فلورانس Pugh و در نهایت به اندازه کافی از Zach Braff سن-فاصله جوک

Category: دیلی بیست Comments: No comments

قانون شماره 1 از ستاره های اجتماعی-رسانه های نامزدی: هرگز خواندن نظرات.

قانون شماره 2: don’t feed the عضو شورای نظارت مدت.

نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر فلورانس Pugh اما شکسته است هر دو از این فرمان گرفته و نجیب اما به احتمال زیاد بیهوده مرحله جذاب به بهتر ماهیت اجتماعی-رسانه, عضو شورای نظارت مدت و درخواست از آنها برای جلوگیری از سوء استفاده او و دوست پسر او Zach Braff در رسانه های اجتماعی خود را بیش از 21 سال فاصله سنی.

Pugh, یکی از ستاره های سال گذشته کمی زنانارسال شده یک عکس از Braff snuggling تا سگ او دوشنبه به مناسبت روز تولد خود را.

اما در عرض چند دقیقه از ضربه محکم و ناگهانی رفتن زندگی می کنند, او گفت که او و Braff شد هدف از “سوء استفاده” و “قلدری” با بسیاری از نظرات منفی حول 21-سال فاصله سنی بین زن و شوهر. آنها بوده ام شاعرانه مرتبط از اکتبر سال گذشته است.

Pugh و گفت: “این باعث می شود من ناراحت است. این باعث می شود من غمگین است که در طول این زمان هنگامی که ما واقعا همه باید با هم ما نیاز به حمایت از یک دیگر ما نیاز به دوست داشتن یکدیگر—جهان درد جهان در حال مرگ است—چند از شما تصمیم به قلدر بدون هیچ دلیل.”

Pugh شده است در رابطه با Braff, 46, از مارس سال گذشته است. 

Braff, اگر چه در حال حاضر در درجه اول کار به عنوان یک مدیر باقی مانده است بهترین و شناخته شده برای نقش خود به عنوان J. D. در تلویزیون سریال Scrubs.

Ariana Grande بود در میان کسانی که برای پاسخ به پست گفت: “بودن نفرت است نه مد روز’: یک خال کوبی جدید برای قفسه سینه من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>