سابق Paralympian شده از بدن با نام تجاری جدید را با جدید تشخیص و درمان جدید

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

زمانی که او دو ساله بود و پزشکان تشخیص داده دانیل کمپو McLeod ا, Ont. با دیستروفی عضلانی.

“این بسیار شدید بود ،” او گفت:. “این ضعف عضلانی در پاهای من ساخته چیزهایی مانند راه رفتن پریدن و بالا رفتن از پله ها دشوار است. من می افتد. من می افتد اغلب. من نمی تواند صعود تا پرواز از پله ها بدون استفاده از سلاح من است.”

در هفت سالگی او شروع آموزش شنا و او را در رفتن به تبدیل شدن به یک ورزشکار جهانی. او برنده در مجموع هفت مدال به نمایندگی از کانادا در سال 2000 و 2004 بازی های پارا المپیک در سیدنی و آتن, یونان. او همچنین موفق به کسب چندین قهرمانی جهان مدال طلا و مجموعه ای از رکورد جهانی است.

هنگامی که او هفت دانیل کمپو McLeod شروع آموزش شنا و او را در رفتن به تبدیل شدن به یک ورزشکار جهانی. (سانجی Maru/CBC)

اما او به تازگی متوجه شدند او ندارد دیستروفی عضلانی پس از همه, و این منجر به یک قابل توجه فیزیکی تحول — چیزی که او هرگز فکر نمی کردم ممکن است.

“شوخی در حال حاضر من شکستن چیزهایی در اطراف خانه ما و از بین بردن چیزهایی چون من قدرت را در دست من من تا به حال هرگز قبل از بنابراین تلاش من استفاده می شود به استفاده از … باعث شده است همه چیز به شکستن” کمپو McLeod گفت: CBC ویندزور صبح تونی Doucette.

“شگفت انگیز ترین چیز از نظر فیزیکی است من نمی هر گونه خستگی و یا درد است.”

دانیل کمپو McLeod, شوهرش دنیس و فرزندان خود (l-r) Corbin, Leonardo آمدند و الا در استخر خود را. (فرستاده شده توسط دانیل کمپو مک لئود)

این تغییر بزرگ اتفاق افتاده است 24 ژوئن در هنگام کمپو McLeod کردم غیر منتظره تماس از دکتر خود.

“من ایستاده بود و ما اجتماعی فاصله در خط انتظار برای رسیدن به یک فروشگاه و تلفن من زنگ زد و من جواب آن را,” او گفت:. “و او گفت:” آنچه من به شما گفتن دانیل است که من پیدا کردم چیزی که به اعتقاد من به این معنی است که شما باید یک نادر اختلال سیستم ایمنی خودکار. و خبر بعدی این است که واقعا هیجان انگیز است. وجود دارد درمان و شما می توانید شروع به درمان که در یک هفته.'”

جدید تشخیص مادرزادی myasthenic سندرم [CMS].

او شروع به مصرف دارو برای سیستم مدیریت محتوا در جولای 2 و کمپو McLeod می گوید آن را مانند در اختیار داشتن یک “نام تجاری جدید بدن.” او در حال لذت بردن از زندگی بدون درد.

“این تنها راه من بود — آن بوده است مانند این از آنجایی که من دو ساله بود — من همیشه به حال خستگی من همیشه درد و من فقط فرض من فکر کردم پای خود را صدمه دیده روزمره بیش از حد” او گفت:.

“من درد کاهش پیدا کرده و هر روز به نقطه ای که شما می دانید من می خواهم گفت من مشغول هستم.”

گوش دادن | شنیدن بیشتر در مورد کمپو McLeod پزشکی سفر:

ویندزور دانیل کمپو McLeod دیده است که بسیاری از پیروزی ها در زندگی او است. او یک پارا المپیک و قهرمان جهان شناگر. مقدار زیادی از چیزهایی را به جشن می گیرند اما هیچ چیز کاملا مانند این. او یادگیری برای زندگی با آنچه او را توصیف به عنوان یک “نام تجاری جدید بدن”. او سهام این داستان با تونی Doucette 11:44

کمپو مک لئود و همسرش دنیس که زندگی در ویندزور را آزمایش کرده اند که چقدر بدن خود را می توانید ضبط ویدئو چیزهای ساده مانند بالا چگونه او می تواند پرش و مقایسه قبل و بعد از ویدئوها.

“من می توانید بر روی زمین با بچه های من. من می توانید بر روی کف و بازی با آنها را,” او گفت:.

او و همسرش چهار فرزند سه پسر و یک دختر اعم از 15 سال به 15 ماه.

“ما تا به حال من جوانترین غسل تعمید شنبه گذشته و من راه رفتن در سراسر پارکینگ و مامان گفت:” من حتی نمی شناسید به شما هنگامی که شما در حال راه رفتن را از من دور. من حتی نمی شناسد [چگونه] شما در حال راه رفتن در حال حاضر.”

ما می دانیم که مردم تشخیص داده. آن طول می کشد زمان طولانی برای پیدا کردن تشخیص درست است. در مورد من این بود که 35 سال– دانیل کمپو McLeod سابق پارالمپیک مدال طلای

اگر چه او مطمئن نیستید آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید و او هنوز هم بسیاری از پیشرفت های به کمپو McLeod گفت که قدرت او را به دست آورد تا کنون غیر قابل مقایسه است به آنچه که او همیشه می تواند تصور کند برای خودش.

“من نگران نباشید که من قصد دارم برای دیدن من [کودکان] رشد” او گفت:. “چه چیزی را به دور از ترس.”

سخت برای پیدا کردن ژن جهش

با وجود این اشتباه کمپو McLeod می گوید او می کند او را سرزنش نمی کند “عالی” پزشک و یا متخصصان پزشکی او را با کار می کرد به دلیل پیچیدگی دیستروفی عضلانی.

“ما می دانیم که مردم تشخیص داده. آن طول می کشد زمان طولانی برای پیدا کردن تشخیص درست است. در مورد من این بود که 35 سال,” او گفت:. “من مدیون این به دکتر من به خاطر او داد هرگز.”

دکتر مارک Ostrovsky, پژوهش, مدیر عصبی و neurometabolic بیماری درمانگاه در دانشگاه مک مستر کار کرده است با کمپو McLeod برای بیش از یک دهه است.

دکتر مارک Tarnopolsky استاد عصبی و neurometabolic بیماری ها و توانبخشی در دانشگاه مک مستر تشخیص داده کمپو McLeod. (دانشگاه مک مستر)

او یکی برای تعیین آنچه که او تا به حال.

“چند سال پیش ما چه خواهد انجام دهید این است که یک عضله بیوپسی و ما را به استفاده از پروتئین های مختلف و نگاهی به. و اجازه داده است که ما را به تشخیص احتمالا از یک دوجین انواع مختلف دیستروفی عضلانی. و بود که 20 30 سال پیش” او توضیح داد. “اما در Danielle مورد و بسیاری دیگر از بیوپسی عضله فقط نشان داد غیر اختصاصی امکانات.”

ژن تست باعث می شود این امکان را برای پزشکان برای پیدا کردن جزئیات بیشتر در ارتباط با دیستروفی عضلانی, اما آن است که یک فرایند طولانی و گران قیمت گفت: Tarnopolsky.

در کمپو McLeod مورد وجود یک ژن خاص جهش بود که بسیار قابل توجه به دکتر و قابل درمان است.

Tarnopolsky گفت: وجود داشته است بهبود بزرگ وقتی که می آید به تحقیقات برای کمک به کسانی که مبتلا به دیستروفی عضلانی.

“برای این به ما یک رویکرد کاملا جدید برای درمان, که به او کاملا بهبود چشمگیر,” او گفت:. “این چنین یک تجربه پاداش برای او و بدیهی است که باعث می شود ما بسیار خوشحالیم چرا که هدف ما این است که برای بهبود عملکرد در این بیماران است.”

“من هرگز انتظار می رود در این روز در زندگی من” گفت: کمپو McLeod. “این دیوانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>