سابق سنگین وزن شانزه تایسون, Holyfield آماده سازی برای ممکن comebacks

این سخت است برای گفتن آنچه که شگفت انگیز تر از دیدن مایک تایسون ضربه بونگ یا تماشای او را ضربه زدن به دستگیره در سالن بوکس مانند او گرفتن آماده برای مبارزه با Evander Holyfield دوباره.

ویدئوها از هر دو آنلاین یافت می شود عمدتا به دلیل تایسون به عنوان خوب به عنوان ترویج خود را در زندگی حرفه ای او به عنوان ضربه زدن بچه ها احمقانه در اولین.

در اینجا امید سابق سنگین وزن قهرمان آگاه است وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین این دو فعالیت است.

زیرا در حالی که سیگار کشیدن مقدار فراوان از ماری جوانا احتمالا نمی خواهد او را بکشند گرفتن در حلقه در سن 53 فقط ممکن است.

تایسون نشده اعلام کرد هیچ برنامه ای برای بازگشت به مبارزه دوباره هر چند او نشان می دهد در یک Instagram پست او ممکن است خود را در دسترس برای سه یا چهار دور نمایشگاه اگر قیمت مناسب بود. در حال حاضر برخی از مردم در استرالیا در حال صحبت کردن در مورد او ارائه 1 میلیون دلار آمریکا برای مبارزه با نمایشگاهی در برابر یک راگبی یا دو ستاره.

“من می خواهم به آن را نگه دارید در ملبورن عرصه ای که در آن ما می توانید بیش از 10 ، 000 یا حتی شاهزادگان پارک که در آن آنها 30,000 برای جف Fenech در مقابل Azumah نلسون گفت:” برایان Amatruda استرالیا مبتنی بر پروموتر. “ممکن است او 53 سال, اما او هنوز هم یک نام بزرگ و در هر یک از این blokes سالن Gallen یا سانی لایحه پرش در فرصتی برای رسیدن به حلقه با او.”

‘قهرمان بازگشته است’

در ضمن Holyfield نوشت: “لحظه ای که همه منتظرش بوده ام … قهرمان است! من می خواهم به اعلام کند که من خواهد ساخت باز گشت به حلقه.

“من خواهد بود مبارزه در نمایشگاه مسابقات برای یک علت بزرگ #Unite4OurFight.”

Holyfield را بنیاد خیریه اختصاص داده شده به توسعه است نیاز به کمک با توجه به کروناویروس همه گیر نوشت و در وب سایت سازمان.

اگر اینترنت هر راهنمای وجود دارد قطعا مورد علاقه. تایسون تصویری نشان دادن او ضربه زدن به دستگیره در بدنسازی نه تنها تولید بیش از نه میلیون بازدید فقط در چند روز بلکه برخی از وزوز در مورد فقط آنچه را که پیری سابق قهرمان ممکن است به سمت چپ.

“او نمی رسید دستگیره برای تقریبا 10 سال است. بنابراین من انتظار ندارد برای دیدن آنچه که من دیدم” مربی رافائل Cordeiro ESPN گفت:. “من تو را دیدم یک مرد با همان سرعت و همان قدرت به عنوان بچه های 21 و 22 سال است.”

این یک مته تایسون همواره سرآمد. زمانی که او نظافت تایسون به عنوان مربی تونی d’amato تا به حال تعدادی سیستم برای هر پانچ تایسون انداخت و تماس با آنها را به عنوان دستیار برگزار دستگیره و تایسون وحی انداخت دست راست یا چپ قلاب.

نسل جدید طرفداران

و در حالی که مردم به یاد داشته باشید تایسون برای خود دیدنی knockouts در نخست خود را به یاد داشته باشید که این یک مرد است که به هنگام نشستن بر روی مدفوع خود در آخرین مبارزه خود را از 15 سال پیش.

اما بوکس باز خواهد گشت. و تایسون همچنان جذاب حتی برای نسل جدیدی از طرفداران که می دانم او تنها از طریق قصه از پدران خود و یا ویدئوها از او را در باطل.

همه تبلیغات است و تبلیغات خوب زمانی که شما در حال مایک تایسون و او مقدار زیادی با یک ویدئو در یک زمان کاهش یافته جهان است که گرسنگی برای ورزش از هر نوع.

تایسون صاحب یک 50-6 رکورد خود را با تازه ترین جلسه از دست دادن به کوین مک براید در سال 2005. Holyfield یک 44-10-2 علامت داشتن برنده آخرین مبارزه خود را در برابر برایان نیلسن در سال 2011.

دو مربع خاموش در حلقه: یک 11th-دور حذفی فنی برای Holyfield در سال 1996 پس از آن دیگر Holyfield برنده هنگامی که در سال آینده تایسون رد صلاحیت شد برای گاز گرفتن کردن بخشی از Holyfield گوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر