از زمین به جوانب مثبت: زن, Manitoba ورزشکار عازم فوتبال حرفه ای

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در حال رشد در Winnipeg, Julianna Raposo شروع بازی فوتبال. همراه با هم تیمی های او ساخته شده آن را به استانی مسابقات ارائه شد یک نقطه را امتحان کنید برای یک تیم انگلیسی با توجه به مهارت های خود را به عنوان یک دروازه بان و برنده چندین عنوان با ارزش ترین بازیکن (MVP) جوایز.

“من شروع به بازی فوتبال بود و من در یکی از این تیم و آنها فقط نمی درمان ورزشکاران خود را به خوبی من شامل” Raposo گفت.

عدم تمایل به توقف بازی رقابتی و ورزشی او تنظیم مناظر خود را در یک بازی جدید است.

“من شروع کردن واقعا دانستن هر چیزی و من فقط واقعا اشتباه به عنوان به آنچه که من انجام شده بود اما با گذشت زمان, من یک مقدار زیادی از حمایت از مربیان و اعضای خانواده من, دوستان من چون من تنها دختر در دبیرستان بازی فوتبال” رپسا گفت.

ادامه مطلب: ادمونتون همه-زن مقابله با فوتبال بخش گسترش با یک تیم جدید

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Raposo بازی فوتبال با سنت جیمز میله به عنوان یک linebacker, توپ زن و کیکر در مانیتوبا دختران فدراسیون فوتبال. او ادعا کرد MVP سه سال متوالی با این تیم است.

Raposo همچنین رفت و به لیگ اول بازی همه ستاره و اسیر MVP برای بازیکن دفاعی بازی. او سپس به Winnipeg Wolfpack و سوم شد و به طور کلی در لیگ قهرمانان اروپا می پردازد.

18 ساله بود که به تازگی ارائه شده و امضا نامه ای از قصد برای بازی با لاس وگاس شیاطین از لیگ فوتبال زنان انجمن (WFLA) جدید, حرفه ای لیگ زنان در ایالات متحده است.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم از اینجا دریافت کنید. من همیشه می خواستم به بازی در یک تیم مردان حرفه ای, اما این فقط یک رویای من, من فکر نمی کنم من می خواهم آن را” Raposo گفت.

“در حال حاضر که ما واقعی لیگ زنان آن را بسیار شگفت انگیز است.”

Raposo اوایل سال بازی فوتبال به او یک توانایی ذاتی به عنوان یک فوتبالیست, اما او همچنین دارای یک موقعیت دیگری در ذهن داشته است.

“من نمی خواهم به تنیس و توپ, من هم واقعا می خواهید به linebacker. اینها اصلی من در دو چیز است که من به” Raposo گفت.

ادامه مطلب: پرچم فوتبال به سرعت در حال رشد انتخاب برای وینیپگ جوانان: فوتبال, Manitoba

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با COVID-19 محدودیت در محل برای سفر آن ناشناخته که Raposo قادر خواهد بود به جنوب سر.

“اردوگاه های آموزشی شروع می شود در ماه دسامبر یا ژانویه” Raposo گفت. “اما این است که با تاج و مسائل ما نمی دانیم که اگر آن را به اتفاق می افتد پس از آن و یا بعد از آن اما در هر صورت این اتفاق رخ خواهد داد.”

Raposo خانواده مفتخر است که دختران خود را’ موفقیت و رانندگی گفت: آنها نمی توانید صبر کنید برای دیدن آنچه که در آینده نگه می دارد.

“من فقط فکر می کنم که این یک فرصت عالی برای دختران و زنان قادر به بازی ورزشی در کالیبر حرفه ای که مردان نمی,” Raposo مادر جنیفر گفت.

“پس از آن یک تغییر خوب.”

برای Raposo, در ضمن این یک اشاره از تشویق برای دیگر زنان به دنبال به دست آوردن به ورزش است.

“من می دانم که برخی از دختران که می خواهم به بازی فوتبال هستند اما می ترسم” Raposo گفت.

“آیا نمی شود ترس فقط رفتن به آن را. شما هرگز نمی دانید چه خواهد آمد از آن. من در رفت و نه دانستن هر چیزی و نگاه کنید که در آن من در حال حاضر.”

سابق وینیپگ پناهنده به دنبال برای کمک به تازه واردان از طریق ورزش

سابق وینیپگ پناهنده به دنبال برای کمک به تازه واردان از طریق ورزش

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>