برای 15 فصل فقط 44 ثانیه پس از Backlund تا به حال قرار داده و شعله های آتش را پیش رو است.

واگنر و سپس به لس آنجلس منجر خوب با چهارم خود را در کینگ با 7 دقیقه به رفتن در وسط دوره.

MacDermid به ثمر رساند در یک wrister که ضرب و شتم Rittich قفسه بالا به گسترش پادشاهان منجر به 3-1 در 1:42 سوم. این defenceman سوم.

Lindholm گل در 3:25 به کشیدن شعله های آتش در یک هدف.

پادشاهان به مجازات کشتن میدوی را از طریق دوره نهایی با کلگری در 5 بر 3 قدرت بازی به صورت 1:03 با تشکر back-to-back دام مجازات توسط کشید بی باک و Iafallo. کارتر به ثمر رساند از حافظه خود را برای 17th به پادشاهان دو گل برتری دوباره با 4:48 باقی مانده است.

سازمان دیده بان | تکامل از چوگان سرپهن هدف:

ما برای اولین بار شاهد آن انجام می شود توسط مایک Legg در سال 1996 در دانشگاه میشیگان. در آن زمان 24 سال انجام شود تا در NHL اما در حال حاضر چوگان سرپهن هدف اتفاق افتاده است سه بار در این فصل است. چگونه می خواهم به حرکت منحصر به فرد رسیدن به هاکی بالاترین سطح ؟ 2:43

با Rittich کشیده اضافی اسکیت باز Lindholm کردم دوم خود را شب و 24 از فصل به جلو و کلگری به 4-3 با 3:05 باقی مانده است.

واکر خالی-netter با 3 ثانیه به سمت چپ مهر لس آنجلس برنده شوید.

Backlund به ثمر رساند به قرار دادن کلگری در هیئت مدیره برای اولین بار در دوره دوم پس از یک اشتباه توسط پترسون. دروازه بان رفت پشت خالص به بازی جن, اما آن را در زمان غیر منتظره گزاف گویی و در تلاش برای پاک کردن آن جن رفت و از راست به کیت Tkachuck که گذشت به Backlund برای هدف.

پادشاهان — آخرین در اقیانوس آرام بخش — بازی قوی دوره اول و outshot شعله های آتش 13-8 در یک بدون گل اول دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>