تیاو صبح روز بعد از کنت Frasure در اصل مجموعه ای به پیاده شدن از کشتی لوکس الماس شاهزاده خانم و یک تور از چندین کشور در جنوب شرقی آسیا با همسر 42 ساله شد awoken توسط یک بلندگو در مجموعه خود را.

این یک پیام از کاپیتان خود را. خود را 15 روز کروز در حال حاضر به تعویق افتاد تا مسافران درجه حرارت می تواند گرفته شده در حال حاضر می توان به قابلیت دو هفته قرنطینه پس از 80 سال-هنگ کنگ انسان آزمایش مثبت برای, جدید, مرگبار coronavirus. مجبور به ماندن در اتاق gray industries زن و شوهر خود را جشن 11th کروز هم دیدم خود را سرسبز گشت—مملو از پایان ناهار خوری و با دقت به سرپرستی فعالیت های اوقات فراغت—طرح میتوانست در گیج کننده مد.

“[یکی] شب ما تا به حال چهار خرچنگ دریایی. اگر شما می خواهید بیشتر استیک آنها را بیشتر استیک یا بستنی یا پیتزا و یا هر آنچه شما می خواهید” Frasure گفت: روزانه وحش اواخر روز چهارشنبه.

اما در صبح روز جمعه این بود که فقط رژیم غذایی خود را—بیشتر از متوسط مرغ و برنج یا ساندویچ—که پرتاب شده بود به درهم و برهمی است. فریزر 35 ساله, همسرم, ربکا, تشخیص داده شد با این ویروس. و او تا به حال شرکت: بیش از 60 مسافر در هیئت مدیره کشتی در سواحل ژاپن در حال آزمایش مثبت است.

جمعه, ربکا Frasure حذف شده بود از این کشتی به یک بیمارستان هر چند او گفت: usf football او تنها مبتلا به یک جزئی سرفه. “من احساس می کنم خوب برای اکثر,” او گفت:.

در حالی که شوهر او آزمایش منفی ربکا گزارش میله میله برای باقی می ماند در یک بیمارستان برای حداقل سه روز به صورت علامت نظارت است. اگر او بهتر می شود, ژاپنی, مقامات بهداشتی باید گفت که او می تواند بازگشت به کشتی به صبر کردن بقیه قرنطینه.

دیگر آلوده مسافران شامل 28 نفر از ژاپن 11 از ایالات متحده, هفت, از, استرالیا, هفت از کشور کانادا از سه هنگ کنگ و هر یک از آرژانتین و انگلیس و نیوزیلند و تایوان و فیلیپین.

کارشناسان باید صریحا هشدار داد در برابر وحشت حداقل برای آمریکایی ها. اما این ویروس هنوز هم به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان روز جمعه با 31,481 موارد تایید شده در 25 کشور جهان از جمله چین که در آن ویروس سرچشمه در بندر شهر ووهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. در آن کشور 637 مردم در حال تسلیم شدن به ویروس از جمعه. در خارج از چین یک نفر کشته شده بود از این بیماری در فیلیپین.

“کشتی های کروز هستند و البته بسیار آگاه از خطرات ناشی از شیوع بیماری های ویروسی و در حال حاضر به همه نوع از اقدامات احتیاطی معقول اما همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر ما نیاز به تغییر و به روز رسانی آنچه در آن است که ما را گفت:” جرمی براون مدیر دفتر مراقبت اورژانس تحقیقات در موسسه ملی بهداشت و نویسنده آنفلوانزا: صد سال شکار به درمان مرگبارترین بیماری در تاریخ. “بسیار وجود دارد که ما به سادگی نمی دانند که در مورد چگونگی کروناویروس جدید منتقل شده است.”

Frasure گفت: در اوایل این هفته که او و همسرش می دانست که در مورد بین المللی شیوع زمانی که آنها برای اولین بار سوار شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط کشتی در Jan. 20 در توکیو پس از پرواز به ژاپن شب قبل از. اما او به ویژه نگران حداقل اوایل شش-جلوگیری از سفر او به The Daily Beast.

“این نوع از انفجار از آنجایی که ما شده ایم در اینجا در کشتی,” او گفت:. “این واقعا که خیلی در ذهن ما فقط به این دلیل آن را هنوز هم محدود به چین که در آن نقطه.”

اعضای کشتی, هیات های پزشکی در نهایت به نظر می رسد در Frasure اتاق را در درجه حرارت او به یاد می آورد. پس از آن آمد در کابین قرنطینه. “من در یک مجموعه تا حداقل من یک اتاق مناسب,” Frasure گفت: روزانه وحش در ابتدا خواستار قرنطینه “OK تا کنون” با تشکر از قوی رایگان وای فای.

Coronavirus سفر کابوس نبوده و محدود به الماس شاهزاده خانم. شیوع اتحاد چپ حداقل 420 دیگر آمریکایی ها در گیر یک زندگی-دوزخ-برزخ است که به دام افتاده بیش از 5000 نفر در دو رگ.

سوزان آنابل یک زن 67 ساله از واشنگتن گفت: KIRO 7 در اوایل این هفته بود که او “به دنبال یک ماجراجویی” هنگامی که او رزرو تک پنجره اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل در الماس شاهزاده خانم. او گفت: مسافران نیز شده بود اطلاع داد که کشتی در حال اجرا پایین در آب و خواسته شده است به تنها توالت خیط و پیت کردن زمانی که لازم است. (شاهزاده Cruises نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این داستان.)

“من امضا برای یک ماجراجویی و من یک ماجراجویی,” او گفت: او گفت: اخبار کانال که او حتی نمی تواند باز کردن درب خود را به جز برای دریافت مواد غذایی است. “من نمی باید یک پنجره و من لازم نیست که یک بالکن پس از آن می تواند یک کمی تنگ در اینجا.”

در حالت ایده آل مسافر در هر قرنطینه کروز “خواهد بود و نظارت با دقت و اگر هر یک از آنها را فراموش توسعه علائم آنها گرفته خواهد شد و مستقیما به بیمارستان ها که مجهز به مدیریت بیماری خود را که آیا آن است که coronavirus و یا به احتمال زیاد ساده و عفونت های ویروسی” به گفته دکتر آدریان Hyzler این افسر ارشد پزشکی برای Healix بین المللی فراهم می کند که اطلاعات پزشکی به سازمان هایی که مشتریان سفر در سطح بین المللی.

اما حتی کسانی که فرآیندهای تنها تا کنون. “این ویروس بسیار کارآمد در کشتی و قرنطینه مسافران هستند قطعا در معرض خطر آلوده شدن” گفت: Eric تونر ارشد دانشمند با دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت دانشگاه در دانشکده بهداشت عمومی.

در نهایت او افزود: “این ممکن است درست باشد که این به نوبه خود به عنوان کشنده به عنوان آنفولانزا” که CDC تخمین منجر شده در بین 12,000 61,000 آمریکا مرگ و میر هر سال پس از سال 2010.

اگر چه مقامات گفته اند که خطر ابتلا به کروناویروس در آمریکا پایین است و تونر افزود: “از ديدگاه بهداشت عمومی یکی دیگر از شبه آنفولانزا بیماری [در طول فصل آنفولانزا] خواهد پایمال بخش اورژانس و مراقبت ويژه و باعث دهها هزار نفر از مرگ و میر اضافی.”

از جمعه, Alex آذر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: این تعداد در ایالات متحده مبتلا به تایید coronavirus موارد باقی مانده در 12 و تنها دو نفر از آنها یک محصول از فرد به فرد انتقال در داخل کشور به طور خاص در همسران در حال حاضر بیماران آلوده. تمام موارد دیگر در ایالات متحده درگیر افرادی که به تازگی از سفر از ویروس کانون در ووهان چین که در آن وزارت امور خارجه فرستاده است حدود 17.8 تن کمک های امدادی در این هفته اشاره کرد.

“ما انتظار داریم برای دیدن موارد دیگری از این رمان coronavirus در ایالات متحده از بازگشت مسافران گفت:” رابرت Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت در روز جمعه گفت او هنوز هم انتظار می رود بالقوه واکسن به صورت آماده برای یک فاز یک دادگاه در ظرف دو ماه و نیم و بوده است “بدون نقص” تا کنون در این فرآیند است. تکرار زودتر اخطار او تاکید کرد در واشنگتن دی سی در کنفرانس مطبوعاتی که حتی اگر تست در چنین بالقوه واکسن آغاز شد و در بهار آن احتمالا بیشتر از چند ماه قبل مقامات می تواند استقرار یک کار واکسن به واقعی بیماران است.

در نهایت حتی با یک واکسن در آثار Hyzler گفت: مراجع بین المللی روشن ساخته اند که “این ویروس در بالا و ما هنوز در تاریکی وقتی که می آید به تلاش برای آن نبرد.”

به سهم خود Frasures در حال حاضر پیدا کردن خود را بیشتر مستقیما در وسط سریع گسترش اورژانس بهداشت جهانی از آنها احتمالا می تواند تصور است. روز جمعه کنت Frasure گفت: او می خواهم حتی شروع به دریافت تهدیدات هشدار او را به بازگشت به ایالات متحده از ظاهرا spooked آمریکایی در Facebook.

به تازگی به عنوان چهارشنبه Frasure گفت او و همسرش هنوز ساخت جوک در مورد آن.

“اگر یکی از ما سرفه یا عطسه, ‘من باید آن را داشته باشد.'”

—با گزارش توسط مت تیلور

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im