فرانسه جنگ در ‘گیاهی برگر” می آید به بروکسل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جدید فرانسه قانون است که می گوید تنها گوشت محصولات می توانید با استفاده از عباراتی مانند “سوسیس” یا “برگر” است که گرم کردن مجدد بحث در بروکسل بیش از آنچه به تماس وعده های غذایی گیاهی.

طرفداران ماه گذشته قانون استدلال می کنند که مورد نیاز است برای جلوگیری از گمراه کردن مشتریان در مورد آنچه که آنها در حال غذا خوردن. اما گیاهخواران استدلال می کنند آن را در واقع بیشتر به اشتباه مصرف کنندگان در زمانی که بروکسل در تلاش است برای تشویق بیشتر گیاهی جایگزین گوشت و حتی می تواند نقض اتحادیه اروپا قوانین بازار.

کمیسیون اروپا در انتظار پاسخ این هفته به شکایت ثبت شده توسط لابی های گروه اروپا گیاهی اتحادیه در برابر قانون فرانسه که می گوید قانون “ایجاد یک مانع به درون جامعه تجارت ملزم به معامله گران تغییر برچسب های خود را به منظور دیدار با الزامات از بازار است.”

“برای قرار دادن آن را به سادگی اگر آلمانی وجود دارد تولید کنندگان برای مثال کسانی که می خواهند خود را به فروش گیاهی استیک در فرانسه آنها اجازه داده شد زیرا آنها به نام استیک” گفت: سارا شامپاین مسئول سیاست در فرانسه گیاهی انجمن. شامپاین افزود که “این افزایش مشکل از درمان برابر بین کشورهای عضو در بازار اروپا است.”

فرانسه قانون ممنوعیت عباراتی مانند “برگر گیاهی” تحت فشار قرار دادند توسط MP باربارا Bessot انتخابات از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی را La République En Marche حزب به عنوان بخشی از گسترده تر قانون در شفافیت و چه اطلاعات محصولات غذایی باید افشا به خریداران مانند کشور مبدا برای عسل و محصولات گوشت.

قانون آمد و با حمایت از صنعت گوشت که به مدت طولانی مبارزه در برابر چنین گیاهی نام محصول در تلاش برای حفظ یک بخش با چالش روبرو از کاهش درآمد کشاورزان و کاهش مصرف گوشت و افزایش تقاضا که کشاورزی را بیشتر رویکرد زیست محیطی.

در اخیر آن مزرعه تا چنگال استراتژی بروکسل خواستار اروپایی ها به غذا خوردن کمتر گوشت قرمز و ترویج جایگزین گوشت با استناد به سلامت و دلایل زیست محیطی.

یک سخنگوی فرانسه در صنعت گوشت فدراسیون Interbev گفت: قانون فرانسه “نشان دهنده پیشرفت واقعی در نظر شفافیت و اطلاعات برای مصرف کنندگان” افزود: “یک محصول ساخته شده از پروتئین گیاهی نباید باعث شک و تردید در ذهن مصرف کنندگان با ارائه خود را به عنوان یک محصول با منشاء حیوانی هر دو از نظر ظاهر و خواص تغذیه ای … این محصولات به سادگی گوشت, آیا از نظر ترکیب خود ارزش تغذیه ای خود را و یا طعم و مزه خود را.”

اعضای پارلمان اروپا کارگروه کشاورزی در حال بحث قوانین مشابه برای محدود کردن چگونه گیاهی محصولات شرح داده شده به عنوان بخشی از اتحادیه اروپا بازنگری سیاست مشترک کشاورزی. این بحث هنوز ادامه دارد و به شکل یک اصلاحیه در مورد این موضوع تصمیم گرفته خواهد شد در اواخر این ماه, سخنگوی گفت.

“این قانون قطعا نفوذ در چه تصمیم در سطح اتحادیه اروپا” یک مقام نزدیک به مذاکرات گفت.

اروپا گیاهی اتحادیه همچنین استدلال می کند در شکایت خود که قانون فرانسه و دیگر مشابه قوانین ملی باید “توان را در خود نگه دارد” تا زمانی که اتحادیه اروپا قانون “فراهم می کند برای راه حل های قابل اجرا در سراسر بازار داخلی است.”

بروکسل بزرگترین صنایع غذایی لابی گروه FoodDrinkEurope گفت: این مهم است که قوانین بود هماهنگ در سراسر بلوک.

“من نمی خواهم به یک تصمیم پارلمان فرانسه که متفاوت است از آلمان و پس از آن متفاوت از ایتالیایی خود گفت:” مارکو Settembri رئیس جمهور FoodDrinkEurope.

وجود سابقه برای فرانسه محدودیت. در سال 2017, دادگاه عدالت اتحادیه اروپا حکم داد که واژه هایی مانند “شیر” “پنیر” و “کره” باید متعلق به محصولات حیوانی منع محبوب بادام شیر و وگان گیاهی از بازاریابی خود را به عنوان چنین است.

حتی اگر بروکسل اتخاذ کند محدودیت برای جایگزین گوشت, گیاهی, گروه می گویند که ایجاد موانع در این مدت فوری به عنوان foodmakers انطباق با بسته بندی جدید مورد نیاز, اما آنها هنوز هم خوش بینانه در مورد آینده بازار است.

“البته ما به وضوح مخالف قانون و ما تا به حال بسیار زیادی از تماس با تولید کنندگان و خرده فروشان که فروش محصولات گیاهی و که کمی نگران گفت:” شامپاین از فرانسه گیاهی انجمن.

“اما ما کاملا با اعتماد به نفس و بنابراین در حال تولید است که این بازار را توسعه هنوز,” او اضافه شده است.

می خواهید بیشتر تجزیه و تحلیل از سیاسی? سیاسی طرفدار حق بیمه ما سرویس اطلاعاتی برای حرفه ای ها. از خدمات مالی به تجارت, تکنولوژی, امنیت, بیشتر طرفدار, ارائه زمان واقعی اطلاعات بینش عمیق و شکستن قاشق شما نیاز به نگه داشتن یک قدم جلوتر. ایمیل [email protected] به درخواست افتخاری محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>