سابق Waymo اپراتور ترفندهای ماشین خود رانندگی به توفنده پلیس می گویند

Category: دیلی بیست Comments: No comments

پلیس آریزونا مرد روز شنبه به اتهام فریب مستقل به رمنج از وسیله نقلیه خود را.

اما آنچه ممکن است مانند صدا فقط یک روز دیگر در بیابان بهشت از تمپه کردم عجیب و غریبتر که مظنون تبدیل به یک تاریخ به عنوان یک وسیله نقلیه اپراتور مرتبط با تولید کننده ماشین های با تکنولوژی بالا در سوال گوگل Waymo.

با توجه به تمپه پلیس ریموند تنگ, 31, بستری تمپه پلیس که او “ترمز چک کردن” یک Waymo ماشین—یا کوبیدن ترمز در زمان های غیر منتظره به امید اینکه عقب به پایان رسید. او گفته موفق و خود رانندگی وسیله نقلیه ناودان به خود مزدا سدان حدود 10:30 p. m. 30 ژانویه به عنوان محلی وابسته به ABC قبلا گزارش شده است. این Waymo خودرو خودمختار رانندگی درگیر نمی شد در زمان تصادف با توجه به تمپه پلیس و راننده تنها در داخل خودرو.

“اولیه بیانیه بود که یک عابر پیاده زد به جاده اما در بررسی فیلم, این روشن نیست که در این مورد” گرگ بیکن سخنگوی تمپه اداره پلیس گفت: روزانه وحش. “او اعتراف کرد به چک کردن ترمز ماشین در مصاحبه خود با کارآگاه و ما در حال درمان آن را به عنوان یک عمل عمدی.”

فیلم بازدید روزانه وحش نشان داد یک ماشین swerving نسبت به چند Waymo وسایل نقلیه و ترمز در مقابل آنها در جاده ها باز هیچ جا در نزدیکی چراغ های راهنمایی و رانندگی از جمله سخت ترمز که باعث احتمالی خراب است.

تنگ شد در تمپه زندان شهرستان انتظار فوریه 20 تفهیم اتهام به اتهام جنایت تشدید حمله با سلاح مرگبار, جنایت, جنایی, آسیب خطر افتادن و رانندگی بی پروا با توجه به ماریکوپا شهرستان کلانتر دفتر پایگاه داده. معلوم نبود اگر تنگ تا به حال یک وکیل و او نمی تواند به نظر برای این داستان.

سابق اپراتور خودرو با Waymo پیمانکار پیدایش 10 با توجه به مشخصات لینک ظاهر می شود متعلق به او تنگ دیدم قرارداد خود را با خودمختار خودروساز گذشت یک سال قبل از سقوط پس از یک شکست به دیدار با استانداردهای ایمنی Waymo در بیانیه ای گفت. این شرکت گفت که از همکاری با تحقیقات و پدر و مادر خود شرکت گوگل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

با توجه به Waymo تنگ تا به حال درگیر در فعالیت مشابه که منجر به بزه اتهامات علیه او در ماه نوامبر سال 2019. اما بیکن گفت که این نوع از خودرو خودمختار آزار و اذیت “اولین بار است که در آن هر چیزی شبیه به این گزارش شده در تمپه.” نزدیک چندلر اداره پلیس در دست بررسی دیگر فضایی حوادث که ممکن است شامل تانگ تمپه پلیس گفت:.

اگر اتهامات چوب تنگ نمی شود اولین کسی که به گوشت گاو با ظاهری خودرو از آینده است. تسلا در زمان سفارش محدود در برابر شناخته شده منتقد و کوتاه-فروشنده پس از او گفته من کاین سه نفر از کارکنان شرکت و سوار بی پروا نزدیک به یک تسلا مدل 3 آن را به عنوان آزمایش آن روی خلبان اتوماتیک از ویژگی های در یک منطقه خلیج بزرگراه.

به عنوان یکی از شهرستانها چند که خود رانندگی اتومبیل می تواند تمپه نیز محل اختلاف بیش از وسایل نقلیه که تا به چیزی برای انجام با احتمالا ناراضی سابق پیمانکاران. در ماه مارس سال 2018 یک خودمختار ماشین های اجرا شده توسط بارگذاری ضربه زدن یک زن در 40 مایل در ساعت کشته و او را به عنوان نسل بعدی خودرو بشر “ایمنی” راننده به تماشای صدای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>