فردا میزبان تریش ریگان می رود Batsh*t بیهوده گویی در برابر ‘Coronavirus استیضاح کلاهبرداری’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

فاکس کسب و کار شبکه میزبان تریش ریگان انداخته واقعا bonkers سخنرانی دراز وشدیداللحن در بالا از او وبگاه برنامه دوشنبه شب اصرار دارد که شیوع کروناویروس در واقع “یکی دیگر از تلاش برای استیضاح” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ریگان—که به ظاهر در رقابت با همکار FBN میزبان Lou Dobbs بیش از که می تواند بیشتر sycophant به رئیس جمهور تحویل داده و او را تک صدایی در یک نفس تنور که بیشتر احساس در خانه در یک dystopian Paul Verhoeven فیلم.

“ما تا به نقطه اوج رسیده” او huffed. “گروه کر از نفرت در حال وارد شده به رئیس جمهور نزدیک شدن اوج به عنوان دموکرات را سرزنش او و تنها او را برای یک ویروس است که سرچشمه در نیمه راه در سراسر جهان است. این است که هنوز یکی دیگر از تلاش برای استیضاح رئیس جمهور.”

با یک درجه گرافیک وافغان “Coronavirus استیضاح کلاهبرداری” فاکس کسب و کار میزبان اعلام کرد که دموکرات ها “مراقبت بسیار کمی برای نابودی آنها در حال ترک در پی خود” و این که تلفات گسترده در بازار سهام هستند و فقط “سیاسی تلفات برای آنها است.”

بدون یک اشاره از طنز او سپس در ادامه گفت که “این زمان به ایران” و “نه به اشاره انگشت” یا “تشویق نفرت” قبل از این ادعا ما شاهد “مطلق مخالف از سمت چپ.”

پس از بازی یک مونتاژ از دموکرات ها و اعضای رسانه ها در انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در واکنش به شیوع ریگان پیچیده کردن او بیهوده گویی با گفتن “نفرت جوش بیش از.”

“در بسیاری از رسانه های لیبرال با استفاده از, و منظور من با استفاده از coronavirus در تلاش برای اهریمن جلوه دادن و از بین بردن رئیس جمهور” او fumed.

جالب توجه است در حالی که ریگان را متهم به دموکرات ها با استفاده از یک رشد همه گیر به عنوان یک “اتهام کلاهبرداری” را از رئیس جمهور, فاکس نیوز, میزبان Tucker Carlson بود نه چندان ماهرانه خواستار تهمت و برخی از فاکس همکاران برای کمرنگ جلوه دادن فعالانه و به حداقل رساندن شدت از شیوع بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>