سابق ادمونتون بازیکنان وزن در CFL تیم حذف نام

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Canadian Football Hall of Famer هنک Ilesic گفت که او “کاملا” ادامه خواهد داد به تماس خود سابق ادمونتون اسکیمو حتی اگر لامپ کم مصرف در میان گذاشت که دیرین نام تیم.

Ilesic که به این تیم پیوست به عنوان یک توپ زن در سال 1977 و کمک به ادمونتون برنده پنج مستقیم خاکستری فنجان از سال 1978-’82 گفت: واکنش خود به اخبار سه شنبه بود “بسیار مخلوط شده است.” به ادمونتون بومی اضافه شده است که او احساس به نام ادای احترام به سختی کار مردم در شمال است که به هیچ وجه موهن منفی یا نژادپرست است.

“کسی که قرار است که سبز و طلا نیوجرسی در قرار داده شده است که ادمونتون اسکیمو کلاه ما گفت:” Ilesic گفت. “شما ممکن است قبل از این شنیده:” هنگامی که یک اسکیمو همیشه یک اسکیمو.’ دوره. مهم نیست که فردا چه به ارمغان می آورد و این واقعیت است. شما می توانید از هر بازیکن و آنها به شما بگویم که.”

سابق ادمونتون ستاره مت Dunigan و A. J. Gass منتشر شده توییتهایی با “هنگامی که یک اسکیمو همیشه یک اسکیمو” شعار پس از تغییر نام اعلام شد.

منتقدان می گویند که اسکیمو یک موهن استعماری-عصر مدت برای Inuit. این باشگاه گفت: این آغاز یک روند تعامل در یک نام جدید و با استفاده از ادمونتون, تیم فوتبال و EE تیم فوتبال در میان است.

سازمان دیده بان | ادمونتون CFL تیم برای تغییر نام:

به ادمونتون, لامپ کم مصرف, تیم متوقف خواهد شد با استفاده از “اسکیمو” در نام تیم خود را پس از انتقاد که آن را حساس و نژادپرست است. 2:03

این تغییر اعلام شد سه شنبه به ایجاد فشار بر روی نرم افزار تیم های ورزشی برای از بین بردن نژادپرستانه و یا کلیشه ای نام.

در لیگ اصلی بیس بال Cleveland Indians بازیکنان ملاقات روز شنبه با صاحب پل هرگاه به بحث در مورد پتانسیل تغییر نام برای این تیم است. سرخپوستان’ حرکت همزمان با تصمیم اخیر واشنگتن NFL تیم برای متوقف کردن با استفاده از یک موضوع موهن برای بومیان آمریکایی است.

بوستون پیتزا به تازگی به پایان رسید آن حمایت از ادمونتون را CFL تیم. Belairdirect اعلام کرده بود این بود تجدید نظر در رابطه خود با این باشگاه و دیگر حامیان مالی گفت: آنها می خواهم خوش آمدید, بررسی نام.

“هنگامی که شما فشار از حامیان مالی خود را, من حدس می زنم شما باید سعی کنید برای دلجویی از هر کس که به برخی از درجه” Ilesic گفت: از Orillia, Ont. “شما باید به. اما تاریخ از ادمونتون اسکیموها هرگز تغییر خواهد کرد. هیچ کس نمی تواند که به دور از آن سازمان بدون توجه به آنچه این نام تغییر خواهد کرد.”

این تیم در ماه فوریه اعلام کرد که آن را نگه داشتن نام سال بعد-تحقیق طولانی است که درگیر Inuit رهبران و اعضای جامعه در سراسر کانادا است. این باشگاه گفت: آن را دریافت “هیچ اجماع” در آن بررسی کنید.

سازمان دیده بان | عوامل منجر به ادمونتون نام تغییر دهید:

به ادمونتون, باشگاه فوتبال را قطع استفاده از کلمه “اسکیمو” در این تیم نام 4:53

در اوایل این ماه ادمونتون وعده داده شده برای سرعت بخشیدن به یک بررسی دیگر از نام آن است. در بیانیه ای که این باشگاه اشاره کرد: “بسیاری اتفاق افتاده است” از فوریه.

“وقتی که من نگاه یادگاری, تیم, تصاویر, نیوجرسی من من کلاه و خاکستری جام و تمام کسانی که در نقاط شناسایی آنچه در این تیم استفاده می شود به نام من فکر نمی کنم که تا به حال رفتن به ترک” گفت: سابق ادمونتون در حال اجرا پشت نیل Lumsden. “من فکر می کنم وجود یک پاورقی است که این نام در حال رفتن به تغییر … احتمالا حرکت رو به جلو این راهی است که تاریخچه آن را نشان می دهد.”

شده اند وجود تماس های مکرر در سال های اخیر برای حق رای دادن به رها به نام. در سال 2015 ملی کانادا Inuit سازمان گفت: آن زمان برای یک تغییر است.

Lumsden که برنده سه خاکستری فنجان در ادمونتون و بالا بود کانادا در سال 1981 قهرمانی بازی گفت: او می داند که چرا این تصمیم بود.

“گوش دادن به مکالمات و خواندن مقالات و تفسیر اطراف آن را واقعا باعث می شود شما را به نشستن و فکر می کنم که همه از این باید” سالن Famer گفت: از St. Catharines, Ont. “من بیشترین احترام را برای تیم فوتبال, آنچه در آن ارائه شده به من هم تیمی های من و خانواده من است. اما من هرگز در آن نگاه کرد و در آن راه — که آیا آن را به ادمونتون فوتبال باشگاه ادمونتون اسکیموها سبز و طلا که که ما حرفه ای.

“اما من حدس می زنم اگر نه 100 درصد از بازیکنان در آن زمان و حتی پس از آن اگر وجود دارد یک پیشنهاد است که اسکیمو نام بودن بی احترامی ما را به حال یک گفتگو. وجود دارد بدون شک در ذهن من است. که می تواند آخرین چیزی که ما می خواهم به انجام است که توهین و یا بی احترامی با استفاده از این نام نامناسب.”

این تیم گفت: این امید را به نگه داشتن آن دو-E آرم و سبز و طلایی رنگ.

شروع سال 2020 CFL فصل به تعویق افتاده است با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. هنوز معلوم نیست که آیا بازی برگزار خواهد شد این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>