سابق رئیس جمهور فرانسه شارل دوگل یک بار پرسید که چگونه هر کسی می تواند حکومت یک کشور با 258 انواع پنیر — و این وظیفه در حال حاضر تنها بدست سخت تر در coronavirus بحران به عنوان برتر کشور fromagers در حال گریه برای کمک.

فرانسه cheesemakers هستند و هشدار داد که رستوران تعطیلی و رکود در تجارت بین المللی باعث شده 60 درصد رکود در خرید و فروش انواع پنیر از پنیر کاممبر به Roquefort.

این می تواند 5000 تن پنیر مازاد به پوسیدگی با توجه به میشل Lacoste, رئيس جمهور از شورای ملی Appellations لبنی منبع (CNAOL) یک گروه برای تولید کنندگان از 45 فرانسوی, پنیر که در حال محافظت شده توسط اتحادیه اروپا سودآور نشانه جغرافیایی برچسب.

Cheesemakers به دنبال اقدامات ناامید اعم از بین بردن تن از لوکس سهام به کردن ویا لغو از قوانین سفت و سخت به طور معمول مورد نیاز را به نفع خود محافظت لذیذ برچسب.

“وجود دارد تولید کنندگان دچار قطره در قیمت است که فاجعه بار” Lacoste گفت.

“امروز فرانسه از 1000 پنیر است که در حال تهدید است,” او گفت:, و اضافه کرد که اپراتورهای کوچکتر بودند و از لحاظ اقتصادی شکننده است.

Coronavirus که شکست در طول فصلی اوج اروپایی تولید شیر را لرزاند صنعت به عنوان کاهش در تقاضا برای ارزش پنیر led کشاورزان برای ایجاد یک تقاضا بیشتر انبار کردنی محصولات لبنی مانند کره و پودر شیر.

“است که به نوبه خود باعث ایجاد موقت اضافه جهش در تولید و … قرار می دهد فشار بر بازار به طور کلی” یک کمیسیون اروپا رسمی به خبرنگاران گفت روز شنبه او به عنوان توصیف “بازار شوک وضعیت” لبنی.

پس از فشار از دولت های اتحادیه اروپا, کمیسیون اروپا تصمیم به پرداخت کشاورزان فرانسوی به طور موقت ذخیره بیش از 18000 تن پنیر به منظور نگه داشتن بازار در طول بحران. بروکسل همچنین اعلام کرد خصوصی سازی کمک برای کره و پودر شیر خامه گرفته.

اما در عوض برخی از کشاورزان می خواهیم اتحادیه اروپا به پرداخت آنها را به کاهش تولید این استدلال که انباشت پنیر را تنها تاخیر عرضه بیش از حد مشکل تا زمانی که آن را سیل را بر روی بازار پایین نگه داشتن قیمت. اروپایی, شیر مدیره لابی که رئیس جمهور اروین Schöpges توصیف اتحادیه اروپا ذخیره سازی اقدامات به عنوان “اشتباه” را هماهنگ تظاهرات در هشت کشور اتحادیه اروپا از جمله فرانسه و بلژیک در آزادسازی پودر شیر در زمینه های پنج شنبه.

Sylvain Louis کشاورز لبنی در Ardennes خواهد بود یکی از تقریبا 20 کشاورزان در سراسر فرانسه جدا برگزاری تظاهرات خود را در زمین, در خط با این کشور را مستند به قوانین.

“ما بی حد و حصر نمونه هایی که ذخیره سازی شیر نمی,” او گفت:, و اضافه کرد که او می تواند گسترش پودر شیر در سراسر یکی از زمینه ها با همسر و فرزند خود را.

“بروکسل باید ارائه کنندگان ما با بیشتر حمایت” گفت: Lacoste, و اضافه کرد که فرانسه cheesemakers در حال حاضر از دست €157 میلیون دلار گردش مالی پس از coronavirus مستند آغاز شده است.

این CNAOL راه اندازی یک کمپین در روز دوشنبه به مطمئن شوید که یک زمان از 1000 تن سفارشات را با کیفیت بالا و پنیر می کند پایان ندارد تا رفتن.

برخی از 1000 تن در حال حاضر که نابود شده اند با توجه به دور و یا ذوب پایین به فروش می رسد به عنوان با کیفیت پایین, پنیر, Lacoste گفت.

است که چرا فرانسه cheesemakers هستند و نه محتوا به سادگی صبر کنید برای کمک بیشتر از بروکسل.

تولید کنندگان از انواع پنیر مانند Emmental, Selles-sur-Cher و Fourme د Montbrison به دست آمده اند دولت کردن ویا لغو موقت به نیشگون گرفتن و کشیدن خود را مقدس روش های تولید برای حفظ خود پنیر برای طولانی تر است.

و کشاورزان به نمایندگی از حدود نیم سالانه 230,000 تن EU-محافظت پنیر خروجی خواسته اند دولت فرانسه به آنها اجازه می دهد به ماشه یک بند در سیاست مشترک کشاورزی به منظور کاهش تولید و متناسب با مقیاس تقاضا با توجه به ماتیلد Chareyron اتحادیه اروپا و نماینده چتر نشانه های جغرافیایی NGO مبدا.

می خواهید بیشتر تجزیه و تحلیل از سیاسی? سیاسی طرفدار حق بیمه ما سرویس اطلاعاتی برای حرفه ای ها. از خدمات مالی به تجارت, تکنولوژی, امنیت, بیشتر طرفدار, ارائه زمان واقعی اطلاعات بینش عمیق و شکستن قاشق شما نیاز به نگه داشتن یک قدم جلوتر. ایمیل [email protected] به درخواست افتخاری محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر