سابق ساسکاچوان Huskies کاپیتان القاء به مربیگری حرفه ای هنوز هم اتفاق می افتند

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

سابق ساسکاچوان Huskies از جلو ویلی Desjardins است که به رسمیت شناخته شده برای خود بازی که گذاشته پایه و اساس برای انجام حرفه مربیگری در هاکی بالاترین سطح است.

این اوج, Sask., بومی اعلام شد که مراسم تحلیف مشمول به غرب کانادا سالن از شهرت در فوریه. 7.

ادامه مطلب: ساسکاچوان Huskies دروازه بان نمره هدف در shutout پیروزی

“آن را به عنوان یک شگفتی آمده. وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم خوب در غرب کانادا و … آن را باور نکردنی گروهی از ورزشکاران و مدیران” Desjardins گفت.

“آن احساس خوب… شما فقط به اندازه کافی خوب نیست را به نفع خود توسط خودتان. و ما تا به حال واقعا از بچه ها. (سابق Huskies از سر مربی) دیو پادشاه آورده است که گروه با هم.”

Desjardins اشاره کرد که چگونه خوش شانس او برای بازی با Huskies از’ هاکی مردان در طول برنامه خود دانش آموز-ورزشکار حرفه ای.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم حافظه مورد علاقه من بود چقدر رقابتی آن بود” Desjardins reminisced.

“و چگونه گروه ما من چند سال گذشته آنها مجموعه ای از استاندارد های بسیار بالا که ما رفت و به هر بازی انتظار برای پیدا کردن یک راه برای پیروزی است.”

ادامه مطلب: درخواست گردش به صرفه جویی در ساسکاچوان اول کشور تیم هاکی

ساسکاچوان تحت سلطه غرب کانادا هاکی از سال 1981 تا 1983 ارسال 61-27 ترکیب رکورد در فصل به طور منظم و برگشتی.

سگ های پیشرفته به فینال کانادا Interuniversity ورزشی اتحادیه (CIAU) در حال حاضر شناخته شده به عنوان U ورزشی در سال 1981 و 1982 تنها به از دست دادن به مونکتون Aigles Bleus هر دو بار.

Desjardins سپس کاپیتان Huskies به تنها قهرمانی ملی در سال 1983 پس از ضرب و شتم کنکوردیا نیش 6-2. ساسکاچوان کاپیتان بود به نام MVP مسابقات پس از تنظیم قهرمانی رکورد با 11 امتیاز در سه بازی.

Huskies’ سلسله از 1980-83 نیز پذیرفته به عنوان یک تیم به سالن از شهرت.

Desjardins انتقال به مربیگری بلافاصله پس از فارغ التحصیلی.

“من تا به حال فرصت را به بازی در اروپا و من رفتم و بازی در اروپا کمی,” او گفت:.

“اما دیو پادشاه قطعا یک مربی خوب. من تو را دیدم چه او به یک تیم و تاثیر او بود. و من دوست داشتم که در این بازی و من فقط فکر می کردم که (مربیگری) ممکن است چیزی است که من می خواهم لذت ببرید.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او مربیگری سفر تشدید در طول سال با tenures در کانادا, West, Western لیگ هاکی (WHL), American لیگ هاکی (AHL) و لیگ ملی هاکی (NHL).

در یک صحنه جهانی او یک دستیار مربی برای کانادا طلا-مدال تیم برنده در سال 2009 World Junior قهرمانی و سر مربی سال بعد به تصرف نقره ای.

ادامه مطلب: تیم کانادا مربی ویلی Desjardins برگ های المپیک با مدال به یاد داشته باشید

یکی دیگر از دستاورد بزرگ رسید که او گروگان تیم کانادا — همراه با دستیار مربی دیو پادشاه — به یک مدال برنز عملکرد در بازی های المپیک زمستانی 2018 در کره جنوبی.

“که (برنز) شد و در یک لحظه. من همیشه عاشق کشور من است و همیشه بزرگ بوده است. من تا به حال شانس خود را برای مربی جهان Juniors و آنها هر دو بزرگ حوادث” Desjardins گفت.

“دو چیز واقعا لذت بخش است. هنگامی که شما را درگیر با یک گروه بزرگ. بازی های المپیک عالی بود اما وجود دارد مقدار زیادی از تجربه های دیگر بیش از حد است که برجسته بوده.”

Former Sask. Huskie recognized as coaching journey still unfolding
سر مربی ویلی Desjardins مذاکرات به بازیکنان خود را در دور چهارم از مردان هاکی بازی مقابل فنلاند در بازی های المپیک زمستانی 2018 در کره جنوبی در فوریه. 21, 2018. جائه C. هنگ / AP Photo

این روزها Desjardins می شود پشت یک WHL نیمکت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او خود را آغاز کرد دوم تور با طب کلاه ببر در 2019-20 فصل به عنوان سر مربی و مدیر کل. این تیم در حال حاضر نشسته در مکان پنجم از 22 WHL تیم است.

“این رفتن ، خوب است آن را واقعا دشوار لیگ. وجود دارد مقدار زیادی از تیم های خوب. دوباره رقابت خوب است هر شب” Desjardins گفت.

“من لذت بردن از کار کردن با بازیکنان است که به دنبال به دست آوردن بهتر است که هیجان زده در مورد این بازی است.”

پرینت این

“من همیشه گفته ام مهم نیست که سطح آن چقدر سخت بچه ها در حال رقابت بود و چقدر از خود آنها در حال قرار دادن به این بازی… این فقط همیشه بزرگ که مردم همه چیز را.”

ادامه مطلب: ساسکاتون تیغه مربی بازده با جهان Juniors طلا: “این یک تجربه باور نکردنی’

بدون توجه به جایی که او با مربیان 63 ساله گفت: هدف خود را همان باقی می ماند.

“(به) پیروزی. هر جا که من هستم ، من نگران هستم در مورد جایی که من در هستم. من لذت بردن از جایی که من در هستم. اگر چیز دیگری می آید و من در آن نگاه کنید” Desjardins گفت.

“اما من قطعا لذت بردن از (Medicine Hat) و برنده را سرگرم کننده… بنابراین من فکر می کنم که هدف خود را. هر جا که شما در این است که برای پیدا کردن راه هایی برای این تیم به پیروزی است.”

سالن از شهرت تاسیس شد در سال گذشته با 2019-20 نجومی مناسبت 100 سالگرد اولین دانشگاه ورزش قهرمانی در غرب کانادا. به مناسبت گرامیداشت روز نقطه عطف 100 inductees در حال مندرج بیش از 100 روز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بنر آخر هفته برای ساسکاچوان Huskies از تیم های هاکی

بنر آخر هفته برای ساسکاچوان Huskies از تیم های هاکی

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>