از دل تنگی به افتخار 2010 ونکوور بازی های المپیک تا به حال این همه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

موفقیت 2010 بازی های المپیک بود سمان در ذهن بسیاری از کانادایی ها در لحظه ای Jarome Iginla را پاس داشت سیدنی کرازبی در چوب.

اما فراموش شده در تب و تاب بودن از هدف طلایی و دیگر لحظات فوق العاده از سال 2010 است که در حالی که این بازی ها ممکن است به پایان رسید و در شکوه و جشن آنها مطمئن شروع نمی کند که راه.

در واقع در سرب تا اندکی حس دل تنگی ساخته شده از همه بدتر زمانی که گرجستان luger Nodar Kumaritashvili درگذشت در آموزش حادثه در ویسلر کشویی آهنگ Feb. 12 روز از مراسم افتتاحیه.

“وجود دارد برخی از تیره روز” می گوید: تیم Gayda معاون ورزش برای ونکوور 2010 کمیته سازماندهی. “مرگ Nodar آن را خرد کردن. و آن را هنوز هم من امد و شد زیاد.”

این فاجعه تنها در حال رشد اضافه پرسش که آیا در اطراف المپیک تحویل داده می شود به عنوان وعده داده شده.

گرجستان luger Nodar Kumaritashvili دیده در طول تمرین و اجرا در سال 2010 بازی های المپیک در ویسلر, B. C., on Feb. 11, 2010. او در یک آموزش حادثه روز بعد. (Elise Amendola/آسوشیتد پرس)

باران بازی ؟

سازمان در حال حاضر شده است به راه انداختن جنگ با آب و هوا برای یک ماه, مبارزه خیلی درجه حرارت گرم و بی امان باران که تبدیل شده بود به اسکی و اسنوبرد در سالن سرو کوه عمودی گل چاله.

قبل از ورزش آغاز شده و حتی یک روزنامه نگار بود و در حال حاضر تماس های المپیک از ‘باران بازی.”

برگزار شده بود به تقلا برای بیرون کشیدن اسکی و اسنوبرد, حوادث, در, سرو, ديد کوه, پس از گرم, آب و هوا و باران و ذوب همه برف در ماه قبل از سال 2010 بازی های المپیک آغاز شد. (کانادا مطبوعات)

“ما تا به حال تمام برف در جهان در دسامبر 31st,” گفت: Gayda. “ما تا به حال ساخته شده, برف همه چیز عالی بود. و سپس در ژانویه. 1 دما بالا رفت و به علاوه 5 C و بارید برای شش هفته متوالی.”

تلاش برای ایجاد سرو رقابت آماده شد چیزی کمتر از, خوب, المپیک.

برف بود تحت فشار قرار دادند trucked و حتی helicoptered در از کوه های اطراف. وقتی که آمد تا کوتاه تر بود trucked در از منینگ پارک بیش از 200 کیلومتری به دور است.

و در حالی که ارائه شده به اندازه کافی برای پوشش دوره های هیچ کدام وجود دارد بیش از سمت چپ برای ایجاد جهش و امکانات مورد نیاز برای رویدادهای مختلف. بنابراین یک هزار و غول عدل یونجه آورده بودند برای ایجاد زیر سازه های با ارزش برف تحت فشار قرار دادند بیش از بالا.

و هنگامی که عدل یونجه به اندازه کافی نیست نجاران نامیده می شدند ،

“آخرین پرش اسنوبرد کراس دوره بود و در واقع چوبی” گفت: Gayda. “وجود دارد بسیاری از رفتن در پشت پرده… اما آن را بسیار باور نکردنی آنچه که آنها قادر به انجام وجود دارد.”

زنان مقتدر در نخستین روز از رقابت های اولین آزمون سرو و کانادا متظاهر به قول “خود روی سکو.”

کانادا جنیفر Heil انجام یک پرش طول زنان مقتدر در سال 2010 ونکوور المپیک بازی های زمستانی. (کانادا مطبوعات)

‘فشار’

سوزاننده ویژه کاهش یافت جنیفر Heil, دفاع از, قهرمان المپیک شد که برداشت به تکرار و تبدیل شدن به اولین بار در کانادا برای برنده شدن طلا در خانه های المپیک است.

“برای مطمئن وجود دارد فشار زیادی” به یاد می آورد Heil. “من نمی توانستم در واقع هضم غذا برای تقریبا دو سال از آن بود که عمیق است.”

کانادا مخاطبان تلویزیون برای این رویداد به اوج خود رسید و در هشت میلیون و حزبی جمعیت در کوه انجام بهترین خود را به ماندن مشتاق با وجود رانندگی در باران و با دوغاب پر.

افسوس که نبود به بود. و حتی اگر Heil میخ آخرین اجرا را به نفع خود و نقره او به کاهش اشک از طاقت فرسا احساس او تا به حال نا امید یک ملت است.

کانادا مدال نقره جنیفر Heil, جشن, در, مدال, مراسم از زنان مقتدر اسکی رویداد در ونکوور. (سعید خان/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“بزرگترین حسرت من از بازی های المپیک بود که نه قادر به جشن می گیرند که مدال نقره,” او گفت:. “من قادر به آن را جشن می گیرند برای سال به صداقت.”

ده سال در, همه چیز کمی متفاوت است.

در حقیقت آن را روشن Heil را مدال خدمت به عنوان یک یخ شکن برای تیم کانادا که در ادامه به پیروزی 25 بیشتر از جمله 14 طلا با شروع Alexandre Bilodeau در مردان مقتدر. آب و هوا بهبود یافته این جشن در آغاز به صورت جدی و اندوه و ترس مرحله برداشته.

“چیز شگفت انگیز است که آن را به طول انجامید یک میلی ثانیه به صداقت و سپس حزب آغاز شد” گفت: Heil. “همه ما به حل و فصل آن و کسانی که مدال طلا آغاز شده نورد و آنها هرگز متوقف تا پایان.”

“Vancoverites, اهالی بریتیش کلمبیا و کانادا در آغوش این و آن یک چیز زیبا بود.”

طرفداران جشن کانادا مدال طلا پیروزی برابر آمریکا در فینال مسابقه هاکی در ونکوور 2010 بازی های المپیک, در مرکز شهر ونکوور, بریتیش کلمبیا, یکشنبه, فوریه. 28, 2010. (Marcio سانچز/آسوشیتد پرس)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>