فاکس بریت هیوم می گوید بایدن و سالخورده است: من “همین نوع مشکلات حافظه’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

فاکس نیوز ارشد تحلیلگر سیاسی انگلیسی هیوم تصمیم غیر منتظره رویه تا اتهامات خود را که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن است و سالخورده در سه شنبه شب—وی با اشاره به سن خود و مسائل مربوط به حافظه.

ظاهر می شود در فاکس نیوز’ Tucker Carlson امشب, هیوم خواسته شده بود به وزن در میزبان Tucker Carlson نظریه که رهبران حزب دموکراتیک را به جای بایدن به عنوان حزب نامزد با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو بیش از نگرانی در مورد معاون سابق رئیس جمهور حدت ذهنی. (کارلسون شده است هل دادن این پیش بینی برای سال در حال حاضر.)

هیوم که بارها ادعا کرد که بایدن از آن رنج می برد شناختی, روانی, کاهش, گفت که او فکر می کند دموکرات “باید نگران بایدن.” با اشاره به های اخیر gaffes در مصاحبه های تلویزیون هیوم اظهار داشت که 77 ساله سابق veep است “داشتن یک زمان سخت به نگه داشتن افکار خود را با هم و قادر به گفتن آنچه که او نیاز به می گویند.”

76 ساله دیرین فاکس شخصیت و سپس تصمیم به استفاده از خود را به عنوان یک مثال برای این مورد است که بایدن از دست داده بود قوای ذهنی خود را.

“من هیچ شکی در مورد مشکل چیست” هیوم ادامه داد. “من در مورد هم سن و سال او است و من تجربه همان نوع از مشکلات حافظه او می کند. من فکر می کنم او سالخورده و من فکر نمی کنم وجود دارد می تواند خیلی شک در مورد آن است.”

این تحلیلگر فاکس نیوز گفت: “این لزوما فلج کننده اما آن را کمک نمی کند,” اصرار دارد که بایدن است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “بهترین امید” گرفتن دوباره انتخاب با توجه به نگرانی بایدن روانی تناسب اندام.

“من فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مبارزه دشوار,” او اضافه شده است. “بایدن ممکن است او را نجات دهد در حال بایدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>