سابق NFL exec می گوید وایکینگ ها باید ثبت نام khezri در حال حاضر

سابق NFL اجرایی جو لاکهارت می گذراند یک ستون برای سی ان ان روز شنبه گفت که تیم در اشتباه بودند برای ثبت نمی khezri و مینه سوتا وایکینگ ها باید جوهر بحث کارفرمایی در حال حاضر.

سابق NFL سخنگوی تبدیل سی ان ان مشارکت کننده در پاسخ به اعتراضات و خشونت اتفاق می افتد در مینیاپولیس در پی مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در بازداشت پلیس در اوایل این هفته در بازداشت.

لاکهارت نوشت که هیچ چیز به چالش کشیده لیگ بیشتر در حالی که او یک مدیر اجرایی معاونت ارتباطات برای لیگ از Kaepernick را به زانو در طول سرود ملی یک اعتراض به خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار که Kaepernick آغاز شده و در بازی های پیش فصل 2016.

لاکهارت شنبه نوشت که موضع خود را در این زمان بود که لیگ execs “تا به حال انجام می شود صالح کار” تلاش برای متقاعد کردن صاحبان تیم به ثبت نام Kaepernick.

“من اشتباه بود” لاکهارت شنبه نوشت. “من فکر می کنم این تیم در اشتباه بودند نمی امضای او. مشاهده چه خبر است در مینه سوتا, من درک می کنم چقدر بد اشتباه ما بود.”

لاکهارت در دفاع لیگ را در ستون.

“Kaepernick بود نه به دلیل مسدود لیگ می خواستم او را تنبیه برای تنظیم کردن تظاهرات. در واقع فقط این قضیه صادق است. کمیسر و چند تن دیگر لیگ مدیران صرف مقدار زیادی از تلاش تلنگر و فشار صاحبان امضای او” لاکهارت نوشت.

“اما برای بسیاری از صاحبان آن همیشه برگشتم به همان چیزی که. امضای Kaepernick آنها فکر بد بود برای کسب و کار. …

“که نماد نژادی و بی عدالتی در تقویت شد هر روز که کالین نشسته در خارج از جهان فوتبال. آن را ممکن است به نظر می رسید مانند یک کسب و کار خوب تصمیم برای باشگاه به ثبت نام نیست و قطعا آن را نبود غیر قانونی اما این اشتباه بود.”

Goodell انتشار بیانیه ای در مورد مرگ جورج فلوید

NFL کمیسر راجر Goodell منتشر شد بیانیه چهار شنبه پرداختن به مرگ فلوید و تظاهرات متعاقب آن.

“به عنوان رویدادهای جاری به طور چشمگیری تاکید وجود دارد باقی می ماند و خیلی بیشتر به کار به عنوان یک کشور و به عنوان یک لیگ. این فجایع اطلاع NFL تعهد و ما در حال انجام تلاش های” Goodell نوشت: در بخشی.

“وجود دارد باقی می ماند یک نیاز فوری برای اقدام. ما می دانیم قدرت از پلت فرم ما در جوامع و به عنوان بخشی از تار و پود جامعه آمریکا است. ما را در آغوش که مسئولیت و متعهد به ادامه کار مهم برای رسیدگی به این مسائل سیستمیک همراه با بازیکنان ما باشگاه و همکاران.”

در حالی که Goodell بود نه خاص مردی که مسئول نظارت بر لیگ اظهارات دو سال خیلی خاص, شنبه, گفت وایکینگ ها باید ثبت نام Kaepernick.

“آن را نمی خواهد مشکل را حل کند از سیاه پوستان و پلیس. اما آن را تشخیص مشکل است که Kaepernick قدرت مطرح شده و شاید نشان می دهد که با شجاعت پیشرفت واقعی را می توان ساخته شده است” لاکهارت نوشت.

“من امیدوارم که آنها آن را انجام دهد. آن را درست انجام دهید. و آن چیزی است که شهر و همه از امریکا — نیاز به در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر