تقلب نگرانی برچسبها بیش از حرکت به بخشش وام کسب و کار کوچک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

صنعت بانکداری است که با فشار دادن کنگره برای تبدیل میلیون ها نفر اضطراری وام کسب و کار کوچک به کمک های مالی با حداقل تشریفات اداری — یک ایده است که برخی از نمایندگان مجلس و ناظر گروه ها هشدار می دهند می تواند در معرض دولت را به تقلب گسترده.

بانک ها در حال هل دادن این موضوع به دلیل کسب و کار است که در زمان به اصطلاح چک برنامه حفاظت از وام شروع به فایل برنامه های کاربردی برای وام ببخشند وقت گیر و گیج کننده روند برای هر دو وام دهندگان و وام گیرندگان. این $670 میلیارد برنامه تصریح می کند که این وام می تواند بخشیده شود و اگر کارفرمایان نگه داشته و کارگران در, حقوق و دستمزد یک کلید انگیزه ای برای کسب و کار شرکت کنند.

یک لایحه که متوقف کردن فقط کوتاه به صورت خودکار بخشش برای وام از $150,000 و تحت به دست آوردن حمایت هر دو حزب. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به ایده یک افزایش بزرگ در روز جمعه هنگامی که او به قانونگذاران گفت که آنها باید در نظر اتوماتیک بخشش برای وام های کوچکتر.

اما منتقدان استدلال می کنند که وجود دارد نه به اندازه کافی اطلاعات در دسترس به دامپزشک پیشنهاد و که آن را می تواند افزایش خطر ابتلا به کلاهبرداری است.

“کاهش PPP بخشش وام نباید از روی میز تا زمانی که کنگره به داده ما باید ببینیم که آیا این برنامه در واقع کار برای صرفه جویی در شغل” Rep. کتی پورتر (D-کالیفرنیا.) یکی از بیشترین منتقدان دولت نظارت عظیم coronavirus امداد بسته های گفته شده سیاسی.

بانک ها گرفته اند منجر شود در لابی فشار به تعمیرات اساسی این مرحله از چک برنامه حفاظت از آنجا که کنگره آنها را لوله برای ارائه کسب و کار کوچک کمک های اولیه که در نظر گرفته شده بود برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی در طول بیماری همه گیر. مگر اینکه کنگره مداخله برای ساده کردن این برنامه در هفته های آینده آنها می گویند می تواند به ایجاد بزرگ جدید سردرد برای کسب و کار در سراسر کشور است که در حال حاضر در تلاش برای نگه داشتن درهای خود را باز در طول صعودی شیوع کروناویروس.

“ما از این حال مصرف کننده انجمن بانکداران مشاور عمومی David Pommerehn گفت. “ما نیاز به حداکثر رساندن اثر از این برنامه برای همه کسب و کار وجود دارد تا زمانی که ما واقعا از این همه گیر و اقتصاد را در مسیر بازگشت.”

تعداد فزاینده ای از گروه های کسب و کار در حال پرتاب وزن خود را پشت سر قانون توسط سنسور. کوین کرامر (R-N. D.) و باب منندز (D-N. J.) که مستقیم به اداره کسب و کار کوچک برای ایجاد یک صفحه بخشش فرم برای کارفرمایان استقراض 150.000 دلار یا کمتر است. آن را به سادگی نیاز صاحبان کسب و کار به گواه آنها که با استفاده از پول به عنوان مورد نیاز است. قصد این است که به فراغت کسب و کار از نیاز به پر کردن صفحات گسترده سوالات. بانکی سنای صندلی مایک Crapo (R-آیداهو) موافقت کرده است به شرکت حامی این لایحه است.

حامیان این قانون می گویند $150,000 آستانه یک نقطه شیرین به دلیل آن که پوشش بیش از 86 درصد از 4.9 میلیون وام های صادر شده تحت این برنامه است.

وام دهندگان و دیگر طرفداران این لایحه را محشور یک نمایش قدرت است.

در نامه ای به کنگره بیش از 130 انجمن های صنفی خواست نمایندگان مجلس برای تصویب این لایحه است. حامیان عبارتند از: ایالات متحده آمریکا اتاق بازرگانی و انجمن ملی از Realtors و انجمن ملی رستوران. آنها گفت: تسریع وام بخشش “را نجات دهد بیش از 7 میلیارد دلار و ساعت از کاغذ بازی.”

آن را نیز می تواند در کاهش حجم کار برای بانک ها. تدارکات آمرزش مراحل — شبیه به صدور وام — هستند “بسیار وقت گیر” خواهد شد و نیاز به “بسیاری از منابع داخلی برای منحرف شود از مناطق دیگر از بانک” گفت: Pommerehn.

اما ناظر گروه می گویند این پیشنهاد زودرس است به دلیل تهمت و دولت نشان داد که کسب و کار دریافت وام در زیر $150,000. SBA به فاش کردن هویت بزرگتر وام و تنها منتشر شد ناشناس اطلاعات در مورد وام است که می تواند تحت پوشش این لایحه در مجلس سنا. SBA به کنگره کمیته های کامل دسترسی به وام در سطح داده ها.

“ما باید با دیدن نام این وام قبل از اینکه ما صحبت در مورد اتوماتیک وام بخشش گفت:” لیز Hempowicz مدیر سیاست عمومی در پروژه نظارت دولت.

کایل Herrig رئیس جمهور پاسخگو است.به ما گفت که این لایحه را فراهم می کند “در اثر اتوماتیک, بخشش برای میلیون ها نفر از وام.”

برخی از نمایندگان مجلس نیز شروع به عقب براند. پورتر یک عضو از خدمات مالی و نظارت کمیته های ذکر شده دولت را به عدم انتشار اطلاعات در مورد وام های تحت پوشش این لایحه و تاخیر در دادن اطلاعات به کنگره است.

“بنابراین کاملا وجود دارد بالقوه برای زباله و تقلب در هنگام اعطای و بعد از آن آمرزنده این وام کسب و کار که نیاز به کمک دریافت اصل رایگان پول مالیات دهندگان اما از همه مهمتر ما کوچکترین آسیب پذیر ترین کسب و کار که مانع از گرفتن کمک آنها نیاز دارند,” او گفت:.

نگرانی در مورد چگونه پول صرف شده است اوج شواهد گسترده خطا در وام داده های منتشر شده تا کنون. بلومبرگ گزارش داد که داده ها در حداقل یک چهارم از یک میلیون وام ممکن است ذکر شده اشتباه کنگره منطقه برای وام گیرندگان. بیش از 30 میلیارد دلار در وام شده اند و یا لغو شود.

Mnuchin گفت: در جلسه روز شنبه که اگر کنگره برطرف بخشش روند برای وام های کوچک و سپس “بدیهی است که ما باید مطمئن شوید که وجود دارد این است که برخی از حفاظت در برابر تقلب.”

تنها 20 درصد از بانک های مورد بررسی توسط مصرف کننده انجمن بانکداران شروع پذیرش بخشش برنامه های کاربردی. SBA است راه اندازی یک سیستم را در برنامه ها و وام دهندگان انتظار وضوح بیشتر در مورد چگونگی روند کار خواهد کرد.

گنجانده شده در این لایحه در مجلس سنا است یکی دیگر از مزایای به بانک ها در قالب حمایت های حقوقی علیه دولت اجرای اقدامات ناشی از PPP وام. آن را تبدیل به یک نقطه قابل توجهی از مشاجره در مذاکرات در اطراف این لایحه است.

این قانون شامل یک “ضرر” ارائه می دهد که می گوید دهندگان می توانید بر روی تکیه گواهینامه و اسناد و مدارک ارائه شده توسط وام گیرندگان بدون اینکه ضربه با اجرای اقدامات تحت قوانین فدرال و ایالتی از جمله ادعای عمل به قانون محرمانه بودن بانک و دیگر قوانین مشخص شده توسط نام.

آن را یک اولویت برای بانک ها به دلیل “از همیشه در حال تغییر دستورالعمل ها قوانین و پرسش و پاسخ در ارتباط با برنامه” گفت: James Ballentine معاون اجرایی رئیس جمهور از کنگره روابط و امور سیاسی در آمریکا انجمن بانکداران.

“شما می خواهید برای اطمینان وام دهنده است که برگزار می شود بی ضرر برای چیزی که وجود در آن زمان است که ممکن است در امروز وجود دارد,” او گفت:. “تعداد بسیار کمی وجود دارد اگر هر برنامه در تاریخ برنامه های وام که در آن شما اساسا عمل کردن پرسش و پاسخ. آن است که قلمرو خارجی برای صنعت بانکداری به کار در این نوع از محیط زیست است.”

اما منابع آشنا با این موضوع گفت: سناتور. Sherrod قهوه ای (D-اوهایو) بالا دموکرات در کمیته امور بانکی و همچنین وزارت خزانه داری را مطرح هشدار در مورد راه قانونی سپر تدوین شده است.

“بحث با کسب و کار کوچک کمیته ضرر مقررات ادامه دارد” یک سخنگوی براون گفت. “PPP شده است ناشیانه اجرا شده توسط دولت و سناتور براون معتقد است که ما باید ارائه کسب و کارهای کوچک با امداد بدون تضعیف اجرای کلید ضد پول شویی ضد تقلب و دیگر قوانین فدرال است. هر PPP مربوط به قانون گنجانده شده است در آینده Coronavirus بسته امداد باید هر دو را انجام دهد. “

استیو الیس رئیس جمهور از مالیات دهندگان برای حس مشترک گفت: این لایحه این است که “غیر ضروری است.”

“بانک ها می خواهند برخی از یقین” الیس گفت. “من آن را دریافت و آنها نمی خواهند به ‘gotcha’ بعد. اما من احساس می کنم مثل این است که تلاش برای خم شدن به عقب را به مطمئن شوید که هیچ کس برگزار می شود به حساب در چگونه این پول تجویز شده است. ما در حال صحبت کردن در مورد بزرگ وام های فدرال برنامه است.”

مرکز مسئول وام است که طرفداران برای به حاشیه رانده شده وام گیرندگان از جمله مردم رنگ و زنان است و پشتوانه این لایحه و می بیند ضرر برای حمایت از بانک ها به عنوان مهم به تسریع بخشش وام برای کوچکترین کسب و کار.

“چه ما در حال تلاش برای انجام این است که این برنامه در دسترس برای واقعا صاحبان کسب و کار کوچک — صاحبان کسب و کار که اصلا حسابداران و وکلا در کارکنان, مامان و پاپ مغازه ها که واقعا فقط نیاز به این به عنوان یک راه نجات” گفت: اشلی Harrington گروه فدرال حمایت از مدیر. “آنها در زمان این وام اعتقاد به این امر تبدیل به یک گرانت و نه این که آنها را مجبور به پرداخت بدهی بیش از دو سال است.”

یکی دیگر از پتانسیل مانع برای این لایحه این است که چگونه آن را مش با جدا کردن کسب و کار کوچک طرح نجات منتشر شده توسط سنا کسب و کار کوچک صندلی مارکو روبیو (R-Fla.). این طرح های مشابه برای ساده بخشش وام و ایجاد حمایتهای قانونی برای وام دهندگان.

در مصاحبه ای کرامر گفت: او هنوز از دیدن عمده مقاومت مواجه علیه لایحه خود را به دلیل تقلب و نگرانی و $150,000 آستانه ارائه برخی از حفاظت.

در حالی که این قانون را پوشش بیش از 86 درصد از این وام گفت: این حساب فقط برای حدود یک چهارم از این برنامه حجم دلار. و از آنجا که کارفرمایان هنوز هم باید برای پر کردن یک شکل بخشش او گفت: “وام گیرنده است و در قلاب” اگر آنها را به شکستن قانون است.

“من در نظر گرفته اتوماتیک,” او گفت:. “اما من فکر می کنم چیزی در مورد قرار دادن امضای خود را بر روی یک تکه کاغذ است که باعث می شود مردم به توقف و احتمال کمتری برای ارتکاب تقلب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>