دادگستری سابق کارکنان اصرار بر استعفا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بیش از 1100 سابق وزارت دادگستری کارکنان را امضا کرده اند یک دادخواست آنلاین فشار دادستان کل ویلیام Barr به استعفا و ستایش چهار دادستان که خارج از راجر سنگ مورد.

هفته گذشته چهار دادستان ترک سنگ مورد پس از آنچه آنها به عنوان دخالت از کاخ سفید است. دادستان توصیه کرده بود هفت تا نه سال حکم زندان پس از سنگ — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین — محکوم شد و از دروغ گفتن به کنگره مانع تحقیقات و شاهد دستکاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کردند که توصیه در یک صدای جیر جیر: “این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت. واقعی جنایات بودند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

بر و بالا دیگر مقامات قضایی و سپس تحت فشار قرار دادند برای نرمتر زندان توصیه در یک تجدید نظر پرونده که ارائه هیچ حکم خاص اصطلاح هر چند دادستان کل گفته است او نمی صحبت می کنند به رئیس جمهور در مورد آن. صدور حکم برای روز شنبه هر چند قاضی تعیین کرده است یک کنفرانس تلفنی با وکیل در این پرونده برای سه شنبه.

“چنین رفتاری است که یک قبر تهدید به نمایشگاه دولت عدالت است. در این کشور ما همه در برابر قانون مساوی باشند. یک فرد باید با توجه ویژه و درمان در یک تعقیب کیفری هستند زیرا یک دید سیاسی متحد از رئیس جمهور” درخواست آنلاین به عنوان خوانده شده.

امضا برای این نامه توسط پرسشنامه حفاظت از دموکراسی غیر انتفاعی حقوقی گروه که تا به حال نیز جمع آوری امضا برای نامه ای ادعا مولر گزارش ارائه شده به اندازه کافی شواهد به اتهام تهمت با انسداد عدالت است. که نامه ای نیز به انتقاد از Barr.

این طومار را امضا کنندگان عبارتند از: وزارت دادگستری کارکنان دوستیابی به آیزنهاور و کندی دولت هر چند بسیاری از آنها از های اخیر ، در میان آنها سه زن که در خدمت به عنوان معاون دادستان کل: Sanford Litvack جیمی Gurule و لوری رابینسون. کل است 1,143 هر چند حفاظت از دموکراسی گفت: آن را ادامه خواهد داد برای اضافه کردن نام.

سابق وزارت دادگستری کارکنان استقبال Barr “اذعان دیرهنگام که DOJ اجرای قانون تصمیم گیری باید مستقل از سیاست است.” در روز پنج شنبه بار تا به حال ارائه شده نادر ملامت از خود گفتن ABC “من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی.”

اما این درخواست آنلاین بخوانید “آقای Barr اقدامات انجام رئیس جمهور شخصی مناقصه متاسفانه صحبت می کنند بلندتر از کلمات است. این اقدامات و آسیب آنها انجام داده اند به وزارت دادگستری شهرت برای یکپارچگی و حاکمیت قانون, نیاز به مهندس Barr به استعفا.”

پس از آنها گفت: آنها به حال کمی انتظار بر خواهد گام پایین کارمندان سابق به نام در وزارت دادگستری حرفه ای به مقامات گزارش رفتار غیر اخلاقی. آنها را تحسین دادستان برای حفظ سوگند خود و ایستادن برای گروه استقلال.

“ما از هر DOJ کارمند به دنبال قهرمانانه خود را به عنوان مثال و آماده می شود به گزارش آینده بشر به بازرس کل دفتر مسئولیت حرفه ای و کنگره را به خودداری از انجام دستورات است که مغایر با سوگند خود از دفتر; به برداشت از مواردی که شامل چنین بخشنامه یا سوء دیگر; و اگر لازم به استعفا و گزارش علنی در یک شیوه ای سازگار با اخلاق حرفه ای — به مردم آمریکا دلایل استعفای خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>