سابق کانادا حافظ کارینا LeBlanc جدا از نوزاد ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض COVID-19

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در یک عاطفی تصویری ارسال شده به توییتر دیرین کانادا, فوتبال زنان, دروازه بان کارینا LeBlanc می گوید او به طور بالقوه در معرض COVID-19 ویروس در بیمارستان مدت کوتاهی پس از تولد نوزاد دختر.

LeBlanc اعلام تولد دختر, پاریس, در مارس 24.

پس از آمدن به خانه از بیمارستان LeBlanc گفت: او در برخورد با برخی از مشکلات تنفسی به عنوان یک نتیجه از نارسایی قلبی و مجبور به بازگشت به بیمارستان. در حالی که وجود دارد او معتقد است که او ممکن است در معرض COVID-19 ویروس.

LeBlanc در حال حاضر در قرنطینه در خانه قادر به دیدن پدر یا شوهر.

“من تا به حال یک مشکل چند روز. ما به هنگام تولد به نوزاد پاریس بیش از یک هفته پیش که شگفت انگیز بود. او شاد و سالم” LeBlanc گفت. “اما پس از رسیدن به خانه از بیمارستان متوجه شدم برخی از تنگی نفس و فقط برخی از چیزهای عجیب و غریب در رفتن با بدن من است. من به نام دکتر من بعد از چند روز معلوم شد من تا به حال پلورال افيوژن از نارسایی قلبی. که خدا را شکر ما به بیمارستان رفت.

“اما از آنجا که من در بیمارستان برای دو شب اضافی وجود دارد COVID-19 گذشت و من می میرم … تا به حال قرار گرفتن در معرض بنابراین من در حال حاضر” او ادامه داد. “اما خود قرنطینه در یک اتاق که در آن من جدا از پاریس و بنابراین من نمی توانم او را نگه دارید و لمس او قرار داده و او را برای خواب در شب است که واقعا دشوار است برای یک مادر که فقط تولد داده می شود.”

در حال حاضر LeBlanc گفت: او را در خود به انزوا یکی دیگر از 11 روز به عنوان از آوریل 5, و درخواست از مردم برای نماز خود را.

LeBlanc که آمریکایی-کانادایی در هدف برای کانادا از 1998-2015 که در آن او لنگر تیم به 2011 Pan-Am مدال طلا.

او همچنین رقابت در سال های 2008 و 2012 بازی های المپیک برنده مدال برنز در سال 2012.

اکنون 40 سال از اعلام بازنشستگی اش از فوتبال پس از پایان 2015, فیفا جام جهانی زنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>