سابق هومبولت توسن فایل $13.5 M طرح دعوی در دادگاه در برابر راننده اتوبوس استان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سابق هومبولت توسن بازیکن هاکی واصل $13.5 میلیون طرح دعوی در دادگاه در برابر کسانی که او را متهم بودن مسئول 2018 تصادف اتوبوس که فلج او را کشته و 16 نفر دیگر.

در میان کسانی که شکایت شده توسط Ryan الکساندر Straschnitzki است گلن Doerksen راننده اتوبوس که جان خود را در برخورد.

Straschnitzki از ایردری آلتا., مدعی Doerksen بود و سرعت در زمان برخورد. Doerksen همچنین “می دانستم که او نزدیک شد عمده تقاطع در آن وجود داشته است متعدد کشنده برخورد در گذشته” با توجه به بیانیه ای از ادعا ظ اوایل این هفته.

در آوریل 6, 2018, تیم هاکی چپ Humboldt, Sask., برای بازی کردن بازی در Nipawin. حدود 4:30 بعد از ظهر, حمل و نقل, کامیون حمل ذغال سنگ نارس (تورب خزه منفجر طریق یک علامت توقف در بزرگراه 335 و بزرگراه 35 قابل توجه اتوبوس و کشته شدن 16 از جمله Doerksen.

کامیون راننده Jaskirat سینگ Sidu داشت مسئول و محکوم به هشت سال زندان در سال گذشته است. این توافق بیانیه ای از حقایق در مورد او گفت: Sidu نمی ترمز قبل از برخورد و این که او تنها مسئول است.

‘خطرناک تاریخچه’

طرح دعوی در دادگاه برای اولین بار گزارش شده توسط کلگری هرالد ادعا Doerksen رانندگی 119 متر/ثانیه در 100 متر/ثانیه, منطقه. این ادعا او موفق به کم کردن سرعت با وجود دانستن او در نزدیک شدن به یک “دید محدود تقاطع” با “خطرناک تاریخ است.”

هیچ یک از اتهامات در این بیانیه از ادعا ظ روز شنبه شده است در دادگاه به اثبات برسد. هیچ یک از متهمان ثبت شده است اظهارات دفاع.

زمانی که Sidu محکوم شد قاضی اشاره کرد که درست قبل از برخورد Doerksen “در زمان گریزان عمل و اعمال سخت ترمز. اما هیچ راهی وجود دارد که راننده اتوبوس می تواند در اجتناب از برخورد.”

راننده اتوبوس گلن Doerksen چپ که درگذشت این تصادف که در تصویر با پسرش کامرون. (کامرون Doerksen/Facebook)

در طرح دعوی در دادگاه Straschnitzki به دنبال جبران خسارت خود را “فاجعه بار” صدمات و برای حقوق از دست رفته به علاوه خسارت تنبیهی از Doerksen املاک و Sidu و احزاب دیگر.

او همچنین نام این شرکت که متعلق به هر دو وسیله نقلیه به عنوان متهمان — چارلی منشور Ltd. و کلگری مبتنی بر Adesh Deol حمل و نقل با مسئولیت محدود. — و دولت آلبرتا و ساسکاچوان.

در این بیانیه از ادعا مدعی دولت موفق به ایجاد جاده و حمل و نقل قوانین و مقررات به اندازه کافی امن است.

طرح دعوی در دادگاه بیشتر مدعی دولت شکست خورده در روش های مشابه با ترک مسئولیت برای ایمنی حمل و نقل با دولت فدرال است.

این ادعا آلبرتا موفق به نظارت بر راننده کامیون, آموزش کافی و ساسکاچوان موفق به نصب سر و صدا نوار علائم هشدار دهنده و روشن خطوط در تقاطع.

در زمان تصادف, آموزش برای رانندگان کامیون بود و اختیاری در خارج از انتاریو است. خانواده ها و حامیان آنها راه اندازی یک درخواست برای تغییر آن و راننده کامیون های آموزشی برنامه ریزی شده بود برای تبدیل شدن اجباری در سراسر کشور در این سال است.

درمان در حال انجام

Straschnitzki قبلا گفته CBC News که قبل از سقوط شنیده راننده اتوبوس می گویند “اوه.” او گفت: او را دیدم یک کامیون نیمه صلیب در مقابل این تیم ،

او گفت که او پس از آن بیهوش شدم و از خواب بیدار شدم درد قادر به حرکت می کند.

پس از این تصادف Straschnitzki داده است بسیاری از مصاحبه در این مورد تلاش های بازسازی. 20 ساله است گفت که او امیدوار است به بازی رقابتی sledge hockey و دوباره توانایی راه رفتن.

Straschnitzki فلج شده است از قسمت فوقانی ستون فقرات و می گوید که او دچار سردرد شدید شناختی مشکلات, بی خوابی و کابوس. (@straszr/توییتر)

در ماه دسامبر او در بازگشت از تایلند پس از تحت تجربی جراحی ستون فقرات و منتشر شده کلیپ های ویدئویی که نشان داد او صاف کردن پا و لگد زدن به توپ است.

Straschnitzki می گوید: در طرح دعوی در دادگاه او انتظار دارد که “بیشتر عوارض پزشکی و مشکل در سال به آمده است.”

در علاوه بر این به فلج از قسمت فوقانی ستون فقرات پایین, او گفت که او دچار سردرد شدید شناختی مشکلات, بی خوابی و کابوس و شدید رانندگی, اضطراب, خشم و افسردگی می شود.

Straschnitzki flips یک جن قبل از sledge hockey داد و بیداد در Littleton, Colo., در نوامبر. 23, 2018. (جو ماهانی/کانادا مطبوعات)

تصادف مرگبار را تکان داد ملت و کانادایی اهدا مبلغ 15 میلیون دلار به یک صندوق بود که شکاف بین خانواده های کسانی که کشته شد و بازماندگان.

ساسکاچوان دولت بیمه نیز ارائه کمک های اضافی برای پزشکی و توانبخشی درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>