برای زنان سیاه پوست شهرداران افزایش ملی, پروفایل های با ریسک سیاسی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سیاه شهرداران داشتن یک لحظه. آنها نیز رو به یک دلهره آور سیاسی به چالش بکشد.

شهرداران Keisha لنس کف موریل Bowser لری Lightfoot و لندن نژاد هدایت چهار امریکا برجسته ترین شهرستانها در زمانی که فعالان به دنبال خود رهبران محلی برای تبدیل آمریکایی پلیس. چهار زنان پدید آمده است به عنوان پیشرو ملی صداها به طور منظم ظاهر می شود در کابل اخبار و headlining, انجمن مجازی در پلیس و تظاهرات.

اما این پلت فرم بالا می آید با یک سنگین مجموعه ای از انتظارات در حوزه با نظرات بسیار متفاوت از امنیت عمومی و منجر به افزایش سرخوردگی در میان اعضای جوامع سیاه کمک کرد که منتخب آنها را در وهله اول.

“همیشه وجود دارد اضافه شده فشار بر سیاه شهرداران در برخورد با مسائل ایمنی” گفت: Michael Nutter سابق شهردار فیلادلفیا. “از آنجا که شما در حال سرگردان در میانه سیاه جوامع می خواهید به امن, اما آنها نمی خواهند به شود. به عنوان یک شهردار شما باید قادر به ارائه هر دو از این پیام که در زمان ممکن است در تضاد با یکدیگر.”

در حالی که شهرداران نشان دهنده طیف وسیعی از حوزه های مشترک یک طرفدار اصلاحات رویکرد پلیس که انجام داده است کمی به سیر مطالبات برای تغییر. همه بارها و بارها در حمایت از معترضان تلاش اما هیچ کدام را ساخته اند تغییرات گسترده در پلیس شهر بخش — حتی به تماس های آنها را به انجام این کار رشد بلندتر.

“چالش بودن هر دو سیاه و زن بودن … من فکر می کنم همه است که نقش به شاید محتاط طبیعت که شما با دیدن این شهرداران خود را درگیر و فعال جوامع گفت:” راوی Perry, رئیس گروه علوم سیاسی در دانشگاه هاوارد. “ذاتا این مقامات منتخب و … به نمایندگی از یک سیستم است که بسیاری از چپ در جامعه بر این باورند باید برچیده شود.”

که درگیری در حال حاضر بازی کردن در زیر ذره بین: آتلانتا لنس کف که کرد که او آزمایش مثبت برای Covid-19 یکی از تعداد انگشت شماری از زنان بالای جو بایدن معاون ریاست جمهوری کوتاه.

واشنگتن Bowser خود را feuded با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر در مورد این تظاهرات که در زمان بیش گسترده ای swathes از پایتخت کشور در ماه گذشته پس از یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید کشته شد توسط پلیس مینیاپولیس در روز یادبود.

شیکاگو Lightfoot تاریخ ساخته شده در سال گذشته زمانی که او از شهر سیاه شهردار و نشانه های پلیس اصلاحات خواهد بود یک اولویت و قبل از فلوید مرگ خاموش مجموعه ماه در سراسر کشور تظاهرات. سان فرانسیسکو نژاد بود و همچنین اولین زن منتخب منجر به شهرستان خود را. همه دموکرات ها.

در عین حال به عنوان شهرداران’ سیاسی پروفیل افزایش یافته است برنامه های خود را نیز پیشی گیرد و بحران های متعدد. رمان کروناویروس که باعث Covid-19 است نامتناسب آلوده کردن و کشتن سیاه و سفید آمریکایی را در چهار شهرستانها و دیگران در سراسر ایالات متحده در حالی که تظاهرات بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی گرفته اند بیش از خیابان های خود را.

و در پی یک برانگیزتر خونین چهارم جولای آخر هفته در چند شهرستانها عمده از جمله آنها بحث بر سر امنیت عمومی گرفته شده تجدید نظر است.

در آتلانتا پنج نفر در 11 تفنگ خشونت کشیده شده است. شیکاگو دیدم 15 مرگ و میر ناشی از 49 حوادث در حالی که یک دختر 11 ساله کشته شد در پایتخت کشور و 6 ساله در سان فرانسیسکو بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. آتلانتا و شیکاگو و سی که جمعیت بیش از 30 درصد سیاه نیز به برخی از این کشور بزرگترین تظاهرات اعتراضی.

این یک مجموعه ای به هم پیوسته از مشکلاتی که کشیده اند خواستار پررنگ رهبری است. اما فعالان می گویند شهرداران نیست زندگی است که با وجود این امیدوار است که همراه خود مانع شکستن انتخابات است.

نه زنان از رنگ در حال حاضر به عنوان شهرداران در امریکا 100 بزرگترین شهرستانها با توجه به مرکز زنان در سیاست آمریکا در دانشگاه راتگرز. در سال 2010 وجود دارد فقط یکی — بالتیمور استفانی Rawlings-بلیک.

“ما باید این بوم سیاه زنان شهرداران و است که واقعا تغییر اعداد از زنان که در حال خدمت در این اجرایی کرسی” جسیکا گفت: برد بنیانگذار سی مبتنی بر حمایت از شرکت سه نقطه و استراتژی های پیشرو سازمان با حرکت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند.

“اما همچنین جنبش رشد کرده است. این بیشتر به خواسته های خاص و نمونه های بیشتری از این راه است که حکومت را برآورده نمی کند استاندارد که نیاز مردم در جوامع خود” برد اشاره کرد.

تمام چهار شهرداران’ پلیس اصلاحات پیشنهادی شامل مقررات مانند افزایش افسر آموزش تنوع واحدهای پلیس و/یا مجازات های بیشتری برای استفاده بیش از حد از زور. هیچ یک از چهار اما با تصویب پال خواستار قطع بودجه دولت-محروم مدل در شهرستان, بودجه, رئیس تقاضا از زندگی توجه فعالان.

در اوایل ماه ژوئن نژاد اعلام کرد قصد دارد به تغییر مسیر بودجه از اداره پلیس سان فرانسیسکو به منطقه سیاه جامعه است.

کف که برای انتخاب مجدد در سال 2021 است مرور یک اداره پلیس در شار پس از مرگ Rayshard بروکس یک مرد سیاه و سفید بود که به ضرب گلوله کشته و یک آتلانتا افسر پلیس در ماه ژوئن به عنوان به خوبی به عنوان یک افزایش در coronavirus موارد در دولت است. پس از تیراندازی مرگ 8 ساله Secoriea ترنر بیش از آخر هفته به کف گرفت و یک ضربه تند وشدید زدن در آن تداوم خشونت با اشاره به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش ،

“ما در مورد این جنبش که اتفاق می افتد در سراسر آمریکا در این لحظه در زمان که در آن ما باید گوش و منافع مردم در سراسر این کشور و در سراسر این جهان” لنس کف گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری.

“اما تفاوت در این لحظه در زمان و جنبش حقوق مدنی جنبش مدنی — این یک تعریف دشمن مشترک. بنابراین ما در حال مبارزه با دشمن در زمانی که ما در حال تیراندازی به یکدیگر در خیابان های ما و شهر”.

کف قوی’ کلمات نشان می دهد که چگونه پویا بین شهرداران و فعالان فراتر از معمول فشار و کشش از سیاستگذاری به هویت نژادی. Lightfoot گرفته است یک رویکرد مشابه هر دو توسط اغلب با اذعان به ویروس مخربی بر سیاه Chicagoans و مشخص خودش را در توییتر به عنوان یک همه جا خاله به برخی از جوانان بودند که تمایلی به ماندن در خانه و یا فاصله اجتماعی. نه کف و نه Lighftoot در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

هنوز هم در میان یک کشور فرضی نژاد و نژادپرستی سازمان دهندگان می گویند که زمان برای صحبت کردن است.

“برای مدت طولانی در این کشور ما tinkered در اطراف لبه های ساختاری تغییر” برد گفت. “و ما گفته ایم به اجرای قانون:” اگر شما فقط می تواند کشتن ما کمتر اگر شما فقط می تواند در یادگیری یک ترفند جدید را به طوری که شاید شما نمی کشتن ما را در این راه خاصی پس از آن که شما احساس می کنید مانند پیشرفت است.”

در عین حال این بحران برد و دیگر سازمان ها استدلال می کنند نیاز به اقدام فوری از رهبران و به ویژه سیاه و سفید خود را فراتر از شهرداران تغییر در نیروهای پلیس. بسیاری از درخواست شده است برای این تغییر پس از مدتها قبل از فلوید را کشتن.

مارس index on censorship یک رهبری سازمان با موضوع زندگی دی سی در توصیف این گروه را در رابطه با Bowser خود به عنوان “ستیز.”

“او انجام داده است همه چیز را بی اعتبار بی احترامی و یا چشم پوشی از ما تا زمانی که جورج فلوید به قتل رسید” index on censorship گفت. “[او] واقعا به تصویر کشیدن خودش و دی سی به عنوان پس مترقی وقتی که می آید به پلیس و خشونت پلیس هنگامی که او حتی گفت: اسامی افرادی که کشته شده اند در سی توسط پلیس.”

زمانی که Bowser خود دستور داد “Black Lives Matter” نقاشی در خیابان منتهی به کاخ سفید و تغییر نام منطقه در مقابل کاخ سفید “Black Lives Matter” پلازا حرکت دیده می شد توسط ملی مفسران به عنوان قدرتمند توهین به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قانون نظم و سبک رهبری و یک شاخه زیتون به این شهر فعال جامعه است.

فعالان با این حال آن را دیدم خالی حرکت. همان آخر هفته, سیاه زندگی ماده سی نقاشی “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در همان بزرگ, زرد, نامه سراسر از اولین عبارت در پاسخ آنها گفت: به منظور مقابله با Bowser خدمات لب به موضوع خشونت پلیس و توجه به خواسته های خود. Bowser خود پاسخ نمی دهند به درخواست ها برای اظهار نظر.

Lightfoot و شیکاگو فعالان نیز دیدگاه های ضد و نقیضی در پلیس اصلاحات. Lightfoot گفت: سیاسی ماه گذشته که خواستار پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس را برای یک “خوب برچسب”اما گفت که این امر صدمه دیده و تلاش برای تنوع بخشیدن به زور و بر خلاف آنچه اکثر Chicagoans می خواهید. سازمان دهندگان می گویند او ثبت در پلیس اصلاحات بیش از حد ضعیف است به اثبات می کند که تلاش های کنونی خواهد عملکرد واقعی تغییر دهید.

“ما در حال رفتن به نگه دارید گفت: “بیایید قطار پلیس’ وقتی که رخ داده نشده است” گفت: اینز سفید یک سازمان با شیکاگو فصل BYP100 یک سازمان ملی جوان سیاه فعالان. “آموزش پلیس است ما هزینه پول بیشتر است و هنوز منجر به سیاه و سفید نفر کشته شده اند.”

فشار بر شهرداران برای ارائه نتایج سیاست بوده است مرکب حزبی gridlock در هر دو فدرال و ایالتی سطوح. کنگره و بسیاری از قانونگذاران ایالتی هنوز به توافق در هر قابل توجهی تغییر سیاست مربوط به پلیس و اکثریت قریب به اتفاق از ملی قانون گذاران در برابر defunding پلیس.

“چه می افزاید: مشکل نداشتن فدرال و یا استانداردهای ملی و داشتن هر یک شهردار است که برای تقریبا انجام چیزی که خود او گفت: McKinley قیمت شهردار Va., و رئیس جمهور آفریقایی-آمریکایی شهرداران’ Association. “من فکر می کنم آن است که اعمال فشار بر شهرداران و فشار بر ما روسای پلیس و سرسختانه برای آنها را امتحان کنید و آمد تا با یک طرح که به صورت منحصر به فرد و برای آنها خوب است.”

فعالان می گویند آنها قصد دارند همچنان به بسیج خود را در برابر شهرداران’ افزایشی اصلاح مدل در طول تابستان و فراتر از آن. آنها همچنین حفظ که رهبران هنوز هم این فرصت را دارند که به صورت ذخیره: با افزایش شفافیت در شهرستانها’ بودجه بندی فرآیندهای جابجایی وجوه به دیگر خدمات شهری مانند مسکن و شاید بیشتر contentiously پیدا کردن جایگزین برای پلیس.

“در این شغل وجود دارد بنابراین بسیاری از متعادل قطعات” Nutter توضیح داد. “شما نمی توانید یک شهر بزرگ از افرادی که احساس نمی امن است. کسانی که شهرداران را می دانند.”

اصلاح: این داستان درست شده است تا منعکس کننده این واقعیت است که شهردار نژاد پیشنهاد کرده است برای هدایت وجوه از اداره پلیس سان فرانسیسکو به جوامع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>