فاکس عزیزم Seth MacFarlane انتقاد Laura Ingraham را ‘احمقانه’ Coronavirus اظهار

Category: دیلی بیست Comments: No comments

به نظر می رسد طوفان ممکن است یک بار دیگر بود دم در فاکس شرکت های بزرگ خانواده است.

روز دوشنبه فاکس سرگرمی بی باک, Seth MacFarlane به نام یک “دیوانه” صدای جیر جیر از Laura Ingraham است که در آن روباه اخبار لنگر پیشنهاد کرد که واشنگتن پست “است که ریشه برای [coronavirus] تعطیل برای ادامه به طور نامحدود.”

اصلی واشنگتن پست گزارش اشاره می کند که کارشناسان—از جمله برخی در کاخ سفید—در حال شک و تردید در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده توسط آوریل 1. چندین رسانه گزارش داده اند که در کارشناسان نگرانی در مورد چنین طرح.

روز دوشنبه Ingraham را بازتوییت کرد روزنامه داستان نوشته “واشنگتن پست است که ریشه برای تعطیل برای ادامه به طور نامحدود.” این زمانی است که MacFarlane ضرب گلوله کشته است.

“من واقعا نمی تواند درک است که ما در تولید محتوا برای همان شرکت” مک فارلین نوشت. “لورا است که مجنون سخن گفتن. هر کس می خواهد از این به پایان رسیده است. عاقل میان ما تنها در تلاش به دنبال رهبری مسئول علم با توجه به زمان. لطفا با استفاده از پلت فرم خود را بیشتر مسئولانه است.”

MacFarlane شده است یک غاز طلایی برای فاکس با سری از جمله خانواده پسر American Dad! (که نقل مکان کرد و به TBS در سال 2014 پس از 11 فصل) و این اورویل. اما او همچنین با انتقاد از شرکت کابل خبر بازوی قبل از.

در 2018, MacFarlane و دیگر روباه سرگرمی معماران و طراحان ناودان فاکس نیوز برای condoning جدایی از کودکان مهاجر از خانواده ها در ایالات متحده در مرز جنوبی. Tucker Carlson انجام داده بود یک بخش که در آن او گفت: بینندگان “اگر شما به دنبال به درک آنچه در واقع اتفاق می افتد در این کشور همیشه فرض کنیم در مقابل هر آنچه که آنها به شما گفتن در اخبار ایستگاه است.”

در پاسخ MacFarlane توییتی “به عبارت دیگر فکر نمی کنم انتقادی نمی مشورت منابع خبری متعدد و به طور کلی آیا استفاده از مغز خود را. فقط کورکورانه اطاعت فاکس نیوز. این حاشیه گه و آن را به کسب و کار مانند این است که باعث می شود من خجالت به کار برای این شرکت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>