برای اولین بار در یک قرن Intercounty لیگ بیس بال لغو نجومی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

برای طرفداران بیس بال, تابستان فقط تابستان بدون سفر به ورزشگاه.

اما حتی به لیگ اصلی بیس بال آماده برای باز کردن فصل آن در هفته آینده به مراتب دیرتر از حالت عادی بسیار کوچکتر Intercounty لیگ بیس بال اعلام کرده است آن را لغو 2020 فصل است.

این IBL آغاز شد و در سال 1919 و جلوتر رفته است و در هر سال بوده است. و حتی آن را در ادامه از طریق جنگ جهانی دوم “حتی اگر بسیاری از بازیکنان پیوست و نیروهای مسلح می گوید:” لیگ برتر در آنلاین آن تاریخ است.

اما در حال حاضر آن را تبدیل به یک موقت تلفات از COVID-19.

در پنج لیگ هشت تیم گفت: آنها رها کردن هر گونه امید داشتن برنامه ریزی شده این بازی در سال. دیگر سه تیم در حال حاضر انجام می شود پس از بازگشت در ماه مارس.

“من آرزو می کنم ما هنوز در حال پخش, اما من درک می کنم که چرا آنها لغو” گفت: کلیولند Brownlee اصلی hitter وظیفه برای لندن رشته.

او گفت: بسیاری از بازیکنان در لیگ برتر فوتبال که از سوی ایالات متحده و کشورهای دیگر در خارج از کشور نیست قادر به آمدن به کانادا به دلیل COVID محدودیت.

“شما می دانید ما می خواهیم به بازی اما من به صرف زمان بیشتری را با خانواده ام در این تابستان.”

از لغو فصل به معنی لندن رشته نمی خواهد به بازی در این سال در این شهر Labatt پارک تازه تاج گذاری به عنوان بهترین ورزشگاه در IBL توسط طرفداران.

“باقی مانده وجود دارد بی شمار از موانع به عامل در سال 2020 به دلیل COVID-19” در لیگ گفت.

“بسیاری از جنبه های زندگی در این استان در حال بازگشت به برخی از حس عادی البته به آرامی و با احتیاط. اما یک مسیر روشن برای تیم های ورزشی — که شامل طرفداران است قریب الوقوع… (و) معنی دار فصل (است) و دیگر قابل دوام.”

بسیاری از بازیکنان در IBL آمده از کشورهای دیگر که پیچیده قرنطينه.

چند باشگاه گفت: ممکن است نگه دارید رویدادها و فعالیت اگر محدودیت های بیشتر برداشته و طرفداران که در حال حاضر به خریداری بلیط خواهد بود در مورد چگونه بلیط های خود را افتخار بود.

همانطور که برای Brownlee او هیجان زده به تماشای لیگ اصلی بیس بال هنگامی که یک کوتاه فصل می آید جولای 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>