برای HBCUs این بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید به خصوص نزدیک به خانه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رهبران تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها در حال دست و پنجه نرم کردن با یک چالش دیگر در آموزش عالی را به طور کامل نمی اشتراک گذاری: چگونه به بازگشایی دانشگاه به یک جمعیت است که ثابت کرده است به ویژه آسیب پذیر به Covid-19.

سیاه مردم در حال مرگ هستند در 2.5 برابر نرخ سفید مردم با توجه به Covid نژادی اطلاعات ردیاب. و نزدیک به یک سوم از مرگ و میر در میان nonwhite آمریکایی ها بودند که در افراد جوانتر از 65 با توجه به داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در مقایسه با 13 درصد در میان افراد زیر سن.

“ما باید به تأیید و تشخیص دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار با بیماریهای باید شانس به مراتب بدتر در این بیماری همه گیر از هر گروه دیگر گفت:” هوارد رئيس دانشگاه Wayne A. I. فردریک در مصاحبه. “من فکر می کنم برای یک HBCU در خاص وجود دارد تفاوت های زیادی از نظر باز کردن که احتمالا کمی بیشتر برجسته به دلیل شرایط ما.”

هوارد خصوصی در طول تاریخ سیاه و دانشگاه در واشنگتن دی سی است که با هدف بازگشایی برای برخی از کلاس های حضوری پاییز امسال با استفاده از آن در پردیس بیمارستان به منظور تسهیل هر دو مکرر دانش آموز آزمایش و درمان در صورت لزوم. اما تعداد رو به رشد خصوصی HBCUs که عمدتا واقع در جنوب در حال امید بستن برای فقط آنلاین, آموزش, دانشگاه, روسای جمهور و مقامات ایالات نگرو کالج صندوق گفت: POLITICO.

این یک تصمیم رانده شده توسط ملاحظات بهداشت — جنوب است که در حال حاضر به برخی از بدترین شیوع کروناویروس در کشور — اما آن است, آموزش های مالی و عاطفی مفاهیم برای مدرسه جوامع به عنوان به خوبی.

HBCU دانش آموزان به طور سنتی کم درآمد نسل اول و آکادمیک underprepared دانشجویان از رنگ با توجه به ترگود مارشال صندوق کالج و مدارس خود را به طور معمول اوقاف است که تنها کسری از عمدتا سفید نهاد.

دانش آموزان سیاه پوست که عدم دسترسی کافی به منابع برای آموزش آنلاین می تواند رها کردن و یا سقوط به بدهی های عمیق تر با انتقال به یک گران تر دانشگاه و نزدیک به خانه. در همان زمان به طور سنتی با کمبود بودجه روبرو HBCUs می تواند از دست دادن درآمد حتی بیشتر اگر کمتر از دانش آموزان ثبت نام برای پاییز و خصوصی نظرسنجی نشان می دهد که HBCU دانش آموزان به خصوص احساس وزن از یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی آلوده, کشته و گذاشته سیاه آمریکایی است.

کولت پیرس Burnette, رئيس جمهور از هیوستن-Tillotson دانشگاه خصوصی HBCU در Austin, تگزاس گفت که قبل از اعلام کلاس خواهد بود آنلاین-تنها در پاییز مدرسه مورد بررسی و سنجیده بیش از یک دوجین سناریو برای بازگشایی علاوه بر گوش دادن به برگزاری جلسات و بررسی دانش آموزان است.

“یک نقطه اوج برای ما بود … روند که شروع به نشان می دهد مورد آسیب پذیری جمعیت از رنگ” Burnette گفت.

حدود 87 درصد از تمام HTU کارکنان افرادی هستند که از رنگ Burnette گفت: 99 درصد از دانش آموزان خود هستند و مردم از رنگ. “بنابراین بهترین انتخاب بود به وضوح به انتخاب برای سلامت و ایمنی دانش آموزان و افرادی که به آنها خدمت می کنند,” او گفت:.

یک کنسرسیوم خصوصی HBCUs در آتلانتا از جمله Morehouse College, کالج اسپلمن گشت و کلارک آتلانتا دانشگاه فقط خود مطلع نهادهای دانشجویی در هفته گذشته که آنها را آموزش دانش آموزان به طور کامل آنلاین این ترم آینده.

جورج فرانسوی جونیور رئیس جمهور از دانشگاه کلارک آتلانتا گفت: در مدرسه به او دستور داده, دیجیتال, دماسنج, بود, کیت های آزمایش برای دانش آموزان بازسازی کلاس های درس اجتماعی فاصله های برنامه ریزی شده برای محدود کردن جمعیت پردیس از 4000 تا 1,700 شد و در روند تست تمام کارکنان آن است. اما یک شیرجه عمیق به داده ها نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق آن ورودی کلاس — 97 درصد در خواهد آمد از coronavirus نقاط داغ.

“ما باد می تواند با صدها نفر از افراد آلوده شدن در یک شماره از روز. این فقط یک خطر است که ما نمی تواند به” فرانسه گفت. “کلارک آتلانتا دانشگاه Morehouse Spelman ما هر زد ما اعداد و ما ضرر و زیان در حال رفتن به در هر موسسه بیش از 20 میلیون دلار است. آن را بزرگ مالی دست دادن, اما این چیزی است که ما تا به حال به انجام است.”

در واقع خصوصی HBCUs که نه میزبان دانش آموزان در محوطه دانشگاه این پاییز را از دست دادن درآمد از اتاق و هیئت مدیره اجبار این موسسات به تکیه بر تلاش های بشردوستانه و در برخی موارد بودجه از کنگره است. تعدادی از این مدارس نه تنها کاهش شهریه اما همچنین متعهد به عرضه دانش آموزان با فن آوری های مانند کامپیوتر قرص و وای فای نقاط داغ.

HBCU رهبران گفت: برخی از دانش آموزان در بهار امسال مجبور شدند به سعی کنید برای تکمیل تکالیف خود را در تلفن های همراه و نوشتن آنها بر روی کاغذ و ایمیل تصاویر و یا حتی پست الکترونیکی حلزون آنها را به استادان خود را به علت عدم دسترسی به اینترنت و یا فن آوری های دیگر.

“بسیاری از مدارس در حال تلاش برای کشف کردن می تواند ما باز با خیال راحت در پاییز دانستن است که ما در خدمت جمعیت است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری” والتر Thu, رئيس جمهور از دیلرد دانشگاه در نیواورلئان گفت: در طول یک پای بخاری چت با کمپین حقوق بشر در هفته گذشته. “اما در طرف دیگر که آن نیز کمک می کند تا ما در مورد آن فکر می کنم زمانی که شما صحبت کردن در مورد رفتن آنلاین برای برخی از مردم وجود دارد آنلاین. در ایالت لوئیزیانا 30 درصد از خانواده ها ندارد و دسترسی به اینترنت است.”

Thu در مصاحبه ای گفت که دیلرد تماشای coronavirus نرخ در لوئیزیانا و به دنبال دستورالعمل دولت برای مدارس.

ایالات نگرو کالج صندوق است که عضویت در شبکه از 37 خصوصی HBCUs انجام یک نظرسنجی از بیش از 5000 دانش آموزان از 17 خصوصی HBCUs به اطلاع مدارس بازگشایی برنامه. این بررسی نشان داد که 10 درصد کمتر از دانش آموزان گفت که آنها می خواهم به بازگشت به مدرسه, اگر همه, آموزش آنلاین است که روان دانشجويان و رفاه مالی بودند که با کاهش بیماری همه گیر و دانش آموزان بودند سه برابر بیشتر احتمال دارد به در نظر گرفتن انتقال به یک مدرسه است که نزدیک به خانه.

چند HBCU رهبران هشدار داده است که درصد بالایی از دانش آموزان که زمان را از مدرسه بعید است به بازگشت و تحصیلات تکمیلی و که بسیاری از دانش آموزان سیاه پوست نیز نیاز به غلبه بر نابرابری اجتماعی و اقتصادی تشدید عوارض این بیماری همه گیر.

“ما می شنویم از دانش آموزان که تنش — روانی و عاطفی تاکید می کند که آنها درگیر در مراقبت از خانواده هایی که گذاشته شده است در مراقبت از خانواده هایی که بوده ام قربانی Covid در نیاز به کار اضافی مسئولیت و نگرانی در مورد پرداخت پول برای مدرسه در برخی موارد تعجب در مورد که در آن وعده غذایی بعدی خود را از آینده است — کسانی که استرس می شوند احساس می شود توسط سیاه و سفید جوان کالج دانش آموزان به طور چشمگیری و ما معتقدیم کسانی که این نوع استرس است که آنها را حتی بیشتر در معرض این ویروس گفت:” برایان پل UNCF است معاون پژوهشی و عضو نامزدی.

این نوع نگرانی ها ممکن است کمک به توضیح گسترش نژادی تقسیم وقتی که می آید به نظرات در بازگشایی مدارس در تمام سطوح.

به گفته های اخیر سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی60 درصد از رای دهندگان به شدت و یا تا حدودی در مخالفت با بازگشایی کالج ها و دانشگاه ها در پاییز امسال در مقایسه با 48 درصد از رای دهندگان سفید. وقتی که می آید به بازگشایی مدارس K-12, 66 درصد از رای دهندگان مخالف هستند در مقابل 49 درصد از سفید پوستان است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او تحت فشار بوده اند سخت را برای مدارس برای بازگشایی به صورت کامل در فرد یادگیری این سقوط یک موقعیت است که تعداد کمی از آمریکایی ها از هر نژاد با توافق با توجه به سیاسی/صبح مشورت های نظرسنجی ها و نظرسنجی ها.

“بخشی از آنچه گم شدن در بحث سیاست و یا آموزش و پرورش بحث در مورد اینکه آیا مدارس باید باز است که جوامع مختلف در حال تجربه این چیزی که عمیقا در راه های مختلف گفت:” Sekou Biddle UNCF معاون رئیس جمهور از K-12 وکالت اشاره کرد که برای برخی از این بیماری همه گیر است فقط یک داستان اخبار و برای دیگران آن را خیلی بیشتر شخصی است.

“تجربه های شخصی مردم با این بیماری همه گیر در حال انجام بسیاری به شکل چگونه راحت و یا چقدر شما معتقدم که ما باید رفتن به مدرسه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>