سابق ببر گربه های در حال اجرا پشت دیو فلمینگ می میرد در 76

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سابق همیلتون ببر گربه های در حال اجرا به عقب و سه زمان خاکستری قهرمان جام دیو فلمینگ درگذشت. او 76.

ببر گربه های ساخته شده با اعلام این خبر در روز شنبه. علت مرگ ارائه نشده است.

فلمینگ همچنین 130 بازی با Ticats بیش از 10 فصل از سال 1965 به ’74 — برنده لیگ عنوان در ’65 و ’67 و ’72.

پیتسبورگ, مادری, که همچنین دفاعی به عقب رتبه در میان تمام وقت حق رای دادن رهبران متعدد آماری دسته بندی.

او چهارم در عجله touchdowns (28) پنجم در کلی touchdowns (50) و عجله تلاش (744) ششم در عجله متری (3,398) و نهم در ترکیب متری (7,946).

وی افزود 233 پذیرایی برای 3,624 متری با 21 دریافت touchdowns از جمله طولانی ترین پذیرش در حق رای دادن تاریخچه — 108-حیاط touchdown پذیرش از جو Zuger در سپتامبر. 6, 1971 برابر تورنتو Argonauts.

فلمینگ به ثمر رساند تنها زمین نشستن کامل هواپیما در ببر-گربه’ 13-10 خاکستری جام برنده شدن بیش از ساسکاچوان Roughriders در سال 1972 است.

1970 شرق بخش all-star ثبت نام interceptions پنج و سه اشتباه بازیافتهای که یکی از آنها بازگشت او برای touchdown, در حالی که بازی دفاعی پشت در ’66 و ’67 فصل است.

قبل از لامپ کم مصرف حرفه ای فلمینگ صرف دو سال با NFL را Pittsburgh Steelers.

پس از بازنشستگی از فوتبال فلمینگ به خانه بازگشت به پیتسبورگ و شروع یک حرفه ای در وزنه برداری.

“از طرف همیلتون ببر گربه, سازمان, من می خواهم به ارائه تسلیت صمیمانه به خانواده و دوستان از دیو فلمینگ” ببر گربه های مدیر عامل اسکات میچل گفت: در یک نسخه.

“دیو تحویل برخی از لحظات به یاد ماندنی در ما حق رای دادن تاریخ است. او یک افتخار ببر گربه و همیشه خواهد بود یک بخشی از خانواده ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>