او شده است برای مبارزه با ماه به نگه داشتن سواحل فلوریدا ، سپس در ماه مارس به عنوان رمان coronavirus شروع به تاخت و تاز دولت او نشان داد تا در رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ عمارت در یک منطبق با توجه به اصرار او را به نزدیک سواحل. وقتی که کار نمی کند, او شکایت کرد DeSantis. که مشغول به کار نشده هنوز یا نه.

بنابراین در حال حاضر وکیل دانیل Uhlfelder با پوشیدن ردای سیاه و سفید و toting داس همراه دولت آفتاب سواحل التماس ساکنان خانه بمانند. دیدار فلوریدا Grim Reaper.

“این یک ویروس کشنده,” Uhlfelder گفت: هیولایی روزانه جمعه. “مردم در حال گرفتن بیمار است. آن را بدتر. دولت ما دولت را انجام می دهند درست است. فرماندار ما فقط کاملا غیر مسئولانه است.”

Uhlfelder می خواستم به التماس کردن یک تصویر است که به درستی منتقل گرانش از این وضعیت است. “و بنابراین من نمیفهمد من می پوشند یک Grim Reaper کت و شلوار در ساحل و… در اینجا من به شما صحبت کردن در حال حاضر.” روز جمعه او در بازدید از چهار یا پنج سواحل و بیشتر پاسخ مثبت—اگر کسی با پلیس تماس بگیرید در یک نقطه ادعا او می خواهم جاسازی شده در یک ساحل خصوصی و موجب ترس کودکان است.

جنوب والتون مبتنی بر وکیل هرگز انتظار می رود برای به دست آوردن هزاران نفر از پیروان سال گذشته زمانی که او شروع به سوزن سیاسی و بینالملل مایک هاکبی که زندگی یک مایل از دفتر او بیش از تمایل خود برای خصوصی سازی سواحل است. و در عین حال که دقیقا چه اتفاقی افتاده است; زمانی که پدران و شکایت او را برای جسارت به او را به یک نام تجاری “ساحل دزد” Uhlfelder اطلاع عموم قرار ساختگی-نوار شکایت—به دست آورد و به یک پلت فرم در این فرآیند است. در زمان نوشتن او بیش از 129,000 پیروان در توییتر.

“من در تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید با آن زیر” Uhlfelder گفت. “بنابراین من یک پک برای نامزدها و باعث می شود که من به آن معتقدم.” Uhlfelder است که با استفاده از فلوریدا Grim Reaper تور به منظور بالا بردن $20,000 برای دموکرات ها در حال اجرا برای کنگره در انتخابات آینده. تلاش در حال حاضر رفته ویروسی—تا حد زیادی به خاطر باور نکردنی اخبار محلی کلیپ.

یک خوبی پاشنه بلند وکیل است که یک بار به عنوان یک هیات مشاور در کاخ سفید بود که پدرش یک وکیل و لابی صدا ممکن است مانند به احتمال زیاد شکل به مرحله یک آوانگارد تظاهرات در ساحل—اما Uhlfelder می گوید او را به این باور در خدمات عمومی و فعالیت به عنوان بخش جدایی ناپذیر این حرفه است.

“من وکیل هستم; من هم امریکایی” Uhlfelder گفت. “من یک فرد است که معتقد است که ما در یک وضعیت وخیم اینجا. مردم نیاز به انجام همه چیز و دولت ما نیست آن را انجام می دهند بنابراین ما نیاز به آن را انجام دهد.”

در گذشته Uhlfelder اتحاد مبارزه برای به دست آوردن متفق پرچم گرفته در منطقه خود کار کرده و حقوق مدنی و تبعیض و دفاع و پشتیبانی نامزد او معتقد است در. او گفت که او هرگز مطالب را به نشستن در حاشیه; “این فقط من طبیعت است.”

Uhlfelder تظاهرات در حال حاضر کشیده عظیم توجه و حتی ساخت ظاهر در شنبه شب زنده”s “آخر هفته به روز رسانی.” هنوز او را دوست دارم برای کسی کسیبه نزدیک سواحل فلوریدا به عنوان دولت تلفات همچنان رو به افزایش است.

“من نمی قادر خواهد بود به خواب در شب اگر من در خارج وجود دارد” Uhlfelder گفت. “چون من بچه های جوان; پدر و مادر من در اینجا و آنها قرنطینه. دفتر من مشغول به کار شده است از خانه به مدت شش و هفت هفته است. ما رو از 60 ، 000 نفر در حال مرگ و ما رو از یک هزار مورد.”

“این شگفت انگیز است,” او گفت:. “ما ثروتمندترین کشور در جهان است اما ما می توانیم مراقبت از مردم… بنابراین ما در حال رفتن به آنها را وادار به رفتن به محل کار.”

روز دوشنبه فلوریدا فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها خواهد شد مجاز به بازگشایی—یک تصمیم است که نیروی هزاران نفر از کارگران برای بازگشت به شغل خود را با وجود ترس برای سلامت خود. صحبت کردن در مورد این Uhlfelder رشد کبود با صدای رسا.

“ران DeSantis او بیشتر خون در دست خود هر روز” Uhlfelder گفت. “گذشت هر ساعت. ران DeSantis… او مراقبت در مورد آنچه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید انجام دهید و از او مراقبت در مورد آنچه منافع خاص خود را [می خواهید او را] به انجام. او تا به خون در دست خود او است و کشتار مردم… او می تواند خاموش این سواحل را در یک ضربان قلب. او می تواند به رفع بیکاری سیستم مردم منافع خود را, اما او مراقبت می کند. او نمی خوانیم. بنابراین او می توانید بروید به جهنم تا آنجا که من می توانم بگویم.”

یک چیز Uhlfelder همه می خواهم به انجام? سرزنش فلوریدا برای دولت را رهبری ضعیف. اگر چه اینترنت را ستایش عجیب و غریب “فلوریدا مرد” الگوی رفتاری به احتمال زیاد سوخت برخی از مبارزات انتخاباتی خود را با موفقیت و Uhlfelder را دوست ندارد تعمیم آن باعث می شود در مورد وضعیت ساکنان.

“من نسل دوم Floridian” Uhlfelder گفت. “پدر و مادر من پدر من متولد فلوریدا بچه ها من متولد شد در فلوریدا. من در فلوریدا تمام زندگی من… floridians تماس با مردم خوب است.”

“اما ما باید افرادی مانند ریک اسکات و ران DeSantis و مت Gaetz و در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن,” او اضافه شده است. “ما فقط scumbags به عنوان رهبران از فلوریدا در حال حاضر.”

بالاتر از همه, هر چند Uhlfelder است که به سادگی خشمگین آن به این. به همین دلیل است که او یکی از پیگرد فرماندار و سرگردان سواحل در یک صحنه و لباس هالووین, امید کسی را عقل سلیم تصمیم گیری ؟

“که در آن حزب دموکرات در این وضعیت؟” Uhlfelder گفت. “آنها هیچ جا.” اگر هر چیزی به او گفت که آنها “فقط ناله.”

“جمهوریخواهان در حال اجرا را نشان می دهد و آنها در حال دور شدن با آن” Uhlfelder گفت. “و من با داشتن به روز, شما می دانید, هر آنچه جهنم… اجرا در سراسر سواحل در Grim Reaper با توجه به مردم این را جدی بگیرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر