روبرتو سیدنی عینک شماره 1 نیوجرسی در درجه اول از آنجا که او فکر شماره مدلول بهترین بودن در همه چیز.

برای Florida Panthers وجود دارد هرگز کسی بهتر است.

“شماره 1 در برنامه های شما, شماره 1 را در دل” سیدنی گفت.

و در حال حاضر او شماره 1 اولین بار است که به قطع در Panthers’ rafters.

سیدنی نیوجرسی رسما بازنشسته توسط پلنگ در شب شنبه به اولین بازیکن در تیم تاریخ که تمایز است. این اتفاق افتاد در یک pregame مراسم قبل از فلوریدا در زمان Montreal Canadiens این تیم از سیدنی زادگاه و اکثر اتصالات بازدید کننده برای این رویداد.

“من فکر می کنم او کسی است که به نمایندگی از همه ارزش های مثبت بازی ما” NHL کمیسر گری Bettman گفت. “شاید به عنوان مهم علاوه بر تعالی بر روی یخ به عنوان یک عضو مهم هر جامعه او زندگی در این جامعه به ویژه که او ساخته شده خود را در خانه دائمی.”

سازمان دیده بان | سیدنی می شود, 1st فلوریدا پلنگ به تعداد بازنشسته:

این Florida Panthers جاودانه روبرتو سیدنی شنبه شب خود را به عنوان شماره 1 مطرح شد به BB&T Center rafters. 1:58

سیدنی صحبت کرد برای حدود 12 ساعت — نشان دادن زبان انگلیسی, فرانسوی و ایتالیایی مهارت و فشرد تا هنگام صحبت با همسر جینا که او را ملاقات در ابتدا پس از آمدن به Panthers. خانواده خود را ساخته شده است خانه خود را در پارک فلوریدا برای سال و سیدنی در حال حاضر یک مدیر اجرایی با پلنگ و حمایت از کسانی که تحت تاثیر این تیراندازی در Marjory Stoneman داگلاس بالا در پارک دو سال پیش می گوید او امیدوار است که آنها هرگز ترک.

“تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, من فقط می خواهم برای تشکر از طرفداران” سیدنی گفت. “با تشکر از شما همه. آن را بزرگ بوده است ، آن را شگفت انگیز بوده است. آن را هنوز هم شگفت انگیز است وقتی که من راه رفتن در جامعه و صحبت کردن با شما و دیدن شما در فروشگاه های مواد غذایی. شما بچه ها شده اند پشت سر من از یک روز و من واقعا فروتن بوده است در این سفر با شما و با تشکر از شما برای حمایت در طول سال.

“برخی از زمان ها عالی بودند. برخی اوقات آنقدر بزرگ است. اما شما همیشه گیر کرده پشت به من و من واقعا قدردانی است.”

عضو پلنگ’ در مقابل دفتر

سیدنی می خواستم یک جام استنلی پرچم به اهتزاز درآمده در فلوریدا در طول روز بازی خود را. که هرگز اتفاق افتاده است بنابراین در حال حاضر او قول داد برای دیدن آن رخ می دهد به عنوان یک عضو ،

“ما که با هم” Panthers صاحب وینسنت ویولا گفت.

سیدنی راه می رفت بر روی یخ به عنوان فرانک سیناترا را “راه من” blared — اتصالات برای بسیاری از دلایل یکی بودن سیدنی را ریشه های ایتالیایی دیگر در این است که او واقعا رفت در شرایط خود را با سه سال به سمت چپ در یک قرارداد که او را به پرداخت بیش از 9 میلیون دلار است.

وجود دارد چندین سخنرانان در این مراسم از جمله دیرین Panthers goaltender مربی Robb من. او تا به حال شده است در کنار سیدنی برای بسیاری از بزرگترین لحظات و 200 فوت دور از او را برای یکی دیگر از زمانی که او مخالف دروازه بان برای بوستون که سیدنی و نیویورک جزایر ضرب و شتم برونز 3-0 در دسامبر. 27 سال 1999.

بود که برای اولین بار از سیدنی 82 حرفه ای shutouts از جمله برگشتی.

“بیش از 20 سال گذشته Lu بود و بی امان در تعقیب او بهترین بودن,” من گفت.

سازمان دیده بان | 9 چیزهایی که ما را از دست ندهید در مورد روبرتو سیدنی:

با کهنه goaltender روبرتو سیدنی اعلام بازنشستگی خود را غارت پیزو به نظر می رسد در 9 چیز که بازنشسته خواهد با او. 2:00

دیگر سخنران بود دروازه بان سابق جیمی McLennan که به نظر می رسد در 17 بازی برای فلوریدا به عنوان سیدنی های پشتیبان در فصل 2005-06. McLennan صحبت کرد قبل از سیدنی گفت: این امر می تواند تنها زمانی او خواهد بود جلوتر از تیمی سابق خود.

“شما یکی از بزرگترین goaltenders در بازی هاکی است. … شما یک مرد بزرگ, یک دوست مادام العمر و شما سزاوار این به رسمیت شناختن” McLennan گفت.

سیدنی در حال حاضر می شود به طور رسمی بخشی از جنوب فلوریدا ورزشی هاو روایات قومی مانند Dwyane وید با میامی هیت و دن مارینو با میامی دلفین ها.

او گفت که فروتنی.

“فلوریدای جنوبی خانه من” سیدنی گفت. “من قصد دارم در اینجا یک مدت زمان طولانی. من آنچه که من می تواند نه تنها بر روی یخ اما از یخ و من نگاه به جلو به انجام این کار نگه دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de