فلوریدا بداند pro کشتی WWE ‘ضروری کسب و کار در میان COVID-19 شیوع

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کشتی سرگرمی جهانی تلقی شده است یک “کسب و کار ضروری” در فلوریدا شهردار اورنج کانتی گفت: “اجازه می دهد این شرکت برای از سرگیری زندگی می کنند دوست پسر سبزه خوابگاه از خود نشان می دهد در دولت در طول شیوع کروناویروس.

یک ایالت اقامت در خانه سفارش به اثر رفت در اوایل این ماه در یک پیشنهاد به سرعت گسترش COVID-19 و در حالی که WWE بود در ابتدا به عنوان ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها از آن شده است از آنجایی که چراغ سبز داده می شود.

“من فکر می کنم در ابتدا وجود دارد یک بررسی که انجام شد و آنها در ابتدا تلقی ضروری کسب و کار” اورنج کانتی شهردار جری Demings به خبرنگاران گفت:.

“با برخی از گفتگو با فرمانداری در خصوص فرماندار سفارش آنها تلقی یک کسب و کار ضروری و بنابراین آنها مجاز به باز باقی می ماند.”

این تصمیم که مشخص شده در مارس 9 یادداشت از فلوریدا جمهوریخواه فرماندار ران DeSantis اجازه می دهد تا WWE به نوار زندگی می کنند نشان می دهد اگر محل بسته است به عموم است.

WWE که تا به حال پخش شده است قبل از ضبط را نشان می دهد در هفته های اخیر در بیانیه ای گفت: به ESPN سلامت و ایمنی از استعداد و کارکنان است که اولویت خود را.

“اعتقاد ما آن است که در حال حاضر مهم تر از همیشه برای ارائه به مردم با انحراف از این دوران سخت” گفت: WWE.

“ما در حال تولید محتوا در یک مجموعه بسته با تنها ضروری پرسنل در حضور و غیاب زیر مناسب دستورالعمل در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از بهداشت و سلامتی ما هنرمندان و کارکنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>