فلوریدا بالا دموکرات موفق به تامین منابع برای بیمار farmworkers — سپس سرزنش DeSantis

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Farmworkers in Homestead, Fla. | AP Photo

Farmworkers در حیاط Fla. | Lynne Sladky/AP Photo

به روز شده


تالاهاسی — در حالی که فلوریدا, بهار برداشت شد در نوسان کامل کارگر انجمن فلوریدا التماس کشاورزی دولت کمیسر نیکی سرخ شده برای لوازم پزشکی, بهداشت و درمان و مسکن موقت به عنوان Covid-19 شروع به ضربه زدن مزارع در سراسر جنوب فلوریدا.

سرخ شده هرگز خواسته برای تامین.

تبلیغات

سرخ شده, تنها حزب دموکرات انتخاب شد ایالتی در فلوریدا سپری کرده است در ماه, حمله رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و دولت او پس از coronavirus ضربه اول دولت در ماه مارس است. در اواسط ماه ژوئن او خواستار آن شدند که او عذرخواهی به farmworkers گفته او نادیده گرفته و درخواست خود را برای کمک بسیاری به پایان رسید تا تست مثبت برای Covid-19.

اما یک بررسی اسناد و مدارک به دست آمده توسط سیاسی از بخش مدیریت اضطراری نشان می دهد که این کمیسیون در واقع هرگز خواسته برای لوازم پزشکی از سازمان است که می تواند در عرضه آنها. او ساخته شده غیر رسمی توصیه به یک نیروی کار منصوب فرماندار.

پس از دولت نیست عمل به پیشنهاد سرخ شده و منتظر ماند تا یک ماه پس از بسیاری از کارگران باقی مانده بود که دولت برای تحویل انتقاد از DeSantis.

کارگر مسئولین انجمن گفت: حداقل یک مهاجر کارگر فوت کرده اند ممکن است از این ویروس و هزاران نفر آلوده شدند. اما در زمان یک موبایل تست آزمایشگاه وارد در جوامع کشاورزی در اواسط ماه مه در این زمینه در جنوب فلوریدا در حال حاضر پاک شد.

بسیاری از کارگران در زندگی تنگ مسکن موقت است که ایجاد شرایط مناسب برای گسترش ویروس. در طول یک ماه ژوئن 18, اخبار کنفرانس DeSantis گفت که از 100 تست از کارگران در یک Alachua County هندوانه پچ 90 آمد مثبت برای Covid-19.

به عنوان کارگران بیمار شده و سرخ شده و DeSantis برپا عمومی سیاسی دشمنی بیش از این فرماندار جمهوری خواه را از دست داده و همه گیر. سرخ شده متهم DeSantis از نادیده گرفتن او را توصیه به بحرانی بهداشت ایمنی منابع در دسترس برای مهاجر کارگران مزرعه.

سرخ شده سخنگوی فرانکو موج گفت: وزارت جهاد کشاورزی و خدمات مصرفی بود و نه مجاز به درخواست برای منابع پزشکی از جمله تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE به خصوص از طرف شرکت های انتفاعی مانند مزارع.

بخش مدیریت اضطراری مورد مناقشه که ادعای گفت و سرخ شده را هم با اقتدار به درخواست لوازم و وجود دارد راه های مختلفی برای انجام آن است. دفتر حفظ یک دفتر در داخل دولت اضطراری مرکز عملیات در تالاهاسی. نیز وجود دارد یک تعیین شده میز در EOC را کاورنو اتاق جنگ-مانند زمین که در آن سازمان های دولتی دیدار دو بار در روز به بحث در مورد نیازهای و مشکلات در طول بلایای طبیعی است.

“هر دولتی می تواند در درخواست برای هر بخشی از خود را به آژانس” DEM سخنگوی Jason مهن گفت. “با توجه به سوابق ما هیچ درخواست فرستاده شده توسط FDACS برای PPE برای کشاورزی کارگران است.”

به جای سرخ شده شامل یک لیست از توصیه از یک ائتلاف کارگر گروه در گزارش او فرستاده شده به DeSantis دوباره باز فلوریدا نیروی کار در مارس 23.

DeSantis دولت دادستان کل اشلی مودی و رئیس امور مالی جیمی Patronis, همه جمهوری خواهان هرگز اذعان توصیه های سرخ شده بود را مشاهده کنید.

“هیچ یک از این تغییرات این واقعیت است که کمیسیون درخواست کرد که فرماندار کار خود را به اطمینان حاصل شود که فلوریدا farmworkers تا به حال دسترسی کافی به PPE, بهداشت و درمان و COVID-19 تست و او را نادیده گرفت درخواست” موج نوشت: در یک ایمیل.

کارگر Association of Florida, مدیر اجرایی, آنتونیو تور گفت که او امیدوار ضرورت سالمت و ایمنی کارگران را بالا درخواست خود را بالاتر از سیاست است.

“ما نمی دانستیم که این امر تبدیل به چیزی سیاسی” تور گفت. “برای این کارگران بیمار در طول روز و یا یک روز نیست یک گزینه — آنها را به کار می کنند.”

دولت و وزارت بهداشت درخواست بیش از 100,000 ماسک صورت برای جمعیت مهاجر در هفت شهرستان در تاریخ 2 ژوئن. پس از آن تعدادی از Covid-19 موارد در آن جوامع کشاورزی در حال حاضر بیش از سه برابر شده است, با توجه به وزارت اطلاعات.

یک تحلیل از بخش گزارش از مارس 1-30 نشان می دهد افزایش تعداد مورد انعکاس فصل برداشت به عنوان آن را به سمت شمال در امتداد شبه جزیره فلوریدا.

در ایممکلی یک unincorporated جامعه ذغال سنگ در شرق شهرستان عفونت شروع به پریدن کرد از 44 به 629 در ماه مه. در DeSoto County, شهر Arcadia رفت از 52 عفونت در آغاز ممکن است به 190 با پایان ماه.

یک حیات جدید Covid-19 عفونت آغاز شد که در اوایل ماه ژوئن فلوریدا ساخته شده است یکی از بزرگترین نقاط داغ. DeSantis در ابتدا سرزنش سنبله در تنگ مسکن موقت است که در آن مهاجر اسپانیایی کارگران مزرعه زندگی می کنند.

“واقعی تماس نزدیک در کسانی که زندگی و شرایط مساعد برای داشتن این گسترش” DeSantis گفت: در تاریخ 16 ژوئن در کنفرانس خبری.

نظر خود را وادار سرخ شده به تقاضای عذرخواهی برای سرزنش سنبله در مهاجر farmworkers و نادیده گرفتن او را توصیه به نیروی کار.

“در مه, من توصیه می شود او با من کار می کند تا اطمینان حاصل شود farmworkers به حال #COVID19 حفاظت مانند PPE و بهداشت و درمان” سرخ شده در توییتر نوشت. “او را نادیده گرفته و به جای سرزنش ‘هیسپانیک farmworkers’ به صورت فلوریدا سنبله در موارد.”

اما هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد که کارگران مهاجر نقش مهمی در گسترش این ویروس گفت: Fritz Roka, دانشیار و مدیر سواحل خلیج فلوریدا دانشگاه مرکز تجارت محصولات کشاورزی. بسیاری جنوب فلوریدا مزارع به پایان رسید برداشت مه 15.

“من فکر می کنم که در آن نقطه هر کس تا به حال بسیار نقل مکان کرد و تا شمال” Roka گفت.

Roka نمی تواند تعیین کند که چگونه بسیاری از کارگران مهاجر بودند در فلوریدا. وی با اشاره به a U. s. Department of Labor گزارش نشان می دهد که بیش از 33 ، 000 ویزا مورد تایید قرار گرفت برای کار کشاورزی در دولت در سال 2019.

تور گفت: بسیاری از farmworkers مریض شدم و برخی ممکن است اقدام به فروشگاه. اما این رایج بود.

“کار دشوار است و آنها فقط در اینجا برای مدت طولانی,” تور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>