فاکس بریت هیوم: این یک “تئوری توطئه” به فکر می کنم میلیاردرهای هستند ‘در حال اجرا در این کشور

Category: دیلی بیست Comments: No comments

فاکس نیوز ارشد تحلیلگر سیاسی انگلیسی هیوم متهم دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) در دوشنبه واسطه یک “تئوری توطئه” که میلیاردرهای ها “در حال اجرا در کشور” و “گزاف مقدار از قدرت است.”

در روز قبل از محوری نیوهمپشایر دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه هیوم به نظر می رسد در فاکس نیوز” آمریکا Newsroom به شکستن مسابقه و همچنین گسترش در نظرات قبلی او بیش از آخر هفته در مورد Sanders.

“شما دیروز گفت ما در انتخابات ویژه است که شما فکر می کنم برنی ساندرز کمپین است که در نهایت به نوعی در حال اجرا بر روی یک تئوری توطئه” لنگر اد هنری خواسته همکار خود را. “ایده این است که یک تئوری توطئه در پشت آن و شما مطمئن نیستید که آن را خوب سیاست است.”

هیوم سابق دیرین فاکس نیوز لنگر گفت دموکراتیک سوسیالیستی به طور مداوم صحبت کردن در مورد چگونه ملت “میلیاردر کلاس” است “در واقع در حال اجرا در کشور است که آنها این مبلغ گزاف از قدرت و….”

“من فکر نمی کنم آن را—من فکر می کنم که شما می دانید سوال که آیا این واقعا درست است” هیوم ادامه داد. “و من فکر می کنم—اما با توجه به, شما می دانید که بخشی از رای دهندگان که او را جذاب گمان می کنم این بد نیست سیاست است. اما من فکر می کنم در دراز مدت مردم را قبول نمی کند که.”

هیوم را اخراج این استدلال که میلیاردرهای باید outsized قدرت در ایالات متحده به عنوان صرف “تئوری توطئه” می آید در همان زمان خود استادانی میلیاردر است که رئیس جمهور و دو تایید میلیاردرهای صرف صدها میلیون دلار از ثروت شخصی خود را به مانع نامزدی حزب دموکرات.

ساندرز در ضمن فقط گرفتن گرما از سمت راست بر مبارزات انتخاباتی خود را لفاظی در مورد فوق العاده ثروتمند است. مستقل ورمونت سناتور شده است بارها و بارها ضربه های مختلف MSNBC شخصیت با شبکه صاحب نظران و میزبان ابراز خشم بیش از یک کمپین مشاور توصیف مایک بلومبرگ به عنوان “میلیاردر” و یا شکایت که ساندرز است که “غیر ضروری ایجاد جنگ طبقاتی” به دلیل میلیاردرهای صراحت را “زندگی ما بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>