واکسن آنفولانزا محافظت می شود بسیاری از افراد از عفونت های غیر معمول در طول فصل آنفولانزا: مطالعه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

گرفتن واکسن برای آنفولانزا ممکن است مانع از حدود شش نفر از 10 نفر از تبدیل شدن به آلوده در اوایل کانادا فصل آنفولانزا می گوید: یک مطالعه شامل شبکه ای از پزشکان خانواده که تحت نظارت بیماران در بریتیش کلمبیا, آلبرتا, انتاریو و کبک.

دکتر Kisielewicz Skowronski نویسنده سرب از مطالعه و منجر اپیدمیولوژی برای آنفلوانزا در سال قبل از میلاد مرکز کنترل بیماری گفت: این بررسی شامل حدود 2800 بيمار دیده می شود توسط پزشکان خود را برای یک شبه آنفولانزا, بیماری, بین Nov. 1, 2019 و فوریه. 1.

فعلی فصل آنفولانزا بود غیر معمول ترین در حدود پنج سال به دلیل از اوایل سنبله در آنفلوآنزا B به عنوان آنفلوانزا یک گردش بود در سراسر کانادا و نیمکره شمالی است.

ادامه مطلب: Coronavirus: چگونه برای محافظت از خودتان

Skowronski گفت: پزشکان در بخشی از نگهبان پزشک نظارت شبکه درگیر در کمک به تعیین اثربخشی واکسن. آنها در زمان بینی سواب از بیماران بودند که حداقل یک سال و دیده می شد در ظرف هفت روز از شروع علائم مانند تب و سرفه و گلو درد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مطالعه منتشر شده در پنج شنبه در Eurosurveillance یک مجله در بیماری های عفونی نظارت اپیدمیولوژی پیشگیری و کنترل داشت در مورد تعداد مساوی از مردم بیمار توسط آنفلوانزای A و B.

“این واکسن مانع از حدود 60 درصد از موارد آنفلوانزا که در غیر این صورت رخ داده در unvaccinated موارد” Skowronski گفت.

مانیتوبا واکسن آنفولانزا نرخ سنبله پس مرگ دو جوان مردم

مانیتوبا واکسن آنفولانزا نرخ سنبله پس مرگ دو جوان مردم

او گفت: واکسیناسیون اثر تخمین زده شد با مقایسه واکسن پوشش بیمارانی که آزمایش منفی برای آنفلوانزا در مقابل کسانی که تست مثبت است.

به اصطلاح تست-روش های منفی پیشگام شد توسط میلاد مرکز کنترل بیماری ها در سال 2004 که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در سطح جهان در محل تصادفی کنترل آزمایش های که نیاز به یک گروه از unvaccinated بیماران غیر اخلاقی و سناریو داده همه باید واکسن Skowronski گفت.

“کشورهای دیگر در حال حاضر به تصویب رسید که روش” او گفت:.

“در مجموع ما ارسال نتايج به سازمان بهداشت جهانی است. بعد از این ماه چه کسی خواهد نشست برای تصمیم گیری به آن نیاز دارد برای به روز رسانی سوش واکسن برای فصل آینده فرمول,” او گفت: از این ویروس است که هر سال تغییر.

ادامه مطلب: شامل رمان coronavirus — است COVID-19 در اینجا به ماندن بگیرید ؟

“این خبر خوبی است که این واکسن در حال انجام بهتر از آن را در سال های گذشته” Skowronski گفت: از این یافته ها با اضافه کردن آنها برجسته این واقعیت است که مردم باید واکسن سالانه برای محافظت از خود در برابر گونه های مختلف ویروس آنفلوانزا به خصوص اگر آنها یک قلب یا بیماری ریوی و یا در تماس با افراد آسیب پذیر از جمله سالمندان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر شما می خواهید برای جلوگیری از بدبختی و بیماری و آنفلوانزای یک بدبختی بیماری واکسن برای محافظت از شما در برابر آن است. اما که ممکن است یک تصمیم گیری فردی. برای من این واقعا یک نوع از دو تراژدی زمانی که در معرض خطر افراد تجربه این شديد نتایج و آنها مانع شده اند می تواند از طریق واکسیناسیون است.”

تایید موارد آنفلوآنزا در ادامه به افزایش در کلگری

تایید موارد آنفلوآنزا در ادامه به افزایش در کلگری

نگرانی در مورد رمان coronavirus باید ایجاد لذت بیشتر برای آنفلوانزا واکسن Skowronski گفت.

جای هیچ واکسنی برای COVID-19 مردم باید با تکیه معمولی بهداشت عمومی اقدامات دیگر استفاده coronaviruses مانند شستن دست خود عطسه و سرفه را در آرنج او گفت:.

او گفت: دانستن که خواهد یا نمی خواهد آنفولانزا پیچیده است و می تواند شامل مسائل مانند که آنفلوانزا زیرگروه شد شایع در سراسر زمان کسی متولد شد و به آنها مصونیت مادام العمر برای کسانی که زیرگروه.

ادامه مطلب: اولین COVID-19 مورد در کانادا در حال حاضر پاکسازی ویروس: مقامات بهداشت

بریتیش کلمبیا, کبک و نیوبرانزویک هستند تنها استان کشور است که ارائه نمی دهد بودجه عمومی واکسن آنفلوانزا برای همه ساکنان اما ارائه آن در موارد محدود از جمله برای زنان باردار است.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا گفت: به طور متوسط 12,200 نفر در بیمارستان بستری هستند و برای آنفولانزا هر سال و از 3500 نفر از آن سالانه است.

آن را می گوید همه سن شش سال و مسن تر باید واکسینه و بهترین زمان برای آن است که بین ماه های اکتبر و دسامبر قبل از این ویروس شروع به گسترش است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>