سابق NIH رئیس مورد علاقه به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن ‘درمان تزار’

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است محدود کردن نامزدها به یک پست جدید به منظور هماهنگی و توسعه Covid-19 درمان و واکسن با سابق موسسه ملی بهداشت مدیر در حال ظهور به عنوان یک پیشرو انتخاب است.

الیاس Zerhouni که منجر NIH در دوران جرج دبلیو بوش در میان مورد علاقه های شما برای پر کردن این نقش گفت: پنج نفر با آگاهی از جستجو. Zerhouni یک رادیولوژیست که رهبری جهانی تحقیق و توسعه برای غول داروسازی سانوفی بین سال 2011 و سال 2018 تا حرفه ای روابط به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, که در خدمت به عنوان HHS معاون وزیر در حالی که Zerhouni شد NIH مدیر.

Zerhouni است که تصور می شود مورد علاقه گفت: دو نفر و یک نفر گفت که آذر شخصا ترجیح می Zerhouni برای این نقش است.

Zerhouni کاهش یافته است به نظر. HHS کاهش یافته است به نظر در مورد جستجو و اینکه آیا Zerhouni بود که در نظر گرفته شود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه در توییتر نوشت که کاخ سفید coronavirus نیروی کار خواهد “در ادامه به طور نامحدود” و “بسیار متمرکز واکسن & Therapeutics.” پشت صحنه, دولت شده است به دنبال تاسیس رهبر برای هدایت چنین کاری در سراسر سازمان های دولتی و مقامات را صرف روز با توجه به نامزدهای احتمالی و بالقوه ساختار یک “درمان تزار” چه کسی می تواند نشستن در HHS کاخ سفید یا وزارت دفاع است.

مقامات همچنین به دنبال راهنمایی از علامت McClellan, سابق, سیستم مدیریت محتوا, مدیر و FDA کمیسر اما McClellan گفت: سیاسی او نه به دنبال رسمی نقش.

“در حال توسعه درمان و واکسن است که واقعا مهم است و ما در حال انجام بسیاری از کار برای حمایت از تلاش های بی سابقه ای در جریان است اما من هیچ برنامه ای برای پیوستن به دولت” McClellan گفت.

در ضمن سه نفر گفت که دولت نیز در نظر گرفته شده بود هنر لوینسون مدیر عامل شرکت تحقیقات پزشکی شرکت Calico برای این نقش است. لوینسون بلافاصله پاسخ به درخواست برای نظر. دو نفر گفت که مقامات تا به حال نیز مورد بحث Moncef Slaoui رئیس سابق واکسن در داروسازی گلاکسو. رسیده به گوشی Slaoui گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای برای پیوستن به دولت.

HHS’ تلاش به منظور توسعه یک Covid-19 واکسن مختل شد توسط ماه گذشته بیمارستانها در حال تمام شدن ناگهانی از ریک روشن بالا فدرال واکسن متخصص به عنوان رئیس پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت. روشن است پس آورده whistleblower شکایت علیه HHS و فدرال ناظر در روز جمعه توصیه می شود که روشن بود به طور موقت دوباره به عنوان بردا مدیر.

در همین حال پیتر علائم که هدایت FDA دفتر که نظارت تایید واکسن و ژن درمانی دارای نقش کلیدی به عنوان غیر رسمی مشاور بردا و سازمان های دیگر در توسعه واکسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر