سابق کبک media star اریک Salvail طول می کشد موضع خود را در مورد تجاوز به

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

سابق کبک media star اریک Salvail دیگر شاغل در رادیو کانادا در طول زمان او در اتهام به تجاوز جنسی یک مرد در یک حمام در پخش عمومی خود را محاکمه شنیده چهارشنبه.

سابق نشان می دهد بحث میزبان است به اتهام تجاوز جنسی و آزار و اذیت و حبس غیر قانونی در ارتباط به حوادث رخ داده است که گفته بین آوریل و اکتبر سال 1993. سابق خود, co-worker, دونالد Duguay ادعا می کند Salvail گوشه او را در حمام, در معرض خود را و سعی کردم به زور او را به انجام یک عمل جنسی.

Salvail در زمان موضع خود را در دفاع چهار شنبه. شهادت او تا حد زیادی حمایت کردن اطلاعات ارائه شده توسط یک Radio-Canada کارمند که در زمان ایستادن قبل از او.

ادامه مطلب: وکیل برای کبک سرگرم اریک Salvail همچنان عبور از معاینه متهم

کارمند که نمی توان به نام به دادگاه گفت که سوابق اشتغال نشان می دهد که Salvail متوقف کار در پخش عمومی در اوت. 13, 1993. Duguay گفت که این حمله صورت گرفت در اکتبر. 29 سال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تاج دادستان آملی Rivard گفت: دسترسی به دفاتر پخش عمومی نیست و محدود به کارکنان.

سوابق دیگر نشان داد که Salvail کار کرده در پست اتاق بین ماههای اوت و اکتبر سال 1991 و پس از آن بین Jan. 5 و فوریه. 15, 1993.

با توجه به Duguay, اما, به اتهام آزار و اذیت جنسی آغاز شد و در آوریل سال 1993 زمانی که این دو ظاهرا با هم همکاری کرده و برای چند هفته به طول انجامید. اما سوابق نشان می دهد که در طول زمان Salvail مشغول به کار بود در یک بخش و در رادیو-کانادا.

ادامه مطلب: دادگاه کبک سرگرم اریک Salvail می شنود شهادت اتهام تجاوز به

پیش از آن در روز دیگر Radio-Canada, کارمند که هویت تحت یک نشریه ممنوعیت برای شهادت دادستان و گفت: دادگاه این دو نفر را با هم کار کنند. او گفت: Duguay نزدیک شدن او بلافاصله پس از اتهام تجاوز جنسی و گفت: Salvail تا به حال در معرض خود را به او.

“صدای او لرزش” او به دادگاه گفت.

قبل از Salvail را شهادت در سوابق اشتغال او به دادگاه گفت که در سال 2018 او آگاه ساخته شده از سه شاکیان. او گفت که او می دانست که تنها یکی از شاکیان بدون نام بردن از آنها. Salvail شهادت او هرگز از شنیده می شود Duguay که تنها شاکی پرونده است.

Salvail شهادت است به ادامه پنج شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>