فلین خواست سفیر روسیه را ‘متقابل’ اقدامات متن نشان می دهد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ورودی مشاور امنیت ملی, مایکل فلین گفت: سفیر روسیه در واشنگتن در اواخر سال 2016 به “متقابل” اقدامات در پاسخ به اوباما برای تحریم انتخابات دخالت به جای افزایش این وضعیت به یک “بدهبستان.”

“شما ممکن است به درک احساسات است که مواج در مسکو” سفیر سرگئی Kislyak پاسخ داد: به فلین درخواست در دسامبر 29, 2016 تماس بگیرید.

“من می دانم که من – من آن را درک من بسیار آن را درک” فلین پاسخ داد. “اما من واقعا نمی خواهید ما را برای رسیدن به یک وضعیت که در آن ما در حال رفتن, شما می دانید, که در آن ما انجام این کار و سپس شما را چیزی بزرگتر و سپس شما می دانید, همه برای رفتن به عقب و جلو و همه رو به مرد سخت در اینجا شما می دانید؟”

روز بعد رئیس جمهور منتخب ستایش همتای روسی خود برای کاهش به مقابله به مثل “بزرگ حرکت تاخیر (توسط V. پوتین) – من همیشه می دانستم که او بسیار باهوش بود!” او در توئیتر خود نوشت.

زمانی که فلین و Kislyak به دنبال Dec. 31, 2016, Kislyak تاکید کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تصمیم گرفتند برای تشدید تحریم های نبرد به دلیل بحث خود را با فلین — با وجود “مواج” احساسات در مسکو. و Kisylak استدلال کرد که دولت اوباما در تحریم بودند با هدف آسیب رساندن به ورودی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فقط به عنوان به عنوان آنها کرملین.

“من فقط می خواستم به شما بگویم که ما متوجه شدیم که این اقدامات باید هدفمند نه تنها در برابر روسیه بلکه علیه رئیس جمهور منتخب” Kisylak گفت.

مبادلات در قلب جنجال بر سر اف بی آی تحقیقات روسیه دخالت در انتخابات 2016 و تهمت کمپین دستیاران’ تماس با مقامات روسی در سراسر. آنها منتشر شد روز جمعه به عنوان بخشی از یک دسته ای از رونوشت محرمانه به کنگره و به دست آمده توسط POLITICO, جزئیات مکالمات بین فلین بازنشسته سپهبد و Kisylak در هفته قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

اسناد و مدارک در یک نقطه نشان می دهد فلین درگیر در طولانی مدت بحث با Kislyak بیش از تحریم های خروجی دولت تا به حال سیلی روسیه ساعت زودتر برای مبارزات انتخاباتی خود را دخالت آشکار در تلاش برای متقاعد کردن مسکو به تلافی و به آغوش یک رابطه جدید با ورودی تهمت تیم. آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای که او را محکوم کرد روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 به Kislyak.

فلین گفتگو با سفیر شد یک نگرانی کلیدی به FBI محققان کاوش روسیه دخالت در انتخابات 2016 و تماس بین روسیه و ارقام در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار در طول این دوره است. فلین بعد التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد جزئیات آن دسته از مخاطبین و صرف بیش از یک سال و همکاری با مشاور ویژه رابرت مولر هر چند او پس از نقل مکان به برداشت تقاضای خود را.

این مواد جدید شامل تماس در ژانویه 5, 2016; دسامبر 22, 2016; دسامبر 23, 2016; و صوتی و پس از آن تماس تلفنی در دسامبر 29, 2016.

یک رونوشت به نظر می رسد به جزئیات یک مکالمه بین فلین و Kislyak در مورد شورای امنیت سازمان ملل رای در محکومیت شهرک سازی اسرائیل در کرانه باختری است. “[Y], ou می دانیم که هدف استراتژیک است که ثبات در خاورمیانه” فلین گفت Kislyak. “این است که هدف استراتژیک است. و شما می دانید بین شما و من و شما این را می دانند و ما می دانیم که این, شما می دانید که بین مسکو و واشنگتن است. ما نمی خواهد رسیدن به ثبات در خاورمیانه بدون همکاری با یکدیگر در مقابل این رادیکال اسلامگرا جمعیت. دوره.”

Kislyak پاسخ داد که روسیه خواهد رای به محکوم کردن شهرک سازی اما گفت که روسیه خواهد بود “سعی کنید برای کمک به ق… به زمان بیشتری برای گفتگو در مورد این موضوع.”

“[W]e سعی خواهد کرد برای کمک به تعویق انداختن رای گیری و اجازه می دهد تا برای رایزنی,” او اضافه شده است.

“OK, OK, که, خوب,” فلین پاسخ داد. “که سفیر. که همه ما می توانید بپرسید برای آن در این نقطه و زمان است.”

در طول Dec. 29 تماس با Kislyak جفت ارز مورد بحث تحریم ها در طول وجود فلین را انکار بعد.

“[T]او ایده می شود — اگر شما — اگر شما را مجبور به انجام چیزی است که انجام کاری را به صورت متقابل به این معنی که شما می دانید در یک نوع و حتی اساس” فلین گفت: بعد از آن در تماس است. “پس از آن که پس از آن که یک پیام خوب و ما آن پیام را درک. و سپس ما می دانیم که ما در حال رفتن به تشدید این چیزی که ما — که در آن است چرا که اگر ما قرار داده — اگر ما از ارسال 30 بچه ها و شما ارسال 60, شما می دانید, و یا شما تعطیل هر سفارت منظورم این است که ما باید برای دریافت این به یک — بیایید بیایید این را در یک سطح است که آه است حتی-keeled. درسته؟”

متن همچنین تا قبل از سال 2016 انتخابات به طور خلاصه توصیف یک تماس فلین ساخته شده به Kislyak در ژانویه 5, 2016 برای ابراز تسلیت خود را به Kislyak در مورد مرگ ایگور Sergun. Sergun شد مدیر نظامی روسیه هوش سرویس GRU.

ریچارد Grenell بود که اقدام مدیر اطلاعات ملی تا Rep. جان Ratcliffe (R-تگزاس) بود قسم به نقش در دوشنبه محرمانه تماس رونوشت قبل از خروج از دولت اما در سمت چپ آن به Ratcliffe به انتشار آنها. متن هستند از تماس های بین فلین–که در آن یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم های دریافتی مشاور امنیت ملی-و Kislyak روسیه سفیر ایالات متحده در آن زمان بود.

قبل از او در سمت چپ دفتر Grenell تاکید کرد که او نمی باید دسترسی به تمام متن تماس که محصولات FBI اما تا به حال نقل مکان به تنزل رتبه دادن به آنهایی که او دریافت کرده بود.

“من محرمانه آنهایی که ما تا به حال. وجود دارد یک روند آنها در آینده” Grenell گفت: روز شنبه در توییتر.

این حرکت آخرین در یک سری از فلین مربوط declassifications از ODNI. در اوایل این ماه این سازمان محرمانه یک لیست از مقامات ایالات متحده ساخته شده است که به اصطلاح “دریدن” درخواست که نشان داد فلین نام. بایدن بود که معاون رئیس جمهور در آن زمان ساخته شده است یکی از درخواست. آژانس امنیت ملی (NSA) تولید شده در این لیست اشاره کرد که همه دریدن درخواست آمد از مردم با قدرت به آنها و به کار گرفته شد با توجه به پروتکل های حقوقی. با وجود آن که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با اشاره به اخبار به ادعای دولت اوباما به طور غیر قانونی جاسوسی در مبارزات انتخاباتی. وقتی پرسیده شد که در یک کنفرانس مطبوعاتی چه قانون بایدن شکسته بود تهمت کاهش یافته است می گویند.

ODNI نیز محرمانه کامل متن یک ایمیل پس از آن-مشاور امنیت ملی سوزان رایس فرستاده و به خودش و به یک دستیار یاد یک دفتر بیضی گفتگو در مورد فلین و Kislyak. با توجه به برنج را ایمیل و سپس به اتهامات مدیر James Comey به اوباما گفت که او نگران های طبقه بندی شده با مواد فلین با توجه فلین مکالمات متعدد با Kislyak. Comey اضافه شده است که او تا به حال هیچ شواهد ورودی تهمت مشاور به اشتراک گذاشته بود مواد طبقه بندی شده با این دیپلمات روسی. برنج به نام به حال به صورت کامل declassification ایمیل و از آنجا به نام برای declassification از متن تماس.

اوباما با توجه به ایمیل گفته Comey به انجام تحقیقات “توسط کتاب.” اما تهمت کشف و ضبط شده است در این قسمت به ادعا و بدون شواهد که اوباما متعهد یک نامشخص جنایت علیه های دریافتی خود را مدیریت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد فلین-Kislyak تماس در مفصل شده از مولر تیم اما نادیده گرفته و آنها امتناع از پاسخ زمانی که او آموخته است که فلین حال بحث و گفتگو با سفیر روسیه به ایالات متحده و یا اینکه آیا او تا به حال اطلاع داد که تماس بودند و به این دلیل روسیه نیست مقابله به مثل در برابر دولت اوباما تحریم.

تهمت استفاده کرده فلین مورد به آتش تا متحدان خود را در سال 2020 انتخاب مجدد کمپین جمع آوری کمک کردن اوباما و بایدن را دخالت.

FBI باز یک عملیات ضد جاسوسی به چند تهمت کمپین مشاوران در تابستان 2016. فلین شد چشم خود را برای سفر به مسکو در سال 2015 بخشی از روسیه تامین می شود شام که در آن او نشسته بود در کنار ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

اما در اوایل سال 2017 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تعیین او به عنوان مشاور امنیت ملی FBI تهیه شد به آن پرونده فلین با توجه به تازگی افشا اسناد و مدارک. که تغییر زمانی که بالا FBI برنج آموخته فلین تماس با Kislyak که آمد فقط به عنوان خروجی اوباما تحریم هایی را علیه مقامات روسیه برای دخالت در انتخابات.

به بیرون درز اطلاعات تماس پیشنهاد کرد که فلین خواست دولت روسیه نه به مقابله به مثل در برابر اوباما تحریم های اجتناب از tit-for-tat پیش از افتتاح تهمت که وعده داده بود روابط گرمتر با روسیه است. اما فلین انکار کرد که او در مورد تحریم ها با Kislyak در همه.

وجود تماس های تنظیم کردن یک بحث بین وزارت دادگستری اوباما — که می خواستم به اطلاع ورودی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد تماس و FBI که می خواستم به آنها را نگه دارید راز طول آن ضد جاسوسی بررسی است. بحث درباره زمین تب زمانی که ورودی معاون رئیس جمهور مایک پنس تکرار فلین نادرست بیانیه ای در یک مصاحبه تلویزیونی و هایش دوباره پس از افتتاح زمانی که دبیر مطبوعاتی شان اسپایسر تصریح کرد آنها را.

وزارت دادگستری در نهایت به اطلاع کاخ سفید درباره تماس, اما نه قبل از اینکه اف بی آی ارسال دو عامل به مصاحبه فلین در غرب گرا که در آن او ادامه داد: به انکار بحث در مورد تحریم ها با Kislyak.

هر چند فلین برای نگهداری از یک سال و نیم است که او به جرم دروغ گفتن به اف بی آی او معکوس البته در سال گذشته, استخدام جدید تیم حقوقی و وی از سوی مامورین که او گناه بود عباس با مقامات FBI به دنبال تداوم مداوم خود را به روسیه بررسی است.

او نقل مکان کرد و در اوایل این سال به عقب نشینی خود را از گناه و ماه گذشته به وزارت دادگستری منتقل شد برای رها کردن پرونده او را زیر نظر آغاز شده توسط دادستان کل ویلیام Barr. برخی از FBI و DOJ مقامات درگیر در این موضوع متهم بار چرخاندن کلمات خود را برای توجیه حذف این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>