از McDavid به ماتیوز شکستن رقیب به win NHL MVP: پیزو

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

جام مقدس فرد NHL جوایز است که به وضوح هارت جایزه. خارج از تالار نقره ای, لیوان, این یکی از همه بازیکنان می خواهم.

این جایزه قرار می دهد شما را به یک گروه نخبه از بازیکنان و صرف نظر از آنچه شما را برای بقیه زندگی حرفه ای خود را طرفداران همیشه قادر خواهد بود به می گویند: “خب او برنده هارت!”

با حدود یک چهارم از فصل هنوز هم برای رفتن به آن را احساس به عنوان اگر وجود دارد بیشتر بازیکنان در هارت گفتگو از در سال گذشته. البته, وجود دارد, مورد علاقه, اما لیست بازیکنان بالا بردن مشخصات خود را به نظر می رسد طولانی تر از حد معمول است.

و این اتفاق می افتد در یک زمان بسیار مهم این فصل است. اجازه ندهید کسی به شما بگوید متفاوت — نهایی 25 بازی (یا بیشتر) هستند و مهم ترین بازیکنان تعقیب هارت.

شما هرکدام در ماه اکتبر ؟ معامله بزرگ است.

تا به حال نوامبر به یاد داشته باشید ؟ تبریک.

شما به پایان رسید فصل در یک پارگی کمک به تیم خود را به رقص ؟ شروع به نوشتن سخنرانی پذیرش خود را.

بیایید نگاهی به برخی از بازیکنان که خود را در مکالمه.

جلو-دونده

کانر McDavid

درخواست 100 طرفداران هاکی که بهترین بازیکن در جهان است و 99 از آنها می گویند کانر McDavid و شخص دیگر است آنچه که ما می خواهم به تماس “اشتباه است.”

اگر هارت جایزه صرفا “با ارزش ترین بازیکن” جایزه او را به یکی دیگر (شاید حتی دو).

اما هارت تعریف شده است به عنوان با ارزش ترین بازیکن را به تیم خود و چه ارزشمند می تواند به شما بود اگر تیم خود را ندارد برگشتی?

اگر Oilers دریافت, McDavid پیشتاز. اگر نه, پس از آن او نیاز به انجام چیزی واقعا خاص مانند گذشته غیر حذفی MVP Mario Lemieux را در سال 1988 زمانی که او به ثمر رساند 70 اهداف است.

سازمان دیده بان | Draisaitl باید بالا بردن بیشتر در McDavid غیاب:

با Oilers از دست دادن بهترین بازیکن در این سیاره راب پیزو به نظر می رسد آنچه در پیش روست برای این تیم است. 1:17

ناتان MacKinnon

مگر اینکه چیزی مجنون اتفاق می افتد, Nathan MacKinnon نمی خواهد که به نگرانی در مورد یک حذفی شرایطی باعث خرابی شانس خود را در سخت افزار.

چند سال پیش او لبه توسط تیلور سالن (که دریافت اول 72 محل رای MacKinnon 60). در حال حاضر MacKinnon می ایستد بیش از حد بر روی یخ برای رای دهندگان به توجه کنید که چگونه با ارزش او است.

او منجر بهمن در نمره توسط عظیم 34 امتیاز!

او همچنین دارای 13 اهداف بیش از جایگاه دوم ” ناظم Kadri.

و هنگامی که Mikko Rantanen و گابریل Landeskog کردم او نمی از دست ضرب و شتم.

او همچنان در سرعت ضربه اوج حرفه ای در سراسر هیئت مدیره را نشان می دهد و هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

Colorado Avalanche به جلو ناتان MacKinnon منجر تیم خود را به ثمر رساند در توسط یک حاشیه گسترده ای به عنوان قوی یک مورد برای هارت جایزه در نظر میگیرد که هر سال 2020 مدعی است. (بروس بنت/گتی ایماژ)

دیوید Pastrnak

مشکل با هارت تعریف شده به عنوان با ارزش ترین بازیکن را به تیم خود است که گفت: وقتی که تیم واقعا خوب است آن را تبدیل به یک دلیلی برای رای دادن برای این بازیکن.

نه تنها برونز که خوب است, اما Pastrnak نقش در یکی از بهترین خطوط در بازی. هاکی یک ورزش دشوار اما آن را به عنوان دشوار است زمانی که شما رسیدن به خط تا با براد Marchand و پاتریس برگرون هر شب.

حتی اگر او برنده موشک ریچارد جایزه من نمی بینم رای دهندگان به یک بازیکن در یک تیم نخبگان از دو سال در یک ردیف پس از نیکیتا Kucherov برنده سال گذشته است.

لئون Draisaitl

شما نمی توانید یک حلال هارت تروفی بحث بدون آوردن پیشرو گلزن در لیگ و در حال حاضر که Draisaitl.

بدیهی است که “هیچ نقطه حذفی هیچ MVP رای” در اینجا اعمال می شود به عنوان آن را با McDavid اما او به اندازه کافی برای انجام جهش قورباغه او را در رأی دادن دارد ؟

اعداد ممکن است می گویند بله. Draisaitl اتحاد امتیاز در 45 Oilers’ 55 بازی در این فصل است. زمانی که او در دیدار علائم آنها زشت 0-8-2. برای تلفن های موبایل بسیار با ارزش آن را نمی کند?

این سوال باقی می ماند: اگر رای دهندگان در حال رفتن به را انتخاب کنید یک تانکر را کسی نمی پوشند شماره 97 خود را به عقب ؟ من واقعا فکر نمی کنم.

جان کارلسون

هر روز صبح من یک خبرنامه از NHL در صندوق پستی من به من گفتن در مورد قابل توجهی آمار و نقاط عطف از شب گذشته و چگونه آنها را در مقایسه با بازیکنان از گذشته است.

جان کارلسون اعداد شده اند خیلی خوب است که خبرنامه های متعدد قرار می گیرد او در گفتگو با بازیکنان زیر: اسکات استیونس لری مورفی, Paul Coffey, Al MacInnis برایان Leetch دنیس Potvin و برخی از پسر به نام بابی Orr.

اگر آمار خود هستند که در مقایسه با هفت سالن Famers شما در هارت جایزه مکالمه در کتاب من است.

خارجی ها

Auston ماتیوز

من گوش کردن. اگر این رای گیری اتفاق افتاده است در حال حاضر او احتمالا یک کل بزرگ از صفر اول-محل رای.

اما ماتیوز ممکن است بیشتر از “چه می شود اگر او…” بازیکن در این لیست است.

اگر چه او… نمرات 60 اهداف ؟

اگر چه او… منجر برگ برگشتی?

اگر چه او… برنده موشک ریچارد?

خواهد شما به او رای پس از آن ؟ من احتمالا نمی خواهد یا نه, اما من می خواهم به گوش دادن به استدلال.

Toronto Maple Leafs مرکز Auston ماتیوز دارای 68 امتیاز (40 اهداف 28 کمک) در 56 بازی در این فصل. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

Artemi Panarin

هنگامی که تفنگداران امضا بزرگترین اوفا در بازار است که به هفت سال و مقابله با یک $11.64 میلیون ما به طور متوسط سالانه ارزش من به یاد داشته باشید “موفق باشید زندگی می کنند تا به آن رسیدگی کند.”

تنها McDavid بالاتر بود NAL!

Panarin است بی سر و صدا داشتن یک حرفه ای سال نشسته و پنج در NHL به ثمر رساند.

متاسفانه رنجرز در حال حاضر رزرو خود را خارج از فصل بار توپ را روی گوه.

الکساندر Ovechkin

Oh yeah — Ovi. چگونه می تواند ما را فراموش کرده ام او را از دیدن او به عنوان تنها برنده این چیزی که بیش از هر بازیکن فعال (سه بار).

در این سال تمام بحث در اطراف بزرگ 8 شده است مورد تعقیب 700 اهداف و اینکه آیا او در نهایت می تواند تبدیل به لیگ برتر تمام زمان رهبر در این رده است. هارت شماره 4 خواهد آمد این سال است.

که بازیکن می تواند خودش را جدا از بسته پایین کشش ؟

من از دست هر کسی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>