فاکس کریس والاس: مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘دلیل خوب’ به ‘پارانوئید” درباره پلوسی شیف

Category: دیلی بیست Comments: No comments

فاکس نیوز لنگر کریس والاس گفت: در روز جمعه که آن را غیر منطقی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به در نظر گرفتن خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف (D-CA) “دشمن” اضافه کردن رئیس جمهور است “دلایل خوب” به یک “کمی پارانوئید” که شیف و مجلس نانسی پلوسی خواهد تسلیحاتی اطلاعاتی در مورد دخالت روسیه در برابر او.

چند رسانه از جمله Daily Beast, گزارش روز شنبه که مقامات امنیتی در جریان قانونگذاران مجلس در اوایل این ماه که روسیه دخالت در سال 2020 انتخابات برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر. آن را بیشتر گزارش شده بود که این دیدار انجام شده توسط سرپرست و مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر مشاور شلبی Pierson که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن وادار کردن مگوایر و جایگزین کردن او با وفادار ریچارد Grenell.

پس از فاکس نیوز ارشد کاخ سفید خبرنگار جان رابرتز گزارش داد که شبکه “گفت:” که مغلوب ساختن پیشی جستن “را سرزنش و یا در غیر این صورت فریاد زدن در” مگوایر بیش از این جلسه به عنوان گزارش شده بود در جای دیگر مهر میزبان اد هنری استقبال در Wallace به بحث در مورد.

“چگونه به طور جدی باید ما را در این گزارش در مورد تمدید روسیه دخالت ما در انتخابات؟” هنری فکر با صدای بلند.

“ما باید آن را بسیار جدی” والاس پاسخ داد و اضافه کرد که در هر جلسه روس ها علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آنها در سال 2016.

“من می توانم درک که در آن رئیس جمهور تهمت نمی خواهم آن را” فاکس نیوز یکشنبه میزبان خود ادامه داد. “به خصوص این واقعیت است که آن را یک جلسه به خانه هوش است که به ریاست آدام شیف که دقیقا دوستانه با رئیس جمهور. او بدیهی است که با توجه به عنوان یک دشمن. و نه نامعقول ، اما ما باید این جلسه توسط DNI به عنوان یک بسیار جدی نشان می دهد.”

هنری در ضمن گفت که یکی از رئيس جمهور نگرانی است “آدام شیف خواهد تسلیحاتی اطلاعات و استفاده از آن سیاسی” و اضافه کرد که “مطمئن شوید که به اندازه کافی آن را بیرون درز” در حالی که با توجه شیف و پلوسی در حال حاضر انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با انتخابات دخالت.

“ما شده است در حال حاضر صحبت کردن در مورد تمام این چند سال” هنری اعلام کرد. “آنچه که در واقع است که دولت ما انجام می دهند تا مطمئن شوید که 2020 انتخابات دخالت نمی کند؟”

“شما می دانید شما می توانید استدلال می کنند که رئیس جمهور به عنوان آنها می گویند — شما می دانید که حتی paranoids باید افرادی که واقعا بعد از آنها” والاس پکتیا میباشد. “بنابراین اگر رئیس جمهور یک کمی پارانوئید در مورد آدام شیف و نانسی پلوسی او آن را با همین دلیل خوب است.”

جانباز لنگر را تکرار کنم که “همه باید به طور جدی” جامعه اطلاعاتی ادعا می کند که روسیه یک تهدید به دخالت در سال 2020 انتخابات در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف.

“ما می خواهیم به ایمان به دموکراسی ما و می خواهید به ایمان است که انتخابات در حال انجام است نسبتا و در حالی که هیچ نشانه ای وجود دارد که روس ها قادر به سرنگونی مشروع نتایج انتخابات در سال 2016 است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود بموقع-رئیس جمهور منتخب آنها حاصل تلاش” والاس به این نتیجه رسیدند. “است که به می گویند که آنها نمی تواند بهتر از آن در سال 2020? که باید یک موضوع بگمارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>