فلوریدا دموکرات سناتور ایالت است درها جو بایدن کمپین برای حمایت از مایکل بلومبرگ اولین نشانه از ارتداد در دولت آفتاب که در نظر گرفته شده است بایدن کشور است.

Jason پیزو میامی که تایید بایدن در ماه ژوئیه گفت که او خیلی تحت تاثیر او را برخی از ورودی به کمپین تصمیم گیری. اما بایدن تیم نیست گوشی تلفن را برداشت که او خواستار.

“رک و راست من تا به حال منتظر و امیدوار برای بلومبرگ سپس فکر کرد که او نمی خواهد وارد کنید — پس از آن من امضا کارت بایدن با انتظار ما (یعنی قانونگذاران ایالتی) استقبال به ارائه ورودی” پیزو گفت: سیاسی جمعه در یک پیام به صورت متن. “چندین تلاش بعد من شور و شوق و اعتماد به نفس مشکلاتی روبرو شده اند.”

“من در هیئت مدیره با بلومبرگ,” او اضافه شده است.

سابق معاون دادستان ممکن است بایدن تنها فلوریدا پناهنده.

میامی دولت تشکر. مایکل Grieco گفت: “آونگ در نوسانی است نسبت به بلومبرگ” گرچه او هنوز خود را کشیده بایدن تایید.

“نگرانی من این است که بیشتر با حزب دموکرات imploding قبل از ما حتی یک نامزد. اما بله, من در حال حاضر من رزرو در مورد بایدن کمپین حرکت رو به جلو و من شده اند به طور فزاینده ای به حمایت از مایک بلومبرگ در فلوریدا گفت:” در یک پیام به صورت متن.

بایدن انتخاباتی کاهش یافته است به نظر.

پس از عملکرد بدون زرق و برق در آیووا و ضعیف رای گیری در نیوهمپشایر بایدن انتخاباتی است سکندری. اما او همچنان به عنوان پیشتاز در فلوریدا که جایزه یک مسافت از 219 متعهد نمایندگان.

اگر شده است وجود دارد مقدار اخیر فلوریدا رای گیری عمومی بایدن باعث شده است تا در هر یک از آن گرفته شده است در طول سال 2020 چرخه. او گسترده فلوریدا سیاسی شبکه جعلی خود را در طول سال در دولت اوباما و حمایت از ده ها تن از فلوریدا انتخاب دموکرات ها. شروع یک سال پیش بایدن تیم شروع به کار دولت قانونگذاران و در حال حاضر دارای پشتیبانی از بیش از نیمی از دموکرات ها در فلوریدا قوه مقننه.

پیزو را عیب و Grieco نگرانی است که اولین شواهد از پتانسیل ترک در بایدن را سدی در برابر بلومبرگ پیشرفت در فلوریدا. میلیاردر سابق شهردار نیویورک دارای آب گرفتگی دولت با 30 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیون.

بلومبرگ است حمله رعد اسا در فلوریدا و بایدن سقوط در سراسر کشور و در دو اوایل متحده اتفاق می افتند فقط به عنوان رای-با-ایمیل غیابی فرستاده شده اند جلوتر از مارس 17 اولیه. رای گیری غایب می تواند برای بیش از نیمی از آرا قبل از روز انتخابات.

تا مطمئن شوید که بایدن هنوز هم غالب رقابت برای فلوریدا تاییدیه. دیگر حامیان توافق سیاسی گفت: آنها اقامت قرار داده است.

“این نوع از مسائل است که همه رانده اخبار روایت” گفت: سابق فلوریدا در کنگره گوئن گراهام که زد برای فرماندار فلوریدا در سال 2018 است. “من هنوز هم فکر می کنم جو بایدن بهترین موقعیت برای پیروزی در انتخابات پارلمانی و من باید اعتماد به نفس در آنچه انجام می دهند.”

بلومبرگ تمرکز در مارس اولیه متحده, اما منجر به ظاهر در همه جا حاضر کمپین تبلیغات به سرعت در حال رشد فلوریدا کارکنان و وعده او باز خواهد شد ده ها تن از زمینه دفاتر در سراسر کشور در هفته منتهی به دولت در مارس 17 اولیه.

الیزابت وارن طولانی ایستاده فلوریدا داوطلب شبکه و یک تعداد انگشت شماری از دفاتر و کارکنان و برنی ساندرز به تازگی استخدام ایالتی فلوریدا مدیر. اما بلومبرگ رد پای تا کنون بزرگترین به روز است.

برای قرار دادن ظریف نقطه در منابع اختلاف: بلومبرگ است هزینه تبلیغات در فلوریدا به تنهایی بیش از سه برابر 9 میلیون دلار پول نقد در دست بایدن انتخاباتی بود و در پایان 2019.

سابق میامی شهردار مانی دیاز در اصل با بایدن اما دوستان دیرین با مهر و تایید او را به عنوان به زودی به عنوان او وارد مسابقه. او گفت: پول نقد است که بزرگترین دلیل او انتظار یک بلومبرگ افزایش است که دور جدیدی از پيش اولیه روز رای گیری شروع به بیرون آمدن.

“آنها [بایدن کمپین] باید نگران” دیاز گفت. “پول برای تلفن های موبایل مانند آن را برای رفتن به یک موضوع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im