فلوریدا دموکرات بازگشت PPP پول در میان رسوایی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فلوریدا حزب دموکرات اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه بود که بازگشت حداقل $780,000 در کسب و کار کوچک وام های پس از خود نمایندگان مجلس با انتقاد از پذیرش پول به عنوان بسیار سوال برانگیز اگر نه غیر قانونی و غیر اخلاقی است.

حزب بلافاصله کاربردی برای وام پس از کنگره اول گذشت $670 میلیارد چک حفاظت از برنامه شناخته شده به عنوان PPP حتی اگر وجود دارد بحث و گفتگو در این زمان است که پول را باید به نه لابی و نه سیاسی باعث می شود.

در ماه مه, رئیس, فلوریدا, حزب دموکراتیک Terrie Rizzo, لعنتی PPP به عنوان یک “فاجعه” است که “قریب” پول به شرکت های بزرگ است. او موفق به فاش که خود را حزب تا به حال اعمال شده برای یک وام از $350,000 به $1 میلیون — یک آرایش است که به نور آمد این هفته پس از همه دریافت کنندگان فاش شد, باعث دور ملی wringing دست بیش از یک سیستم است که در سمت چپ بیش از حد بسیاری از کسب و کارهای کوچک با خالی کلاه در دست است.

به عنوان خواهان lobbed بمب در حزب دموکرات فلوریدا نمایندگان مجلس به خشم آمده بودند و همچنین نیش زده با تصمیم و خود را سیاسی بالقوه قرار گرفتن در معرض. این حزب در حال حاضر تعهد حقوق کمپین کارکنان در سراسر فلوریدا از جمله کسانی که مشغول به کار به انتخاب جو بایدن حزب presumptive نامزد ریاست جمهوری در این کشور بزرگترین میدان نبرد دولت است.

در استرن در گفتگو روز چهارشنبه با Rizzo, پارچه مبلی. دانا Shalala (D-Fla.) خواستار آن شدند که حزب بازگشت پول و گفت: مرجعیت و او نمی خواهد شرکت در یک جمعه در کنفرانس خبری به کمر فشار بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد سفر به شهر میامی دو منبع آشنا با این گفتگو گفت: POLITICO.

دو دولت دموکراتیک سناتور, Jason پیزو و acción ejecutiva زمان به توییتر به حمله حزب تصمیم همراه با دولت تشکر. آنا Eskamani. پیزو گفت: او هشدار بایدن دختر, اشلی, بایدن برای این مشکل.

“فراموش قانونی برای فقط یک دوم و در نظر گرفتن آنچه که باید بزرگ اخلاقی معضل” پیزو گفت. “آنها در حال بدست گرفتن منابع مالی از کسی که ممکن است غذا یا مسکن ناامنی در وسط یک بیماری همه گیر. من نمی دانم که احتمالا فکر کردم که یک ایده خوب است.”

فلوریدا حزب دموکرات اواخر روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای اذعان کرد که این اشتباه است.

“کنگره تصویب چک حفاظت از برنامه ریزی برای حمایت از کارفرمایان و تلاش خود را برای ارائه بودجه به نگه داشتن مردم کار — و مانند بسیاری از کارفرمایان در طول خاموش کردن FDP نگران بود در مورد نشست حقوق و دستمزد و نگه داشتن ما کارکنان شاغل بنابراین ما اعمال می شود” بیانیه ای گفت:. “بانک وام پردازنده و عوامل از انجمن کسب و کار کوچک تصویب بودجه. آن را در حال حاضر به نظر می رسد آنها ساخته شده یک اشتباه در تصویب بودجه تا ما داوطلبانه به آن بازگشت. به عنوان یک حزب دموکراتیک ما در حال ورود به این انتخابات قوی تر از همیشه با رشد کارکنان و تعهد خود را به انتخاب یک رئیس جمهور است که آدرس این بحران بازسازی اقتصاد ما و درمان کشور است. که رئیس جمهور جو بایدن.”

یک دولت سخنگوی Luisana پرز فرناندز گفت: حزب محلی آن را باور نمی کند نمی تواند درخواست پول برای حقوق کارمند.

“ما این بود درک ما واجد شرایط” او گفت:. “بانک و اداره کسب و کار کوچک چیزی برای برطرف کردن ما سوء تفاهم است. آنها تصویب وام.”

این برنامه اجرا شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت SBA که می تواند توانایی برای باز کردن تحقیقات مربوط به هر وام است که رفت و از طریق این برنامه یک حرکت با آشکار سیاسی در فلوریدا باید برنده دولت برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

وحی از فلوریدا از حزب دموکرات تصمیم آمد همان هفته که بایدن اعلام کرد که تیم فلوریدا از جمله مشاور ارشد ژوئن Penalosa که حزب مدیر اجرایی و درگیر شد, با تصمیم به گرفتن وام.

رئیس میامی-Dade حزب جمهوریخواه نلسون دیاز با انتقاد از حزب دموکرات به دلیل PPP شد “در نظر گرفته شده برای نگه داشتن کارکنان از شرکت های خصوصی در حقوق و دستمزد. با استفاده از این بودجه برای اهداف سیاسی است و دزدی آشکار از فلوریدا کارکنان و فلوریدا از حزب دموکرات به حزب نیاز به بازگشت پول مالیات دهندگان آمریکا است. PPP دستورالعمل روشن بود: سازمان های سیاسی نمی شد واجد شرایط برای درخواست این بودجه و این یک جرم فدرال به دروغ در نرم افزار. کسی در FDP باید پاسخگو باشند و صندلی Terrie ریزو باید گام پایین.”

هیچ یک از ریزو را همکار دموکرات نامیده اند او را فردی گری اما Taddeo دولت سناتور گفت: سیاسی او “فوق العاده آشفته است که هر حزب سیاسی حزب من بود حتی فکر می کنم آن را خوب است به درخواست برای کمک های مالی دولت به معنای برای کسب و کارهای کوچک.”

“بازگشت پول واضح است اما ما باید به پایین چگونه این احتمالا می تواند اتفاق افتاده است کمتر از چهار ماه قبل از مهم ترین انتخابات در تاریخ ما” Taddeo گفت.

Eskamani یک اورلاندو دموکرات گفت: از طریق توییتر در پاسخ به یک صدای جیر جیر از پیزو انتقاد از حرکت کند: “PPP ایجاد شده برای کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی از جان گذشته برای حمایت در طول COVID-19 نه برای احزاب سیاسی است.”

پیزو آنقدر دیوانه است که او قسم می خورد.

“من به مدت 44 روز در تالاهاسی برای رفتن چهره به چهره با [گروه فرصت های اقتصادی] در حالی که مردم نمی توانند خود را دریافت مزایای بیکاری” پیزو گفت. “و فلوریدا از حزب دموکرات است که در f—— دفتر جمع آوری PPP پول است.”

پیزو یک وکیل گفت که او نیز فکر آن را غیر قانونی برای یک ایالت حزب سیاسی برای به دست آوردن پول از طریق یک مدیریت کسب و کار کوچک وام. یک بخش از قانون که به تشریح کسب و کار است که “فاقد شرایط لازم برای SBA وام کسب و کار” شامل “کسب و کار در درجه اول درگیر سیاسی و یا فعالیت های لابی.”

او گفت که او فقط نگران آن است که یک “دشت مطلب” قانون ساخته شده وام اشتباه, اما که او نیز نمی توانستم باور “که حزب در آن یافت معقول و حتی درخواست برای بودجه, در حالی که محکوم کردن دیگران و تهی محدود منابع از تلاش خانواده ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>