صبح روز بعد از آن نازل شد که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون آینده کتاب ادعا می کند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسته کمک نظامی به اوکراین تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر خود را مغلوب ساختن پیشی جستن صبح های مورد علاقه نشان می دهد Fox & Friends وحی عنوان مانند ادعای انجام همه چیز را در قدرت خود را برای دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عنوان اولین گزارش روز یکشنبه The New York Times, Bolton نوشت که تهمت به او گفت در ماه اوت که او می خواست به نگه داشتن یخ در $391 میلیون congressionally تایید کمک های نظامی به اوکراین تا زمانی که این کشور مقامات توافق کردند که به منظور بررسی Bidens. این تضاد یک عنصر مرکزی از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع—که برگزاری این کمک ها هیچ ربطی به رئیس جمهور حزبی تمایل برای بایدن پروب.

با رئیس جمهور در حال حاضر با داشتن خروشان در توییتر یک شب که او “هرگز گفته جان بولتون که کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens,” فاکس و دوستان‘ انحنا نیمکت denizens و مهمانان خود رفت و به حالت چرخش در صبح روز دوشنبه.

شرکت میزبان استیو Doocy که در ماه سپتامبر گفت: این امر می تواند “off-the-ریل اشتباه” اگر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم به پول اوکراین تنها در صورتی که کشور مورد بررسی قرار بایدن خواند به شدت متفاوت تنظیم نور بولتون بمب دارای قدرت تخریبی. “اما ما شنیده ام او را می گویند در متن او می خواست رئیس جمهور Zelensky نگاه به Bidens و آنچه اتفاق افتاده است در سال 2016 پس از این بزرگ داستان؟” Doocy تعجب با صدای بلند.

زمان بولتون مقاله نشت که به عنوان رئیس جمهور مشاور ارائه دفاع از آن در مجلس سنا استیضاح trial—نیز نقطه عمده ای از مشاجره. پس از Doocy sarcastically گفت که “باید یک تصادف” که این کاهش یافته است قبل از سناتورهای تصمیم به اجازه می دهد شاهد فاکس نیوز نویسندگان دن richard shaw استناد یک اسباب بازی کودکان از ’80s, برای ضربه زدن به رهبری خانه استیضاح مدیر Adam Schiff.

“همه چیز از یک تصادف” نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن مفسر بانگ زد. “یک whistleblower جادویی به نظر می رسد. یک whistleblower مردم از شورای امنیت ملی در حال کار بر روی آدام شیف کارکنان. چه اتفاقی. آدام شیف مثل مدرن روز تدی Ruxpin. شما با قرار دادن یک چهارم در پشت او و او به شما می گوید یک داستان است. این داستان بعدی. در حال حاضر بولتون دارای کلید پادشاهی.”

شرکت میزبان برایان Kilmeade در عین حال گفت: رئیس جمهور بزرگ غذای آماده از این و “لو و ایگور نوار” است که او “به انجام یک کار بهتر بررسی صلاحیت کارکنان خود را.” (جالب است که قبل از تبدیل شدن به تهمت و مشاور امنیت ملی, Bolton, صرف بیش از یک دهه به عنوان یک هوا, مفسر فاکس نیوز, اغلب ظاهر می شود در Kilmeade را نشان می دهد.)

بعد از آن در برنامه کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام—که هنوز برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی—دست تکان داد کردن تمام بولتون داستان تکرار رئيس جمهور در اواخر شب توییتر دفاع نشان می دهد قبل از بولتون کتاب غیرقابل اعتماد است چرا که آن را از “همان ناشر که [جیمز] Comey استفاده می شود.” (Simon & Schuster نیز چندین کتاب منتشر شده توسط خود را مغلوب ساختن پیشی جستن.)

با بولتون تیم حقوقی نشان می دهد در بیانیه ای اعلام کرد که آنها تنها ارائه مقاله به کاخ سفید و شورای امنیت ملی برای بررسی مواد طبقه بندی شده فاکس و دوستان نیز در زمان هدف در leakers در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“اگر جان بولتون وکلا در حال گفتن حقیقت در اینجا و آنها فقط آن را مشاهده کنید و آن را بیرون درز صورتی که در واقع این مورد شواهد بیشتری است که افراد در درون دولت هستند و در واقع در برابر دولت” Kilmeade bemoaned. “و نکته دیگر این است که ویرانگر زمان چون این چیزی بود که در مسیر سریع به بسته شدن بدون شاهد روز جمعه است.”

فاکس نیوز عامل مایک هاکبی در عین حال تصریح کرد Kilmeade نگرانی در مورد کسانی که “بی وفا” به مغلوب ساختن پیشی جستن در درون خود دولت است.

“است که بیشرمی آن را نادرست آن را نفرت انگیز و از مردم می خواهم که نباید به گوش” او huffed.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su