فلوریدا پرتاب باز کردن درب های خود را — و دارای نفس خود

Florida sidewalk restaurant

پیاده رو ناهار خوری در اورلاندو در 18 مه سال 2020 است. | جان Raoux/AP Photo

میامی — طی هفته گذشته فلوریدا گزارش شده نزدیک به 5,460 جدید کروناویروس موارد — و 262 مرگ و میر.

روز دوشنبه دولت انداخت باز کردن درهای خود را به ساکنان و گردشگران خارش به عقب بر گردیم به ظاهر عادی.

تبلیغات

مراکز شهری میامی-Dade و Broward شهرستان که باقی مانده اند تا حد زیادی بسته پیوست بقیه دولت در به آرامی بازگشایی کسب و کار به عنوان فلوریدا تبدیل به یکی از بزرگترین متحده در این کشور به تست چگونه به بازگشایی تجارت میان یک بیماری همه گیر.

ورزشگاه می تواند پشت باز و رستوران ها می توانند دو برابر ظرفیت به 50 درصد در سراسر تقریبا تمام فلوریدا. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است فشار پارک — یک حیاتی از دولت — برای باز کردن و ورزش حرفه ای لیگ برای راه اندازی فروشگاه.

“کامل فاز 1” بازگشایی یک آزمایش با زندگی مرگ و عواقب آن برای مردم سلامت فلوریدا اقتصاد و به طور بالقوه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شانس برنده شدن ملت بزرگترین نوسان دولت و در نتیجه خود گشتند.

در تقاطع این crosscurrents می ایستد DeSantis یک جمهوری خواه و تهمت متحد است که در دو بخش ملی و ویژه برای ماه می باشد. او coronavirus پاسخ که او به عنوان “اندازه گیری” نمی آمد به اندازه کافی سریع برای منتقدان.

اما پیش بینی ها از توده مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان هرگز محقق و DeSantis در حال حاضر در یک, پیروزی, تور, انواع, حتی به عنوان چهره او قابل توجهی از موانع در فلوریدا پاره اقتصاد و بیکاری سیستم است که می تواند انکار مزایای به هزاران نفر از کارگران است. دموکرات ها می خواهند او و اوباما-چراغ قوه مقننه به reconvene برای رفع مشکلات گفت که اگر دولت نیاز به بازگشت به کار پس از آن انجام قانونگذاران.

DeSantis که رد تماس برای یک جلسه ویژه و به جای سرزنش افراد برای اینکه به درستی قادر به درخواست برای مزایای بیکاری همچنان به تک از New York — کانون کشور coronavirus بیماری همه گیر — برای بسیاری از فلوریدا مشکلات از جمله برخی از پوشش رسانه ای منفی دریافت کرد.

“از کجا نیویورک ترک [به] زمانی که این بیماری همه گیر رسید ؟ شماره یک دولت است که آنها با فرار به: حق در اینجا در ایالت فلوریدا” DeSantis روز دوشنبه گفت: در اورلاندو کنفرانس مطبوعاتی برجسته یک مقاله نیویورک تایمز در مورد این شهر coronavirus تخلیه.

“من قرنطینه آنها در ماه مارس و هر کس در نیویورک, رسانه های باد یک واشر, ‘چگونه می تواند به شما انجام این کار؟’ که حق تصمیم گیری” DeSantis گفت نیویورکی که سفر به فلوریدا. “جنوب فلوریدا کردم هولناک. تا به حال ما نمی انجام قرنطینه شما را راه بیشتر موارد بستری شدن در بیمارستان نه متری تمام.”

تعداد کل روزانه موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان در فلوریدا به اوج خود رسید و در ماه آوریل است. مرگ و میر به اوج خود رسید و در اوایل ممکن است با توجه به دولت داده است. تعداد موارد جدید از plateaued به عنوان تست ramped تا.

DeSantis دولت نیز بوده است را نامطلوب پوشش رسانه ای به صورت درهم و برهم رکورد نگه داشتن و در روز جمعه نگرانی در مورد سانسور دولتی پس از هماهنگ فلوریدا به طور گسترده ای مورد ستایش Covid-19 داشبورد آنلاین گفت که او بدون توضیح حذف از پست.

DeSantis نیست تظاهر که بحران است و دولت او می گوید آن را نظارت بر داده های نزدیک به طوری که دولت می تواند دوباره اگر یک مشکل وجود دارد — یک پیشنهاد پر مخاطره در چشم برخی از عامه طرفداران و منتقدان که ترس از موج دوم از عفونت است.

تحت کامل فاز 1 بازگشایی مجدد غیر ضروری کسب و کار می تواند از سرگیری عملیات با مناسب اجتماعی فاصله مورد نیاز پاکیزگی قوانین و ظرفیت محدود با مو سالن و ورزشگاه گرفتن بیشتر توجه است. رستوران ها در حال حاضر محدود به 25 درصد ظرفیت در سطح ایالت هم اکنون می توانید دو عدد از ناهار خوردن در مشتریان است. و پارک —مانند دیزنی و استودیو یونیورسال در اورلاندو منطقه — هم اکنون می توانید شروع به ارسال به آغاز طرح پذیرش بازدید کنندگان است.

