فلوریدا خانه های سالمندان دیدن عفونت خروش کارگران و گسترش ویروس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Nursing homes | AP Photo

دکتر گابریل Beger آماده برای گرفتن یک بینی-سواب نمونه از لارنس McGee, مارس 17 در ملکه آن, بهداشت و درمان, ماهر پرستاری و توانبخشی مرکز در سیاتل. | تد S. وارن/AP Photo

به روز شده


تالاهاسی فلوریدا خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی را دیده اند و 74 درصد افزایش در coronavirus موارد در ماه گذشته با وجود تلاش های رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای منزوی کردن افراد مسن و بیمار و جلوگیری از فاجعه ای است که ضربه نیویورک پیش از آن در همه گیر بر اساس یک تحلیل سیاسی از دولت گزارش داده است.

فرماندار رمان حرکت به ایوان بیمار ساکنان ندارد جلوگیری کرد این ویروس از راه رفتن را از طریق درب جلو از خانه های سالمندان. آلوده بدون علامت سلامت کارگران خود را در حال حمل این ویروس و انتقال خود را به بیماران مبتلا به مری Mayhew از فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان گفت: در مصاحبه روز شنبه.

تبلیغات

در حال حاضر به عنوان یک نتیجه, موارد, در خانه های سالمندان در حال افزایش هستند. فلوریدا وزارت بهداشت در روز سه شنبه گزارش داد که به طور متوسط 2,606 ساکنان یک روز آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته 74 درصد افزایش از 1,496 دفاع کرد گرفته شد ساکنان یک ماه پیش در طول هفته 14 ژوئن.

حدود یک پنجم ساکنان فلوریدا است 65 ساله یا مسن تر و دولت به 691 مجوز خانه های پرستاری با 84,448 تخت.

و تعدادی از آلوده کارگران در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی بیش از دو برابر شده در ماه گذشته است. در ژوئن 14, 2,326 تسهیلات کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19. از روز شنبه وجود دارد 5,766 موارد است.

“ما انجام داده ایم تا حد زیادی به گارد که درب را نگه دارید که ویروس از وارد شدن به امکانات ما” Mayhew گفت: در مصاحبه روز شنبه. “کارکنان ما انسان هستند که زندگی خارج از این امکانات است.”

Mayhew گفت: دولت در 17 ژوئن شروع نیاز به مراقبت طولانی مدت تسهیلات کارکنان به انجام تست در هر دو هفته.

سنبله در موارد میان اعضای فلوریدا آسیب پذیر ترین جمعیت می تواند علامت یک کلید نقطه عطف در این بیماری همه گیر. این سربازان ارتش را تهدید می کند به سرعت در حال افزایش مرگ و میر به عنوان ویروس roars پشت سراسر کشور چندی پس از ایالات مانند نیویورک و نیوجرسی آمده از چندین تیره و تار ماه در این بهار. شیوع بیماری در خانه های سالمندان سوار سهم زیادی از ده ها هزار نفر از مرگ و میر در نیویورک منطقه ای DeSantis به طور علنی انتقاد از رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو سیاست های.

افزایش خانه سالمندان, عفونت به نظر می رسد که گرفتار فرماندار فلوریدا ، DeSantis اخیرا در این هفته عنوان افزایش در بيماران سالمند گفت: 3,072 موارد جدید از روز شنبه نشان داده و تنها حدود 2 درصد از 142,000 زندگی مردم در مراقبت طولانی مدت.

توسط دوشنبه, او شروع به تغییر لحن خود طرح ریزی اعتماد به نفس اما گفت: یک استراتژی جدید نیاز بود. DeSantis در حال حاضر می گوید که دو هفته تست دستور کمک خواهد کرد که کنترل پخش.

“شما در حال رفتن به قادر به شناسایی بیشتر و بیشتر از کسانی که قبل از آن گسترش به طور گسترده ای در داخل مراقبت طولانی مدت, مرکز, و است که واقعا نام این بازی” DeSantis گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه کنگره.

خانه سالمندان کارکنان در حال نمایش قبل از آنها وارد یک مرکز گفت: فلوریدا مراقبت های بهداشتی ارتباط سخنگوی کریستن نزدیک. دولت و سازمان مدیریت اضطراری فدرال ارسال کارکنان برای پر کردن در برای مراقبت از کارگران که تست مثبت برای ویروس.

اختلاف احتیاطی خانه سالمندان کارکنان می توانند حامل ویروس و عبور نمایش. فلوریدا وزارت بهداشت به تازگی شناسایی 50 نفر که تست مثبت در شیوع در شمال فلوریدا در دراز مدت مراقبت از تاسیسات است.

DeSantis در ماه مه شروع به باز کردن مراقبت از خانه به طور خاص برای Covid-بیماران آلوده در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در میان معرض خطر جمعيت سالمندان. دولت در حال حاضر عمل 15 ماهر-پرستاری امکانات و برنامه ای برای باز کردن بیشتر به عنوان تعدادی از ساکنان آلوده مانت.

اما مقامات در واشنگتن-بر اساس انجمن بهداشت آمریکا و مرکز ملی زندگی کمک یک گروه تجاری است که نشان دهنده بیش از 14,000 مراقبت طولانی مدت مراکز در سراسر کشور گفت: آنها انتظار دارند تعداد بیمار ساکنان خانه سالمندان به افزایش در سراسر کشور.

ارتباط رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت علامت پارکینسون و شورای ملی برای کمک به زندگی, مدیر اجرایی, اسکات Tittle روز سه شنبه هشدار داد ملی انجمن فرمانداران که ذخایر حیاتی تجهیزات پزشکی در چندین ایالت رو به کاهش هستند.

پارکینسون و Tittle با اشاره به مطالعه انجام شده توسط دانشکده پزشکی هاروارد ، دانشگاه براون دانشکده بهداشت و دانشگاه شیکاگو نشان داد که در جامعه گسترش خود ادامه خواهد داد برای نفوذ به خانه های پرستاری در سراسر کشور است.

“خانه های پرستاری و کمک زندگی جوامع می تواند به توقف این ویروس توسط خودمان” آنها نوشت.

فلوریدا بخش اورژانس مدیریت انبارها باید مقدار زیادی از ویروس های مربوط به منابع در دست مدیر Jared Moskowitz در مصاحبه ای گفت:. دولت را شامل ذخایر به اندازه کافی لباس و ماسک و چهره سپر به تحمل یک طوفان و ادامه داد: بیماری همه گیر.

“و مسائل ما در حال استفاده است به سرعت پر” Moskowitz گفت.

دولت گزارش کرده است 301,810 کل Covid-19 موارد و 4,626 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>