رئیس جمهور سابق کلینتون و بوش و اوباما به تحویل ادای احترامات در Lewis تشییع جنازه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سه رئیس جمهور سابق و قدرتمند ترین زن در کنگره خواهد خود را می گویند خداحافظی به حقوق مدنی آیکون جان لوییس در مراسم تشییع جنازه او در تاریخی Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا در روز پنج شنبه.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون و مجلس نانسی پلوسی را تحویل مراسم تجلیل از اواخر کنگره. رئیس جمهور سابق باراک اوباما ارائه خواهد شد رسمی مداحان.

لوئیس’ مراسم تشییع جنازه است که یکی به اخر مانده رویداد از شش جشن روز از زندگی خود را که در زمان آلاباما بومی و گرجستان کنگره از طریق آلاباما و جورجیا و واشنگتن, d. C. Lewis, یک قهرمان آمریکایی بود که به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم در طول “یکشنبه خونین” اعتراضات در شهر سلما در, Ala., در سال 1965 عبور از ادموند Pettus پل برای آخرین بار بیش از آخر هفته در وضع سکون در سلما و تروی علا., و غیر روحانی در دولت در آلاباما وزارت امور خارجه کنگره ایالات متحده آمریکا کنگره و دولت گرجستان کاپیتول.

لوئیس 80 درگذشت ژوئیه 17. او مبتلا به سرطان لوزالمعده در ماه دسامبر گذشته. لوئیس نماینده منطقه آتلانتا در کنگره از سال 1987 تا زمان مرگ او.

این سرویس که بسته شد به ارمغان آورد برخی از قدرتمند ترین سیاستمداران در کشور به ارائه سخنرانی. دیگر سخنرانان شامل Rev. برنیس پادشاه مدیر عامل شرکت کینگ مرکز که منجر نماز, فعال, James Lawson سابق آتلانتا شهردار بیل کمپبل لوئیس’ معاون رئیس ستاد Jamila تامپسون و کشیش رافائل وارناک یک دموکرات مجلس سنا و نامزد کشیش ارشد کلیسای.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال هیچ رویدادی در برنامه صبح پنجشنبه در هتلی در واشنگتن به تور صلیب سرخ آمریکا ستاد ملی و شرکت در یک میزگرد در اهدای پلاسما در بعد از ظهر. او خود را صرف صبح هجوم پست الکترونیکی-در رای گیری در توییتر و سوال که آیا انتخابات ریاست جمهوری باید به تعویق افتاد “تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای می دهند.”

رئیس جمهور با اشاره نکرد لوئیس در توییت خود پنج شنبه و کاهش یافته است به پرداخت خود احترام می گذارد زمانی که لوئیس’ تابوت آورده بود به سی او, با این حال صدای جیر جیر در جولای 18 که او بود “[s]addended به شنیدن اخبار از حقوق مدنی قهرمان John Lewis عبور” و فرستاده او نماز همراه با بانوی اول Melania Trump, به لوئیس ،

لوئیس به خاک سپرده خواهد شد در جنوب-مشاهده گورستان در آتلانتا.

در خود کلمات نهایی, Lewis گفت: آمریکایی ها که اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در سراسر کشور است که آنها “الهام” او در آخرین روز و پر او را با امید به آینده. او خواست شهروندان آمریکایی به “خوب مشکل” و برجسته رای گیری و شرکت در روند دموکراتیک به عنوان کلیدی برای بازخرید روح ملت است.

“اگر من ممکن است در اینجا با شما, من از شما می خواهم برای پاسخ به این کمترین تماس از قلب خود را و ایستادن برای آنچه شما واقعا معتقدم که” او نوشت: مدت کوتاهی قبل از مرگش در یک op-ed منتشر شده صبح روز پنج شنبه در نیویورک تایمز. “در زندگی من انجام داده اند همه من می توانم نشان می دهد که راه صلح از راه عشق و عدم خشونت است که بیشتر راه عالی. در حال حاضر از آن نوبت خود را به اجازه دهید آزادی حلقه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>