سابق کلگری Stampeder را 2018 مرگ در حال حاضر تلقی مشکوک با 4 پی در حلقه دزدی

مرگ سابق کلگری Stampeder linebacker مایک Labinjo بود که مرده را در داخل خود کلگری خانه دو سال پیش است که در حال حاضر در نظر گرفته شده مشکوک به پلیس به دنبال چهار نفر آنها فکر می کنم به سرقت برده از او.

در زمان 38 ساله را, مرگ, پلیس آن را باور نمی کند جنایی بود.

اما دوربین های امنیتی بلخ مردم ورود Labinjo آپارتمان در صبح زود از سپتامبر. 21, 2018, فقط ساعت قبل از او مرده پیدا شد با توجه به گروهبان دوم ، مارتین Schiavetta.

پلیس گفت: در انتشار دوشنبه که آنها را طبقهبندی Labinjo مرگ به عنوان مشکوک پس از اعضای خانواده گزارش بسیاری از وسایل شخصی خود به قتل پس از مرگ او.

این چهار نفر مظنون در سرقت از اقلام متعدد و یادگاری های ورزشی متعلق سابق Stampeder مایک Labinjo. پلیس بر این باورند که آنها همچنین ممکن است اطلاعات مربوط به مرگ مشکوک در سال 2018 است. (خدمات پلیس کلگری)

کلگری خدمات پلیس راه اندازی یک سرقت تحقیقات نشان داد که اقلام متعدد و یادگاری های ورزشی شده بود به سرقت رفته از Labinjo خانه بلافاصله پس از مرگ او از جمله دو قهرمانی فوتبال حلقه تحمل نام او.

یک حلقه از وقت خود را با NFL فیلادلفیا ایگلز و دیگری یک Calgary Stampeders حلقه. نه یکی تا به حال بهبود است.

عکس از چهار سرقت مظنون شده اند منتشر شده توسط پلیس و محققان به دنبال عمومی برای کمک به شناسایی دو مرد و دو زن.

پلیس بر این باورند که چهار نفر همچنین ممکن است اطلاعات مربوط Labinjo مرگ است.

مایک Labinjo قهرمانی حلقه از وقت خود را با فیلادلفیا ایگلز و Calgary Stampeders به سرقت رفته بود بلافاصله پس از مرگ او و هرگز بهبود است. (خدمات پلیس کلگری)

Schiavetta گفت: پلیس در حال حاضر در تلاش برای کشف کردن اگر Labinjo مرگ عمدی بود اگر او کشته شد به منظور تسهیل سرقت از وسایل شخصی.

“ما می دانیم که وجود دارد مردم در جامعه است که باید اطلاعات” گفت: Schiavetta. “ما نیاز به کسانی که مردم را به آمدن به جلو است.”

Schiavetta گفت که همراه با نتایج حاصل از معاینات پزشکی و امنیتی دوربین فیلم پلیس همچنین دریافت “اطلاعات اضافی از اعضای عمومی که منجر پلیس به reclassify مرگ به عنوان مشکوک.

“او دلسوز و مهربان و آرام و دوست داشتنی فرد” گفت: Labinjo برادر شیدا در یک بیانیه نوشته شده است. “من او را دوست دارم. وقتی که من او را از دست من از دست رفته بخشی از خودم گفتم که من هرگز نمی تواند دست آوردن.”

شیدا Labinjo گفت: برادر خود را پشت سر گذاشت یک دختر که “به جهان خود را.”

مایک Labinjo مادر مارگارت و برادر سفت به نظر می رسد در کلگری مقر پلیس در تلاش برای تجدید نظر به عموم برای کسب اطلاعات بیشتر در مرگ او. (خدمات پلیس کلگری/یوتیوب.com)

مادر مقتول التماس کرد با مردم به اطلاعات است.

“مایکل شما سزاوار نیست به مرگ در این راه گفت:” مارگارت Labinjo.

“من می خواهم به مطمئن شوید که هر کس این کار را به شما مسئول برگزار می شود. من را به پایان مبارزه برای عدالت به خدمت گرفته شود. من شما را دوست دارم و پسر برای همیشه.”

دو نفر از چهار نفر مظنون در سرقت از مایک Labinjo شخصی موارد دیده می شود در اینجا در فیلم دوربین مدار بسته از ساختمان محل سکونت ساعت قبل از او مرده پیدا شد داخل. (خدمات پلیس کلگری)

Labinjo شد شش پا 285 پوند تورنتو بومی که در ایالت میشیگان از سال 2000 تا 2003 قبل از او پیش نویس توسط Calgary Stampeders در سال 2003 است.

به جای Labinjo امضا شده در سال 2004 به عنوان یک عامل رایگان با Philadelphia Eagles, بازی در تیم سوپر باول از دست دادن به New England Patriots.

او منتشر شده توسط عقاب در سال 2005 و در هر دو ایندیاناپولیس و میامی در مجموع از 10 حرفه ای NFL بازی قبل از او اجازه رفتن توسط دلفین ها در سال 2007.

این linebacker سپس بازی را برای این تمبر از سال 2007 تا سال 2010 از جمله در سال 2008 خاکستری, جام برنده بیش از مونترال قبل از او منتشر شد از این تیم در سال 2011.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر