فرمول یک کانادا جایزه بزرگ در مونترال به تعویق افتاد

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا جایزه بزرگ تبدیل شده است آخرین عمده رویداد ورزشی در کشور به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

مونترال-بر اساس فرمول یک مسابقه برنامه ریزی شده بود را به جای ژوئن 12-14 قبل از روز چهارشنبه به تعویق افتادن.

فرمول یک گفت: این امید به reschedule رویداد این سال است.

مسابقه دهندگان در بیانیه ای گفت که آنها “غمگین” به تعویق انداختن مسابقه و این که این تصمیم در مشورت با فرمول یک و نمایندگانی از شهر مونترال گردشگری مونترال و استانی و دولت فدرال.

“این به تعویق افتادن بود و نه یک تصمیم که گرفته شد به آرامی یا به راحتی” بیانیه ای گفت:.

به تعویق افتادن آمد ساعت پس از لامپ کم مصرف را به عقب رانده شروع آن فصل به طور منظم در ماه ژوئن. هفته گذشته یکی دیگر از عمده کانادا رویداد ورزشی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن — ملکه ورق در Woodbine مسیر مسابقه در تورنتو — نیز به تعویق افتاد.

RBC کانادا باز ژوئن 11-14 در سنت جورج گلف و باشگاه کشور در تورنتو باقی مانده در PGA Tour schedule اما گلف کانادا و RBC گفت: در یک بیانیه مشترک هفته گذشته آنها در حال ارزیابی گزینه های خود را.

فرهنگی, رویدادهای ورزشی, لغو طریق جولای 1

کانادا جایزه بزرگ جذب یکی از بزرگترین جمعیت در کانادا ورزشی در هر سال. سال گذشته سه رویداد روز تا به حال اعلام حضور 307,000.

کانادا جایزه بزرگ رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت فرانسوا Dumontier می گوید: برخی تصمیمات دولت مثل نگه داشتن غیر ضروری کسب و کار و مرز کانادا بسته به سمت چپ آنها را با هیچ چاره ای جز به تعویق انداختن مسابقه.

“مهلت ما (تا به حال) تصمیم همزمان با روز قرار بود ما را به شروع به آماده سازی مسیر. قبل از تحمیل هزینه های آماده سازی مسیر ما تا به حال به طور خاص است که ما از رفتن به این مسابقه است.” Dumontier گفت: با توجه به مهلت بود خودخواسته.

“اکثر کسب و کار است که با ما کار غیر ضروری است. که قرار داده ام در خطر شانس ما برای برگزاری این مسابقه اگر این اتفاق افتاد در ژوئن 14.”

شهردار مونترال والری پلانت اعلام کرد جمعه این شهر لغو تمام فرهنگی و ورزشی تا جولای 2.

“این یک تصمیم دشوار است چون مونترال شناخته شده است مقصد برای کلاس جهانی رویدادها و جشنواره” پلانت توییتی. “و ما وجود دارد خواهد بود برای حمایت از شرکای ما.”

سازمان دیده بان | همیلتون برنده جنجالی 2019 کانادا جایزه بزرگ:

Sebastian Vettel عبور از خط پایان برای اولین بار جلوتر از رقیب لوئیس همیلتون اما پنج ثانیه پنالتی برای ناامن ورود مجدد در طول مسابقه کاهش یافته و آلمان به مقام دوم. 1:48

تماس در مسابقه آمد زودتر از انتظار می رود در ابتدا. در مارس 24, Dumontier گفت که او انتظار یک تصمیم بین عید و ممکن است 1.

وقتی پرسیده شد که در مورد به تعویق افتادن احتمالی در ماه گذشته Dumontier گفت که او امیدوار به برگزاری این رویداد در اواخر تابستان و یا شروع پاییز اگر آن را نمی تواند اجرا بر روی آن سنتی ژوئن خرما.

کانادا در اصل برنامه ریزی شده بود هشتم مسابقه در فرمول یک برنامه. اولین هفت مسابقه قبلا به تعویق افتاده و یا لغو.

‘ما قرار داده نشان می دهد بعد از این سال’

کانادا مروج گفت: آنها “شده اند که مفتخر به میزبان اولین مسابقه در سال 2020 فرمول 1 قهرمانی جهان تقویم.”

اعلام می آید پس از F1 گفت: در آن مشغول به کار بود با مروج در تجدید نظر سال 2020 برنامه.

“ما در حال همکاری نزدیک با دوستان ما در کانادا جایزه بزرگ بیش از چند هفته گذشته و حمایت از آنها را در گرفتن این تصمیم لازم برای اطمینان از ایمنی از طرفداران و F1 جامعه” فرمول یک مدیر عامل/رئیس تعقیب کری در بیانیه ای گفت.

“ما همیشه به جلو نگاه به سفر به شهر باور نکردنی از مونترال و در حالی که همه ما را به صبر کمی طولانی تر ما قرار داده نشان می دهد که ما می رسند و بعد از این سال است.”

سازمان دهندگان می گویند خریداری بلیط معتبر باقی خواهد ماند و تماشاگر خواهد بود و اطلاع از گزینه های خود را هنگامی که مسابقه دوباره.

رویداد عرضه در سال 1961 در Bowmanville, Ont.

دو کانادایی رانندگان لنس قدم زدن مونترال و rookie نیکلاس Latifi تورنتو باید فرمول یک سواری در این فصل است.

قدم زدن را نقطه مسابقه تیم و Latifi ویلیامز تیم ملی هم روز دوشنبه اعلام کرد که رانندگان آنها در حال گرفتن پرداخت تا با کاهش برخی از کارکنان در رفتن کردند. ویلیامز قطع پرداخت برای رانندگان است که 20 درصد در حالی که مسابقه نقطه را فاش نمی کند یک رقم دقیق.

کانادا جایزه بزرگ ساخته شده که اولین آن در سال 1961 در Bowmanville, Ont., و ذخیره جداگانه یک سال شکسته شده است بخشی از F1 تقویم از سال 1967.

یکی دیگر از عمده سالانه کانادا, مسابقه اتومبیل رانی, رویداد, هوندا ایندی تورنتو جولای 10-12 هنوز در IndyCar را تجدید نظر برنامه که رونمایی شد دوشنبه.

“گفتگو شده اند مداوم با محل نمایشگاه شهر تورنتو هوندا کانادا و IndyCar با قصد به برگزاری این رویداد در اصل برنامه ریزی شده تاریخ به عنوان برنامه ریزی شده” در این مسابقه در بیانیه ای گفت.

“این رویداد منوط به هدایت و حکم فدرال و مقامات شهرداری در مورد مجامع عمومی و سفر. بهداشت و ایمنی از همه در ارتباط با هوندا ایندی تورنتو باقی خواهد ماند اولویت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>