استثنا: جنوب فلوریدا و به ویژه عمده شهری شهرستان Broward و میامی-Dade که دیده می شود در بسیاری از موارد در دولت که در آن سواحل باقی می ماند بسته همراه با ورزشگاه.

در شهرستان مترادف با جنوب فلوریدا, میامی, ساحل, مقامات شهر می رویم حتی کندتر است. ساحل میامی شهردار دن Gelber گفت که او برای اولین بار در این دولت شروع به بسته شدن سواحل در مارس 16; تحمیل یک پناهگاه در محل سفارش در مارس 23; و نیاز به استفاده از ماسک علنا در آوریل 3.

بخشی از آنچه که سوار این شهرستان تعطیل شد, تصاویری از بی خیال بهار شکن نادیده گرفتن اجتماعی, فاصله, قوانین, اوج با بدنام مصاحبه با یک مستی مرد جوان مباهات است که “اگر من تاج من تاج. من قصد ندارم به اجازه دهید آن را من جلوگیری از مهمانی.” او بعد از آن عذرخواهی کرد.

“این امر می تواند کاملا احمقانه برای کسی که به می گویند همه چیز خوب است. آن را نه” گفت Gelber که نگران است که دولت و میامی-Dade شهرستان در حال باز کردن بیش از حد به سرعت. Gelber, یک دموکرات گفت: ساحل میامی در انتظار است تا روز چهارشنبه برای باز کردن کسب و کارهای غیر ضروری مانند مغازه های خرده فروشی و رستوران ها خواهد بود قادر به باز کردن در 50 درصد ظرفیت در هفته آینده.

همراه با ساحل میامی سه بزرگ دیگر شهرهای شهرستان میامی هیالیا و باغ میامی — در حال رفتن کندتر از شهرستان است که افتتاح آهسته تر از دولت است. فورت Lauderdale مشهور, ساحل, مترادف با شکستن بهار از دهه 1960 فیلم “که در آن پسران هستند” نیز باقی می ماند بسته به در حال حاضر.

“همه ما می خواهید به صبر کنید و ببینید” Gelber گفت.

Gelber نیز شک و تردید در مورد اینکه آیا میامی-Dade کلی مورد بارهای در حال کاهش است. وجود دارد سنبله اخیر در کل موارد گزارش شده است که گفته شد و با توجه به جمع شدن از یک آزمایشگاه خصوصی اما Gelber گفت: این شواهد که داده نیست و پاک است. همچنین بستری نرخ نمی نگاه به عنوان اگر آنها به طور قابل توجهی کاهش یافته است به دلیل وجود اخیر چشم انداز مثبت در خانه سالمندان و تسهیلات زندگی کمک بیماران بستری در بیمارستان است.

میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez گفت: caseloads کلی “بوده است plateauing” و گفت: تسهیلات زندگی کمک و پرستاری صفحه اصلی admittances به بیمارستان نیست نماینده کلی کلی جمعیت از 2.8 میلیون نفر شهرستان است. او گفت: ساکنان شده اند تا حد زیادی اطاعت اجتماعی فاصله مورد نیاز و نگه داشتن میزان عفونت را به حداقل حتی اگر مردم به فروشگاه های مواد غذایی و مشغول به کار در ساخت و ساز — نشان می دهد که مردم می توانند از طریق حرکت جامعه بدون یک بیماری همه گیر در حال بدتر شدن است.

“ما بیش از 3000 بحرانی تخت خالی است. ما 900 هواکش در دسترس است و تنها 60 نفر در هواکش در کل شهرستان” Gimenez یک جمهوری خواه گفت. “ما به دنبال در یک مسطح منحنی. ما نمی بینیم این خروش آمدن. آنها فکر می کردند این امر می تواند هزاران نفر از مردم در حال آمدن به بیمارستان و آن را هرگز محقق نشد. … ما باید یاد بگیرند که چگونه به زندگی با این.”

فرماندار بوده است و بیشتر گوش خراش در انتقاد از پیش بینی ها به طور خاص یک مدل است که پیش بینی شده به عنوان بسیاری از 464,000 خواهد بود در بیمارستان بستری اواخر آوریل است.

“در آوریل 24, ما از 464,000 بیمارستان بستری است. ما تا به حال از 2000 ایالت بیمارستان بستری است. و بسیاری از بیمارستان ها در دولت تا به حال 50 درصد ظرفیت است. بنابراین منحنی پهن شد,” DeSantis روز جمعه گفت. “مردم آمریکا نیست, ثبت نام در به در همیشگی پناهگاه در محل. ما باید قادر به جامعه عملکرد دوباره.”

با توجه به تحقیقات جدید از دانشگاه فلوریدا آتلانتیک استاد اقتصاد ویلیام لوتر DeSantis تنها می تواند خیلی اعتبار برای فلوریدا شرايط نسبتا خوب. با استفاده از گوگل تحرک لوتر در بر داشت که دولت های محلی و صاحبان کسب و کار و شهروندان آغاز شد اجتماعی فاصله قبل از DeSantis دستور مارس و آوریل. تقریبا سه چهارم از تغییر در مسکونی و خرده فروشی تفریح در محل کار و حمل و نقل عمومی فعالیت های قبل از دستور دولت به پناهگاه در محل.

فلوریدا عدم وجود حمل و نقل عمومی و پایین آن-افزایش پراکندگی نیز می تواند نقش مهمی در کاهش نرخ انتقال در مقایسه با زمانی که به پر بسته بندی شده در شهر نیویورک است که نگهداری مترو باز در طول بیماری همه گیر.

فلوریدا بوده است نسبی نقطه روشن برای مغلوب ساختن پیشی جستن که نیاز دولت به نفع خود گشتند و کسی که وضعیتی وخیم از دولت او بسیار بدخیم پاسخ به کوروناویروس. واکنش سریع به یاد داشته باشید که فلوریدا تا به حال کمتر از 47,000 coronavirus موارد و حدود 2 ، 000 مرگ و میر به مراتب کمتر از مشابه اندازه و دموکراتیک اجرا نیویورک که در آن 35,0000 آلوده شده اند و بیش از 22,600 فوت کرده اند.

هر چند فلوریدا سوم پرجمعیت ترین ایالت این رتبه 10 در تعداد کل Covid-19 مرگ و میر.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به نمایش DeSantis در کاخ سفید برای به رخ کشیدن در مورد کمک به او را به دولت داده می شود برجسته آن افزایش تعداد تست سایت هایی که رفته اند استفاده نشده در زمان.

“این درست است در جاهای دیگر. آن را قطعا واقعی با رون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “به نظر می رسد درست باشد که در آن فرمانداران باید انجام مناسب کار با استفاده از ما و استفاده از خدمات است که ما ارائه. اما این هم درست است در برخی از مکان های دیگر.”

اما در جوامع محروم وجود دارد هنوز هم نیاز به گفت ایالتی فلوریدا در کنگره Shevrin جونز یک دموکرات از Broward شهرستان که در آن او گفت: وجود دارد نه به اندازه کافی تست در “جوامع سیاه” مانند خود.

“این خواهد بود که قصور در بخشی از ما را برای ادامه باز بدون تست بیشتر. ما در حال حرکت وجود دارد اما ما هنوز وجود ندارد” جونز گفت.

جونز گفت که منطقه خود را نشان می دهد پیچیدگی coronavirus معمای. بسیاری از “در حال صدمه زدن به” مالی و می خواهید به عقب بر گردیم به کار می کنند اما با کروناویروس نامتناسب مشمئز کننده آمریکایی های آفریقایی تبار آنها از ترس که باز به عقب و بازگشت به شغل خود را می تواند به اثبات مرگبار, او گفت:.

“مردم در منطقه ناراحت هستند چرا که آنها کار نمی کند. و من فکر می کنم مجلس باید دست به کار” جونز افزود که جمهوری خواه رهبری را امتناع از پاسخگویی در جلسه ویژه “می تواند با توجه به انتخابات ریاست جمهوری و یا مبارزات انتخاباتی خود را. اما من نمی خواهم برای قرار دادن آن بر روی آنها. اما واقعیت این است که ما هیچ کاری انجام نمی. و این یک مشکل است.”

همچنین فشار برای باز کردن در سراسر کشور.

در ساحل جنوب غربی در ناپل شهر رای به بازگشایی سواحل آن در هفته گذشته پس از دوباره بسته شدن آنها را پس از مختصری افتتاحیه دوره به دلیل جمعیت به بیش از حد بزرگ است. سواحل باز هستند و تنها در اوایل صبح و بعد از 5 p. m. اما برخی از مردم فکر می کنم که محدودیت های بیش از حد تنگ است. مردم محلی در خواننده جزیره در جنوب شرقی فلوریدا مشابه شروع به اعتراض ساحل تعطیلی.

در فلوریدا تکدی Franklin County Sheriff A. J. Smith شد هشدار بازدید علیه پارکینگ به طور غیرقانونی به سواحل شد و باز برای اولین آخر هفته از سال و ساکنان وجود دارد گفت: یک هجوم بازدید کنندگان.

“آن است که رفتن به بسیار گران قیمت در روز برای افرادی که به طور غیر قانونی پارک در اینجا” اسمیت گفت WCTV در تالاهاسی.

DeSantis متمرکز شنبه به جای آنچه که دولت می تواند انجام دهد و آنچه در آن می خواهد به انجام است از جمله برگشتاندن سالن های ورزشی به فلوریدا — البته برای خالی کردن استادیوم. او روشن ساخته است که او می خواهد دولت به رهبری راه را در کمک به این کشور بهبود می یابند.

“ما معتقدیم گرفتن ورزش به عقب آنلاین مهم است که نوع این کشور موجو” DeSantis گفت. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال انجام بخشی از ما در اینجا در فلوریدا به انجام آن است.”

اصلاح: تعدادی از آلوده نیویورک اشتباه بود در نسخه قبلی این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escortElexbetCasinomaxiPiabetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole