برای اسکیت باز Mariyah Gerber چیزی به عنوان ساده به عنوان یک صحنه و لباس را نشان می دهد مشکل از عدم تنوع

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Mariyah Gerber شده است شکل اسکیت باز برای 22 سال و بیش از همه است که او نمی تواند پیدا کردن صحنه و لباس مش یا لباس تنگ که همسان پوست او.

و این فقط نوک کوه یخ از تنوع مشکل است.

“نمایندگی امور صد درصد” Gerber گفت. “شما به طور مداوم در یک فضای که در آن شما به شما گفت که لازم نیست که نگاه شما زیبا نیست.

“و آن را سخت به احساس زیبا هنگامی که شما در حال نگاه کردن به اطراف و آرمانگرا چیز در مورد زیبایی هیچ ربطی به با هر چیزی شما را داشته باشد.”

Gerber شروع اسکیت حرفه ای در سن پنج سالگی در ریورساید کالیفرنیا. مادر بزرگ او بود که او امضا برای درس و سال بعد از آن امضا خود را به استماع برای یک نقش عمده اسکیت تور. Gerber کردم بنابراین به جای رفتن به دانشگاه به عنوان برنامه ریزی شده او پریدند در هواپیما در, فقط 17 سال سن برای شروع 10-سال-حرفه ای اسکیت در نشان می دهد در سراسر جهان است.

Gerber پا به دور از نقش در سال 2016 و خواستار تجربه شگفت انگیز است. اما او نیز رفت با واقعیت تلخ است که بدون توجه به آنچه در سطح او اسکیت در, ورزش, محیط زیست و استاندارد را منعکس نمی اسکیت باز از رنگ.

CBC ورزشی گزارش ویژه در تنوع:

مش و لباس تنگ شد یک موضوع در حال انجام برای Gerber. در این روز تعداد بسیار کمی از شرکت ها به فروش سایه های مطابق با رنگ پوست. حتی به عنوان یک حرفه ای گربر بود فیلدینگ سوال از طراحان صحنه و لباس که در آن برای پیدا کردن لباس در پوست خود را و آنها را آموزش چگونه به موهای خود را رنگ مش سایه حق.

“من هرگز فراموش, فصل, قبل از من گذشته [طراحان صحنه و لباس] من را در یک صحنه و لباس که به طور کامل سفید مش” Gerber گفت. “و من به یاد داشته باشید آنها را در آن نگاه کرد و گفت:” این نگاه نمی کند که بد است.’ و من احساس می کنم مانند عبارت ‘آن را به نظر نمی آید که بد’ است همچنین خفیف راه گفت: “ما می دانیم که این درست نیست بلکه آن است که آنچه در آن است.’

“و آن را مانند من کار کرده ام این سخت است برای رسیدن به جایی که من هستم, اما من هنوز هم احساس می کنم مثل من قرار بود بخشی از این ورزش است.”

در این مورد خاص گربر صحبت کردن در مورد او ناراحتی و لباس بود تعمیرشده با مواد بهتر. اما Gerber می داند که یک گزینه برای بسیاری از اسکیت بازان به خصوص ورزشکاران جوان از رنگ است که بسیاری از تجهیزات خود را و لباس در نرم افزار ها ،

سازمان دیده بان | نیاز به تنوع بیشتر در کانادا ورزشی:

کانادا دانشگاه های ملی و گروه های ورزشی می گویند آنها را به انجام بیشتر برای تنوع بخشیدن به کارکنان مربیگری و رهبری پس از CBC ورزشی انجام ویژوال ممیزی در بر داشت و اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در موقعیت های برگزار شده توسط افرادی که سفید هستند. 2:10

“من احساس بسیار ناراحت کننده صحبت کردن و گفت: اگر من رفتن به خارج وجود دارد آن را به حق” او گفت:. “من احساس کردم که راه به دلیل سال قبل از احساس من نمی توانستم واقعا صادقانه بگویم من قطعه و یا به اشتراک گذاری چگونه من احساس می کنم در مورد لباس یا چیزهایی که من از بودن در قرار داده است.”

گربر یک روز امیدوار به ایجاد یک مکانیسم که طرفدار مغازه ها و طراحان صحنه و لباس و پدر و مادر می توانید استفاده کنید برای پیدا کردن شرکت هایی که فروش مش و شلوار برای انواع پوست. اما او آرزوهای کسانی که در شارژ خواهد صرف زمان زیادی تحقیق در مورد لباس محلی و نمایندگی جزئیات به عنوان آنها را از جنبه های دیگر خود را نشان می دهد.

“چیزهایی مانند این خواهد بود که یک گام بزرگ در جهت درست برای اطمینان مردم از رنگ احساس موجود در ورزش گفت:” Gerber.

Gerber نمی دیدار با بسیاری دیگر از سیاه اسکیت بازان در تور اما تشکیل دوستی با کسانی که او را ستایش از حمایت آنها ارائه یک دیگر در یک فضای رقابتی.

اما این عدم تنوع منعکس عدم تنوع نقش. Gerber skated یکی از چند سرب سیاه نقش را در او نشان می دهد در حالی که اکثر BIPOC اسکیت بازان skated در این گروه است. Gerber معمولا نداشت سیاه البدل و حتی زمانی که او نقش خود را اغلب می تواند توسط اسکیت بازان از دیگر اقوام است.

“من به یاد داشته باشید زمانی که من understudies را در من همیشه احساس بد,” او گفت:. “من می توانید ببینید زمانی که بچه های کوچک آمد [به تماشا] لباس های خود را شاهزاده و شاهزاده خانم لباس, شما می توانید ببینید به صورت خودکار از ناامیدی در چهره خود را زمانی که شخصیت بیرون آمد چرا که آنها را دیدم همه چیز مثل یک فیلم, اما پس از آن که شخصیت بیرون می آید و آن کسی که سیاه و سفید نیست.

“و آن را فقط لحظه ای دیگر و یا نمونه ای که در آن چیزی است که قرار بود برای شما معنای دور گرفته شده است.”

آنچه را بدتر می کند برای Gerber هرگز از دیدن یک BIPOC اسکیت باز را به طور سنتی سفید نقش دارد. و این تور شرکت را دریافت شکایات در مورد نمایندگی که Gerber فکر می کند که دلیلی برای این نقش به طور پیوسته در حال گرفته شده نشان می دهد در طول سال.

“این بسیار آسان تر برای پیدا کردن کسی که می تواند انجام پنج شخصیت از برای پیدا کردن کسی به تناسب معیارهای یک شخصیت برجسته آنها را به درستی و مطمئن شوید که آنها به خوبی به جامعه” گفت: Gerber.

“من همیشه می دانستم اما من می دانم که در حال حاضر بیشتر از همیشه که بسیار مهم است ما باقی می ماند نشان داده است و ما در حال نشان داده شده صحیح می باشد.”

برای مقابله با تمام این گربر می گوید جامعه و برجسته استعداد هر دو مهم تر از همیشه است و به همین دلیل او را بخشی از پاتیناژ تنوع و شمول اتحاد جدید گروه کاری مقابله با هزاران پروژه برای ترویج دید, فرم سیستم های پشتیبانی ایجاد فراگیر سیاست و بیشتر.

“ما کمتر ما برداشته و به اشتراک گذاشته شده و راستش من متوجه شدم در حال حاضر چگونه آنچه که ما در حال مبارزه برای این است که بیشتر به خوبی متصل به یک دیگر,” او گفت:. “من احساس می کنم مانند آنچه که شده است وجود ندارد در جامعه ما شده است که جامعه از افرادی که سمت راست وجود دارد, آماده پاسخ به سوالات خود را و می گویند “هی چه اتفاقی برای شما مناسب نیست و ما قادر به کمک به آن را حق” و نه مردم احساس تنهایی می کنم.

سازمان دیده بان | CBC Sports پنل نژادپرستی بازاریابی و ‘نگاه’:

المپیک Anson هنری براندون مک براید, Aaron Brown, Damian وارنر Khamica Bingham Christabel Nettey و ملیسا اسقف-Nriagu صحبت صادقانه در مورد تجارب خود را با نژاد پرستی. 6:16

“شما به طور مداوم در یک فضای که در آن شما به شما گفت که لازم نیست که نگاه شما زیبا نیست. آن زمان من سال قادر به احساس زیبا در پوست خود و درک آن و تمام است که من انجام می دهم و من واقعا فکر می کنم بسیاری از که آمده بود از اسکیت.”همه که مرکب است چگونه گران قیمت اسکیت تبدیل شده است به خصوص برای ورزشکاران به دنبال رسیدن به یک حرفه ای و یا سطح المپیک.

برای این مسائل هنوز هم وجود دارد و در سطح حرفه ای می سازد Gerber حتی بیشتر برای جوان BIPOC اسکیت باز با رویاهای خود را.

“آن پایین می آید به قدرت است. آن را سخت به تنها, سیاه, اسکیت را در پیست در منطقه خود را در بخش خود را,” او گفت:. “شاید زمانی که شما شش و هفت و حتی هشت این همه سرگرم کننده, اما پس از آن شروع به گرفتن بیشتر رقابتی و شما شروع به گرفتن بهتر است و شما به اطراف نگاه کنید و نمی بینید هر کسی که به نظر می رسد مانند شما, من احساس می کنم مانند آن مانع شما از ادامه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>