قلعه شنگرف ساکنان بازگشت به خانه پس از سیل تخلیه سفارشات برداشته

ساکنان شمال غربی آلبرتا مجبور سیل هفته گذشته در حال مجاز به بازگشت به خانه.

در ساعت 8 صبح دوشنبه, تخلیه, سفارشات برداشته شد برای ساکنان فورت, Vermilion, Buttertown و بیش از حد در مرتع پرورش احشام. حدود 450 مردم مجبور بودند از خانه های خود بیش از یک هفته پیش پس از یک یخ جم در صلح رودخانه منجر به جاری شدن سیل در مکنزی شهرستان است.

ادامه مطلب: تخلیه دستور داد در فورت شنگرف به عنوان صلح رودخانه نقض بانک

در یک به روز رسانی در Facebook یکشنبه شب با مقامات مکنزی شهرستان گفت: ساکنان مجاز به بازگشت به خانه اگر آنها را انتخاب کنید, اما آنها همچنین می توانید اقامت در اقامت آنها ارائه شد. هنگامی که آسمان را از اقامت خود را هر چند در این شهرستان گفت: آنها ممکن است اجازه بازگشت.

مقامات به شهروندان هشدار داد بازگشت با احتیاط به عنوان وجود دارد sinkholes در سراسر جامعه است که مشخص شده توسط روبان مخاطرات و رنگ اسپری. مردم خواسته به حرکت نشانگر و تیرهای قرار داده شده است که در سراسر جامعه به عنوان آنها وجود دارد به دلایل ایمنی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وعده های غذایی ارائه خواهد شد توسط ارتش نجات به آسمان و داوطلبان در روز دوشنبه. با مسئولین شهرستان گفت: مچبند مورد نیاز و وعده های غذایی را می توان برداشت تا در فورت شنگرف در فورت شنگرف جامعه فرهنگی پیچیده است.

شفق شمالی گاز Co-op بازرسی خطوط گاز در جامعه بیش از چند روز آینده. هر کسی که بوی گاز باید بلافاصله تماس NLGC.

ادامه مطلب: فورت مکمورری آسانسور تمام سیل های مربوط به تخلیه اجباری سفارشات

کسانی که به خانه بازگشت و به خواسته استفاده از ارائه سطل زباله/dumpsters برای مبلمان خانگی و زباله است. “سفید” محصولات — یخچال فریزر کولر — و همچنین مواد شیمیایی و الکترونیک باید به سمت چپ در محدود کردن انتخاب کنید تا. خدمه خواهد بود و چیدن آنها در طول روز با توجه به شهرستان ها است.

هر کسی با سوال یا نگرانی باید تماس مکنزی شهرستان حادثه پست فرماندهی در 780-927-3718.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر