سابق Winnipeg Jets ستاره دیل Hawerchuk مبارزه با سرطان دوباره

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

هاکی Hall of Famer و سابق جت های ستاره دیل Hawerchuk است یک بار دیگر مبارزه با سرطان پس از اتمام اولین دور از شیمی درمانی در ماه آوریل است.

Hawerchuk پسر اریک اعلام کرد: “تجدید حیات این بیماری وحشتناک” در توییتر یکشنبه.

“ما در حال دعا برای او و او را به ادامه مبارزه سخت #HawerchukStrong,” اریک نوشت.

دیل Hawerchuk, 57, زمان مرخصی از موقعیت خود به عنوان سر مربی از لیگ هاکی انتاریو را بری کلت در ماه سپتامبر گذشته پس از تشخیص اولیه سرطان معده.

پس از آن Hawerchuk گفت: NHL.com او مبارزه با درمان.

“شیمیدرمانی تا به من ضربه بسیار سخت” Hawerchuk گفت. “من آن را یک هفته و آن را می شکند بدن پایین و سپس هفته بعد من را به یک استراحت و ساخت بدن من طوری که من می توانید آن را دوباره انجام دهید. من باید برای انجام این کار برای دو ماه. من واقعا در تلاش برای خوردن و یک لوله تغذیه اما چند روز گذشته من قادر به خوردن یک کمی بیش از حد. شما می کردم برای نگه داشتن خود را تغذیه است.”

به Winnipeg Jets توییتی حمایت خود را برای بازیکن سابق روز یکشنبه بیش از حد.

“دیل همواره در مواجهه خود را سخت ترین مخالفان سر-و ما می دانیم که این بار دیگر هیچ تفاوتی ندارد” توییت گفت.

“او یک معشوق عضو وینیپگ هاکی جامعه به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان برای همیشه پوشیدن جت ، ما می دانیم که همه از جت ملت می ایستد و با او در مبارزه خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>