از hub شهرستانها به بازسازی مقدماتی المپیک پیچش یا حلقه زنی, کانادا به دنبال در تمام حالات برای ورزش بازگشت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به عنوان روز طولانی تر و گرمای تابستان افزایش می یابد, پیچش یا حلقه زنی کانادا نگه داشتن یخی خیره در فصل آینده تلاش به آمده تا با هر راه قابل تصور برای حفظ کشور تیم در اوج عملکرد.

هر دو پیچش یا حلقه زنی کانادا مدیر عامل کاترین هندرسون و جری نظر سازمان با عملکرد بالا گفت که آنها در حال برداشتن گام برای اطمینان از آنها در حال آمادگی برای آنچه می آید راه خود را در پی COVID-19 همه گیر است که تعطیل پیچش یا حلقه زنی و ورزشی در سراسر جهان است.

“ما با دقت برنامه ریزی برای تمام تعهدات ما که واقعا شروع در ماه نوامبر زمان دوره” هندرسون گفت. “ما نمی لغو هر چیزی در تقویم ما. ما به دنبال در چیزهایی که روز به روز. ما در حال برخورد با مقامات بهداشت عمومی, همکاران, و می خواهید برای اطمینان از که ما می تواند ارائه به عنوان مقدار پیچش یا حلقه زنی به عنوان ما می توانیم.”

کانادا در جام جهانی یک رویداد مهم در تقویم با المپیک آزمایشی انشعابات برنامه ریزی شده است برای شروع Nov. 24 در فردریکتون. که مقدار زیادی از زمان و تحت شرایط عادی این چیزی جز.

آیا این رویداد می گیرد این است که فقط یک قسمت از پازل. یکی از چالش های بزرگتر است که تعیین کننده است که تیم را حتی به عنوان مدرک تحصیلی که بر اساس رتبه بندی منظور از شایستگی است که بر اساس یک تیم را با قرار دادن در حوادث.

اما وجود دارد هیچ رویدادی که به دلیل همه گیر لغو و با یقین هیچ یک bonspiel اتفاق خواهد افتاد قبل از کانادا, جام, نظر گفت: آنها در حال توسعه تعدادی از طرح های احتمالی.

“در شنیدن و صحبت کردن به تیم ما آنها را دریافت کرده اند اطلاعات بسیار کمی به آنچه که قسمت جلوی این پیچش یا حلقه زنی, فصل خواهد بود,” او گفت:. “اگر وجود دارد هیچ حالت عادی به bonspiel مدار به عنوان ما آن را می دانم, و حوادث بزرگی که اتفاق نمی افتد پس چه می تواند ما ایجاد می کند که می توانید با پر کردن این فاصله?”

2020 خپله Jenkins, کلاسیک, برنامه ریزی شده برای اواسط ماه سپتامبر در Cornwall, Ont., لغو شده است. این Canad کاروانهایی, مردان, زنان و مخلوط دونفره کلاسیک مجموعه را در اواسط ماه اکتبر تمام شده است لغو شد.

“بدون پرسش وجود دارد نگرانی است. ما در حال تلاش برای شناسایی آنچه پیچش یا حلقه زنی باشگاه باز خواهد شد برای اولین بار و در کجا و چگونه ممکن است ما به دست آوردن دسترسی به آنها برای آموزش برخی از ما بیشتر نخبگان تیم” نظر گفت.

براد Gushue جشن پیروزی خود را در نوعی درخت خلنگ یا خاربن در ماه مارس گذشته پیچش یا حلقه زنی رویداد قبل از جهانی خاموش کردن ورزش است. (Sean Kilpatrick/کانادا مطبوعات)

یکی از سناریوهای در نظر گرفته شده است شناسایی تعدادی از مراکز در سراسر کانادا که در آن نخبگان تیم می تواند با هم در یک اردوگاه آموزشی-مانند تنظیم برای آماده سازی برای فصل.

“آنچه که ما شده ایم به دنبال شناسایی مراکز در هر استان و یا هر منطقه به طوری که مردم می تواند در واقع درایو به آنها را به عنوان مخالف به پرواز به آنها” نظر گفت. “اگر ما می توانیم برخی از دسترسی به آموزش در یخ و دوباره درگیر تحویل پویایی ما خواهد بود به نزدیک بودن به عنوان رقابتی است که ما در پایان فصل گذشته.”

در حالی که نظر و رهبری ارشد گروه همچنان به آمد تا با راه هایی برای حفظ کانادا بیگودی رقابتی هندرسون شده صرف ساعت آینده با راه هایی برای بازگشت به بازی.

“ما در حال رفتن به مجبور به ماندن انعطاف پذیر,” او گفت:. “چگونه دور شما می شود ؟ چه اقدامات حفاظتی? Handshakes. من فکر می کنم تا زمانی که ما به طور کامل با این بحران مردم در حال رفتن به باید به روش پیچش یا حلقه زنی متفاوت است.”

هندرسون گفت: پیچش یا حلقه زنی کانادا شده است کنار هم قرار دادن اطلاعاتی آموزشی برای کمک به باشگاه ها حرکت چه بازگشت به بازی ممکن است مانند نگاه کنید که چگونه برای دسترسی به بودجه دولت و چگونه به نگه داشتن اعضای خود را امن است.

“در برخی از نقطه این باشگاه در حال رفتن به نیاز به دعوت مردم به عقب و اجازه دهید آنها را می دانم آنچه آنها در حال انجام” هندرسون گفت. “این خواهد بود تا به باشگاه های مختلف اما ما به آنها بهترین توصیه است.”

المپیک محاکمه برای ساسکاتون در دسامبر 2021. مطمئن شوید که بهترین تیم در کانادا وجود دارد رقابت برای شانس خود را برای پوشیدن برگ افرا در پکن 2022 اولویت است.

“آنچه که ما نیاز به اطمینان حاصل شود این است که … شش یا هفت مستحق ترین تیم در کانادا دسترسی به محاکمه هر جنسیتی.”

نظر گفت که ممکن است به معنای تغییر المپیک روند صلاحیت ها در کامپیوتر است.

“تنها نگرانی من این است که ما زبده ترین تیم های آماده برای انجام و حصول اطمینان از این تیم ها در حباب داده شده منصفانه و معقول فرصت را برای پر کردن در آن آخرین نقاط,” او گفت:. “ما قطعا در معرض خطر در داشتن به reimagine المپیک صلاحیت روند.”

باید رویدادها را مواج کانادا به دنبال راه هایی برای رسیدن مردم به این عرصه است.

هندرسون شده صحبت با تعدادی از سازمان ها اعم از بیس بال کره ای سازمان به بوندسلیگا آلمان, لیگ فوتبال, NHL و NBA در تلاش برای به دست آوردن یک حس چگونه این لیگ هستند و با توجه به داشتن طرفداران خود را در سالن.

“من صحبت با مردم در مورد فروش بلیط برنامه های است که اجازه می دهد مردم را به نشستن به صورت جداگانه و با وارد کردن یک محل در زمان های مختلف,” او گفت:. “مردم در حال گرسنگی برای ورزش است.”

داشتن طرفداران عمده در پیچش یا حلقه زنی وقایع حیاتی به خط پایین برای پیچش یا حلقه زنی کانادا. نظر گفت: آنها نمی تواند میزبان بسیاری از رویدادهای بدون حضور مردم.

“این nastiest چالش رو به ما. یک رویداد مانند کانادا جام است و نه از نظر مالی قابل دوام بدون فروش بلیط. ما می تواند آن را اجرا کنید ؟ بله. آن را برآورده تلویزیون معامله ؟ بله. آن را برآورده برخی از حامیان? بله,” او گفت:.

“این امر می تواند از لحاظ مالی قابل دوام? هیچ.”

نظر گفت: میزبانی این جام کانادا در ماه نوامبر بدون طرفداران به “ایجاد حرکت” چیزی است که آنها سرگرم کننده, اما آنها نمی تواند انجام بسیاری از رویدادهای دیگر در خارج از آن بدون تماشاگر.

“این امر می تواند بیش از حد بزرگ از سوراخ های مالی است که حتی نوعی درخت خلنگ یا خاربن و Scotties خواهد به ما اجازه می دهد برای بازیابی از” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>