کمک های خارجی از گروه های مبارزه با COVID-19 نمی توانید خرید PPE با آژانس توسعه بین المللی پول

Category: دیلی بیست Comments: No comments

به کمک های خارجی آژانس ایالات متحده است به اطلاع دریافت کنندگان کمک مالی آنها نمی توانند با استفاده از پول فدرال برای خرید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), The Daily Beast تایید کرده است.

مقامات سابق و خارجی-کمک به کارگران گفت: این اثر خواهد بود برای بزرگ COVID-19 فاجعه در مبتلا سازمان ملل با ضعف بهداشت عمومی زیرساخت است که به احتمال زیاد به یک مقاومت اثر است. به عنوان همه گیر منفجر در کشورهای کمتر توسعه یافته و عفونت می تواند گسترش دوباره به مرفه تر سازمان ملل در تلاش برای بازیابی از موج اول این بیماری است.

سازمان های غیر دولتی درک این تغییر سیاست به این معنی است که آنها نمی توانند با استفاده از سازمان توسعه بین المللی آمریکا (USAID) بودجه برای خرید PPE یا برای خود کارکنان و یا برای توزیع به کسانی که نیاز دارند.

استاندارد جدید زبان در اعطای موافقت نامه از اداره انکشافی ایالات متحده امریکا به صراحت بارها سازمان های غیر دولتی دریافت خواهید کرد که آژانس توسعه بین المللی پول از خرید N95 ماسک, ماسک “های دیگر فیلتر facepiece ماسک” هوا-تصفیه ماسک و فیلتر ذرات و کارتریج فولاد ماسک و دستکش و هواکش و “COVID-19 تست کیت است که به معنای برای بازار ایالات متحده.”

“هیچ بودجه ای تحت این جایزه ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای خرید از [جمله]’, تحت پوشش, مواد,'” خواند USAID گرانت زبان مشترک با روزانه وحش و تایید شده توسط USAID دریافت کنندگان کمک مالی.

چندین موجود USAID دریافت کنندگان کمک مالی دریافت کرده اند متوجه جدید اما معلوم نیست اگر USAID به طور رسمی آن را به آن اضافه جدید خود را با اعطای اسناد و مدارک. USAID بلافاصله پاسخ به سوالات از روزانه وحش.

USAID منطقی است که برای جلوگیری از در حال حاضر PPE-گرسنگی ایالات متحده از مواجهه با رقابت خرید فوری پزشکی دنده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش می یابد. آن تصمیم گیری شده است telegraphed برای هفته جلوتر اخیر رسمی.

جرمی Konyndyk که زد USAID ایران و کمک به فاجعه در دولت اوباما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده بود “رسوا” تصمیم گیری است.

“من درک خطر سیاسی دولت احساس می کند آنها در اینجا. اما من نمی توانم این را به عنوان چیزی جز یک فرمت اساسی بی کفایتی است که با ایالات متحده توانسته است خود را داخلی پاسخ گفت:” Konyndyk که به کارگردانی آمریکا در واکنش به شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا. “آنچه در جهان در حال رفتن به دیدن در یک لحظه زمانی که چین در حال ساخت یک بازی واقعا بزرگ نشان می دهد حمل و نقل خود را PPE در سراسر جهان اهدا آن به بسیاری از بسیاری از کشورها است که ایالات متحده آمریکا است که در رقابت با این کشورها برای جهانی PPE لوازم و محرومیت انسانی خود از همکاران کمک به آنها را با PPE.”

یکی USAID گیرنده نجات کودکان گفت: آن را “بسیار نگران” تغییر و امید دولت خواهد حک کردن استثنا.

“کودکان را نجات دهید آگاه است از راهنمایی های جدید و بسیار نگران است. قادر به خرید PPE محلی بسیار مهم است” این در بیانیه ای گفت به The Daily Beast. “ما اصرار دولت ایالات متحده به مقررات به ما اجازه می دهد تا به تهیه تجهیزات حفاظتی ما نیاز به منظور رسیدن به آسیب پذیر کودکان و خانواده ها و حفاظت از کارکنان ما در طول این بحران است.”

NGO چتر تعامل گروه گفت: روزانه وحش “بشردوستانه سازمان ها وظیفه دارند که برای حفاظت از کارکنان خود را. اگر مقررات جدید مانع خرید ماسک و دیگر PPE مواد در کشور در سراسر جهان که در آن دولت ایالات متحده در تلاش است به ضرب و شتم این جهانی همه گیر و سپس قرار دادن آنها پاسخ اول زندگی و ایالات متحده در حمایت از تلاش های در معرض خطر است.”

USAID بلافاصله پاسخ به سوالات از روزانه وحش.

اعطای تغییر برای اولین بار در گزارش جدید بشردوستانه سایت گفته می شود.

پس از آمدن تحت انتقاد زودتر در این بیماری همه گیر برای ارسال PPE در خارج از کشور در حالی که ایالات متحده در چهره خود را PPE کمبود دولت coronavirus نیروی کار در اواخر ماه مارس قرار داده شده و یک مهلت قانونی برای ارسال خود را PPE انبارهای مبتلا به سازمان ملل. داخلی دولت بحث گزارش سیاسی است مورد بحث و آرامش بخش برخی از این محدودیت است.

پیش نویس تفاهم نامه ریاست جمهوری گزارش پیش بینی با استفاده از کمک های خارجی برای PPE “تولید شده در کشور که در آن مورد نیاز بود.” همه که سمت چپ است به کمک گروه های اشتباه در مورد چه PPE و مواد مربوط به آنها مجاز به خرید.

این PPE کمبود در ایالات متحده واقعی است. بهداشت و درمان کارگران در سبب شیوع بیمارستان ها مجبور به بداهه نوازی خود را از کیسه های زباله و مواد دیگر است. متحده را در بر داشت خود را در موقعیت ناآشنا از رقابت با یکدیگر برای طرفداران ماسک و دیگر صرفه جویی در زندگی دنده.

USAID دریافت کنندگان کمک مالی تماس با Daily Beast شد و تمایلی به صحبت می کنند برای ثبت اما تایید PPE محدودیت در USAID گرانت زبان.

“ما در زمینه تیم در زمین هستند و در حال حاضر تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی PPE با خیال راحت به کاهش گسترش ویروس در بحران زمینه گفت:” یک گیرنده.

Konyndyk در حال حاضر با مرکز توسعه جهانی گفت: PPE کمبود یک خود وارد زخم پس از دولت بود و آهسته به استفاده از دفاع تولید عمل وادار ساخت تجهیزات پزشکی.

“به جای سرمایه گذاری در ramping تا تولید داخلی بنابراین ما می تواند ملاقات خود ما مورد نیاز و ارائه کمک به کشورهای فقیر—دولت هنوز لرزشی در آن—به اندازه کافی وجود ندارد PPE به رفتن در اطراف در اینجا و یا در خارج از کشور” Konyndyk گفت. “به عنوان یک انسانی این موضوع یک فاجعه است اما آن را نیز شهرت فاجعه برای آمریکا در جهان است. ما در حال ساخت کل جهان پرداخت قیمت برای خود ما بی کفایتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>